Металопластикові вікна

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем servlet, 30 лип 2010.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    А можете нам розшифрувати що то означає, чи добре поставили, що означають ці параметри?

    вітрал хл, 5 камерний, заповнення - склопакети однокамерні, товщина 24 мм
    Зовні скло 2-функціональне silverstar selekt 4mm/дистанція termix 16mm/ всередині скло прозоре 4 мм з енергозберігаючим напиленням low e
     
  2. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    denverod1, по наших українських нормах рекомендують двох камерний склопакет з одним напиленням - це той мiнімум для нашої кліматичної зони затверджений ДБН - державними будівельними нормами - які "не з пальця смокчуть" - вони актуальні для нового будівництва , для державних обєктів , для державних замовлень , державних тендерів - обовязковим є двох камерний склопакет з одним напиленням інакше держава не приймає обєкт в експлуатацію від підрядника. В приватний сектор можна ставити що завгодно і як завгодно, хоч взагалі без вікон :) , можете мерзнути, або не економити енрегоресурси, то ваша кишеня і державі поки що пофігу на то, але українські науковці порахували і прийняли такі норми.
     
  3. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Нам при виборі менеджер сказав що дві камери то дуже важкі вікна , сенсу їх ставити нема, думаю менеджер сильно би не виграв у грошах якби збрехав .. Можливо то для певних закладів і так.д де великі тепловтрати ..
     
    • Креативно Креативно x 1
  4. Grek

    Grek Well-Known Member

    Згідно інформації тут - http://viknaroff.com/portfolio/sklopakety
    краще брати однокамерний енергозберігаючий склопакет (утримання тепла в приміщенні +80 відсотків) аніж звичайний двокамерний (+55 відсотки). Але двокамерні склопакети більше знижують рівень шуму. Тому найкраще двокамерні енергозберігаючі
     
  5. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Смішні люди економлять на капітальних речах....тож не на рік....і не на два ставиться... Логіку і здоровий глузд включіть... Де три скла а де одне....важкі т ви їх щодня на руках носити будете???

    ---------- Додано в 16:07 ---------- Попередній допис був написаний в 16:01 ----------

    Хто такий менеджер ? Він інженер будівельник? Теплотехнік? Інженер конструктор? Чи просто впариватель? Впарювати те що йому аигідніше, він вивчав тему чи так вивчив два віршика і всім розказує? Любе питання поставить в ступор, коефіциєнт теплопровідності його варіанту нехай скаже , сертифікати покаже. А ще на радощах турбошурупами рами закріплять дірки просвердлять в профілі і через них, або транспортувальну планку залишать на вікні при встановленнні. Напилення а ще два затемнюють вікно особливо селект
     
  6. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Та крім менеджерів люди на форумах кажуть теж:
    http://krainamaystriv.com/threads/3193/

    ---------- Додано в 16:59 ---------- Попередній допис був написаний в 16:52 ----------

    Або



    ---------- Додано в 17:01 ---------- Попередній допис був написаний в 16:59 ----------

    Mylnyk

    Можете дати посилання шоб почитати де три сла саме краще
     
  7. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    denverod1, шкільний курс фізики в поміч , теплопередача, логіка здорова не ?
    що є 4+16+4= 24 що є 4+10+4+10+4= 32 ? не 24<32 ?
    http://forum.prookna.ua/
    http://forum.okna.ua/

    само собою низькоемісійне ( і або селект або ще краще два і+і наприклад) скло покриття має бути що там що там

    http://es174.ru/articles/naskolko_okna_pvh_holodnee_stenyi.html


    http://oknograd.com.ua/articles/1021 - про ДБН розяснення
    http://dbn.at.ua/load/normativy/dbn/1-1-0-13 сам ДБН для бажаючих шукати цифри самим
     
  8. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Добре, беремо дбн ..

    Питання, чому забудовник ставить усім однокамерні пакети і як з цими пакетами будуть жити наступні 25 років люди? На що воно вплине ..
     
  9. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    denverod1, питання до забудовника, а не до мене .
     
