Металопластикові вікна

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем servlet, 30 лип 2010.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Redroid

    Redroid Active Member

    неякісний склопакет, у нас так само було, і профіль дешевий. перед тим ще були дерев"яні вікна евро, воще капець, ніхера вони самі не дихають, не вірте нікому ))
     
  2. Zhora

    Zhora New Member

    Все що стосується променевого опалення .
    При проектуванні променевого опалення , шляхом випромінюванням самі " прості " вікна вже є достатніми , щоб майже повністю відбивати тепло шляхом випромінювання назад в приміщення ( фундаментальне знання фізики) .Але наші спекулянти , так розрекламують газонаповнені вікна з дорогими конструкціями рам ( чим більше камер , тим краще) ,або скла , що сміятись з них хочеться ,бо весь цей непотріб зайвий, якщо опалення будівлі використовується опалення шляхом випромінювання ( квантова механіка ) , так як енергія ( вогонь каміна , Українська кахельна піч , «тепла стіна» , тепловипромінюючі панелі великої площі ) залишається в приміщенні .
    А тепер повернимось до фізики шляхом випромінювання -закон природи електромагнітного випромінювання свідчить , що теплове випромінювання обігрівачів ( довжин хвиль понад 2,7 мкм ) нормальне віконне скло не пропускає ,а короткохвильове сонячне випромінювання ( приблизно від 0,3 до 2,5 мкм ) проходить через вікна . При розгляді питання " про накопичення енергії " звертається увага тільки на це - а де ж залишається проникло через вікно тепло ?
    У цьому випадку , тут йдеться про довгохвильове випромінювання ( теплове випромінювання ) , яке лежить , наприклад при температурах поверхонь від 20 до 30 ° C ,це між 3 і 40 мкм (довжина хвиль). Важливим є той факт , що скло практично повністю непроникним для довжин хвиль нижче 0,3 мкм і вище 2,7 мкм . Ультрафіолетове випромінювання не входить , а саме відсутність потемнінь (засмаги )за шибкою , а довгохвильове інфрачервоне ( теплове випромінювання ) не виходить через вікно приміщення ,тим самим вікна створюють " парниковий ефект " . Якщо сонячне випромінювання проникає в приміщення і поглинається різними поверхнями приміщення , переходячи в теплове випромінювання , воно не може виходити назовні . Якщо вони (спекулянти)стверджують , що основна частина додаткових витрат , для " пасивного будинку " є вікна , то це відмінний приклад того , як покупця з подвійними і потрійними склопакетами з начинками « благородних газів» з спецпокриттям в значній мірі «розводять на гроші» .
    Опалення тепловипромінюванням в поєднанні з нормальним склом - це єдиний рекомендований конструктивний варіант , для економії енергії та витрат.
    Тому не дуріть бідний люд своїм дорогим віконним барахлом, так само як гріти повітря дорогими імпортними радіаторами або конвекторами .У зв'язку з цим слід згадати " повітряне опалення " . Не ясно , чому саме повітря , в якому людина потребує для видихання , використовується тепер також для " транспорту " тепла , тим більше що відчуття температури складається з температури повітря і температури поверхонь , що оточують приміщення.
     
  3. Zhora

    Zhora New Member

     

    Вкладення:

    • 7GLAS.JPG
      7GLAS.JPG
      Розмір файлу:
      24,9 КБ
      Переглядів:
      8
  4. Zhora