  10. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Тобто ви радити ставити тільки дво або три камерні пакети, згідно дбн
    А яка доречі різниця в ціні вийде

    За т2 не чув, але логічно думати якби кодували то попередили бо багато на тарілках дивляться

    ---------- Додано в 09:01 ---------- Попередній допис був написаний в 08:45 ----------

    Ще згадав, яка різниця у вазі між одно і дво камерним пакетом, якщо це будуть панорамні вікна тобто 2 метри у висоту
     
  11. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    ну в мене два метра вікна і що ? якщо так боїтеся замовте з фрамугою ( верхньою глухою створкою) Я вже рік як маю вікно 2 метри на 1,65 десь так .
    Сьогоні колега підбирав вікна тут йому порахували найдешевше
    термопласт плюс http://termoplastplus.com/ . Але не про це йдеться мені контора не відома :) . однозначно двохкамерний склопакет із двома І склами ( низькоемісійними) ( на великому вікні 1 покриття то 100 грн умовно ) зверніть також увагу щоб знизу не встановили транспортувальну коричневу планку під вікном . Вікно "ставиться" монтується на підвіконник , і ніякої планки там не має бути. Ще знайомий монтажник рекомендує встановлення тільк монтажними пластинами, щоб не порушувати профіль тими турбошурупами.
    вчора ще читав ті всі сайти і форуми прийшов до висновку що різниця між 3-х камерним і 5 -камерним профілем якихсоь 10% у теплопровідності. але 5-камерний профіль нібито міцніший .
    Я теж в розудмах де замовляти через місяць пару вікон Вікна Канталь Львів ( що в мене) начебто не погані , але питання в монтажі тими ж турбошурупами, і в тій дурній транспортній планці :ireful1: Загалом я також думаю, що тепла дистанція теж не погано , бо моє вікно потіло тільки в найсильніші морози на 0,5-1 см по краю склопакета - бо звичайна алюмінієва дистанція. Може б пластикова була тепліше, але кажуть вона меньш міцна .... НЕ знаю ще не питав за ціни зросли чи ні ...востаннє цікавився цінами місяців два три тому .
    скажемо так не тільки профіль головне а й монтаж та фірма виробник вікна ( НЕ профілю) ну і монтаж не останнє місце. А вибір склопакету то на мою думку то найпростіше 4і-10-4-10-4і
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Вас почитаєш то про вікна аж думати страшно .. От уявляю, приходять прості смертні чоловік з дружиною на фірму яка займається вікнами і тут до них підходить пан Мульник і питає , чим можу вам допогти?
    А вони кажуть - та нам тойво, вікна до хати, не дуже дорого і шоб як у всіх короче, просто нормальні вікна .. І тут менеджера Мульника понесло ..:)

     
  13. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    denverod1, ну то якщо вам треба туй во во до хати якісь то кажит менеджеру мені шоби було три скла і той два з тим модним покриттям ну і камер побільше і ще де то все роблять ? то не москалі ? та а хто наши хлопци з ... ? а я знаю той місто \ село я там служив \ пив\ працював, то добре , шо я маю платити ? а шо так довго робите ? А ...не.... бо задорого у вас мені кум\брат\сват\ скаже де таньше йому ставили хлопці\він (його кум брат сват тещі коліжанка ) там працює !

    і всь буде пучком ! думати то взагалі шкідливо від того люди погано спять , індик он думав і в суп попав .. так що не партеся
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Grek

    Grek Well-Known Member

  15. kharkivez

    kharkivez Well-Known Member

    Такой "волшебной" жидкость протирают резинки в атомобиле на СТО, купить можно в автомагазине.
     
  16. Isokrat

    Isokrat миється в бані

    Непоганий виробник, в мене наприклад veka, також задоволені, ви коли виберете собі то зверніть увагу на людей які будуть монтувати вікна, бо є такі майстри... шо дай боже, потім не будете знати шо з тим робити, щоб переробити після них...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Металопластикові вікна .

    купив два вікна рехау у одного з офіційных дилерів, фурнітура GU субєктивно гірше за сегинию аубі.... Субєктивно.
     
  18. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

  19. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

  20. Petrenko Lidia

    Petrenko Lidia миється в бані

    Дуже хотілося б поставити замість пластикових вікон дерев'яні. Чи є якісь мінуси і чи дуже відрізняється ціна. Можливо, знаєте якихось перевірених продавців?
     
а де твій аватар? :)