    Zhora New Member

    Так ось є 3 види передачі енергії : теплопровідність , тепловим потоком ( конвекція ) і при який замовчують спекулянти вікон -ТЕПЛОВИМ ВИПРОМІНЕННЯМ . Транспорт тепла випромінюванням принципово відрізняється від процесів теплопровідності або конвекції . Різниця полягає в тому , що транспорт енергії випромінюванням не прив'язаний до середовища і отже її температурі , через яку він відбувається .
    Цей феномен може наочно порівняти з сонячним випромінюванням , схожим на Землю через космічний простір з температурою близько 3 ° K ( -270 ° C ) . Отже , температура " випромінювача " є істотною величиною , яка впливає на віддалений потік енергії при тепловому випромінюванні .
    Закон випромінювання Планка і з нього виведений закон Штефана і Больцмана вимагають для визначення енергії випромінювання абсолютну температуру , в той час як термодинаміка ( теплопровідність і конвекція ) розраховується на основі різниць температур . В цьому відношенні теплопровідність і конвекція не можуть змішуватися при розрахунку теплового випромінювання , тобто променевої передачі тепла інфрачервоними променями , особливо це стосується вікон . Однак це не широко практикується в нормах опалювальної техніки і також в DIN ( німецький промисловий стандарт ) і нормах і розпорядженнях VDI ( Союзу німецьких інженерів ) , так як це бізнес і гроші . Таким чином , немає " загальної " основи при розрахунку необхідної енергії (променеве тепло) і це веде до невірних результатів . Променеве опалення і транспорт тепла ,на основі таких розрахунків, ставиться в невигідне становище , а енергетичне значення конструктивного променевого опалення взагалі його не розпізнає .Тому спекулянти і фірми які займаються вікнами і системами опалення не все Вам до кінця розпишуть- ПРАВДУ .
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    @Zhora можеш мені не розповідати :) у мене в школі по фізиці було спочатку 5 по 5 бальній, а потім змінилась вчителька що мала любимчиків , і ці любимчики відмінники у мене списували фізику на контрольних, хоча викладачка мене не доооцінювала і тому вже 12 по 12 бальній я не бачив як своїх вух у кінцевому класі :sad: . а ще в мене особисто вікна з Трьома склами і два скла мають покриття якраз одне скло має модне покриття селект а інше теж меньш модне але покриття , що вони там напилюють вони звісно не кажуть а прикриваються маркетингом на той час дав я за одне таке вікно 2 на 2 метри з трьома створками 500 доларів ( ну по курсу 8 то не так страшно було :) ) лінь лізти в шафу шукати договір від Канталь на вул.Кульпарківській щоб точно сказати. Єдине що шкодую поставив 4-10-4-10-4, а доплата за 4-16-4-16-4 була не така суттєва $100 всього то 800 грн. Ще й провітрювач туди влупив за кілька десятків евро :rock: тепер би не ставив
     
    Останнє редагування: 27 січ 2017
  6. deggion

    deggion Member

    А мы теперь мучаемся с окнами. У нас не качественный механизм. Уже пробовали регулировать самостоятельно при помощи статьи на remoo.ru, но ничего не помогает. Очень недоволен окнами!
    [​IMG]
     
  7. Maximwin

    Maximwin New Member

    саме у нас можна дбуде поговорити про вікна з профілю саламандер Львівський Супермаркет Вікон| Металопластикові вікна у Львові — виробництво і монтаж
     
  8. Dmytro Lew

    Dmytro Lew New Member

    Не рекомендую купляти вікна в компанії вікно- стиль. Компанія яка обманює своїх клієнтів щодо якості продукту і не виконує гарантійних зобов’язань
     
  9. oknasv

    oknasv New Member

  10. spektr

    spektr New Member

  11. Michael Maychenko

    Michael Maychenko New Member

    Особисто я зіткнувся з проблемою не якості рами у вікні, а саме склопакета. Як виявилось, якість служіння може залежати саме від нього, тому я продивися купу фірм, що виготовляють склопакети і знайшов найоптимальніший для себе. Якість....ПРОСТО! Стоїть вже 7 років і взагалі ніяких нарікань) зекономив кошти на купівлі цілого вікна і замовив лише склопакет без рами у фірми "Стеклайн". Не шкодую про свій вибір! Робота на висоті. Може комусь буде корисно) https://steklinegroup.com.ua
     
  12. VetalGbur

    VetalGbur New Member

    Склопакети склопакетами)) Але перед зимою бажано правильно відрегулювати вікна. І бажано щоби подешевше. Тому це треба навчитися робити самому. Я довго шукав якусь толкову інструкцію по регулюванню вікон. І о, чудо натрапив на цю https://vseproremont.com/regulyuvannya-plastikovix-vikon-samostijno-instrukciya-i-video/ сторінку. Автори нормально все описали, і додали хороші відео. Може комусь знадобиться :)
     
а де твій аватар? :)