Ні! Ототожнювати можна предмети, а людей неможливо ототожнити, бо всі люди різні. Але людина може утожсамити себе з іншою людиною, яка, також як і перша, є налаштованою на осягнення єдности. Відтак, у людей може бути спільна тожсамість. ---------- Додано в 20:36 ---------- Попередній допис був написаний в 20:17 ---------- Не треба забувати, що, крім єдности, в світі людей існують ще й стосунки влади. Тому й Громада вцілому і кожен громадянин, поки існує влада, не можуть уникнути стосунків з владою.
Для укладання угоди між владою та Громадою визнання Конституції Громади владою не є необхідним. Достатньо самої цієї угоди. Всередині Громади буде конституційний суд, який перевірятиме конституційність актів влади, Конституція, яка є основним законом Громади, та ті закони, які підтримані всіма громадянами. Але така підтримка буде повністю добровільною, а не законом в класичному сенсі, порушення якого громадянином веде до його покарання владою.
а якщо не конституційні акти, то що громада може зробити - послати в державний конституційний суд і чекати відповіді? а якщо не підтвердять, то що міняти державу?
Може просто бойкотувати цю державу - не платити податки, не укладати ніяких угод з державою, поки вона не визнає свої акти неконституційними. Можна організувати пікетування чи демонстрації на вулицях чи площах, страйкувати, відправляти протести до міжнародних органів, позови до міжнародних судів і так далі.
Якщо до Громади приєднаються пару мільйонів українців, то поможе! Але не тільки мільйони, а й тисячі - теж сила, якщо вона є...
Це зовсім не революція, не зміна влади, а розбудова Громади як суверена держави. Якщо Громада буде розбудовувати свої стосунки з владою на основі Конституції Громади, то держава стане слугою Громади, яка є повністю незалежною від держави. Відтак не буде гніту держави над громадянами, а буде розбудова стосунків між самими громадянами або між громадянами та державою на засадах добровільности та конституційної одностайности. Врешті-решт уся Україна стане єдиною Громадою!
я то розумію, але поки що це на рівні такої теорії: якщо всі перестануть грішити, то настане рай на Землі. а конкретні кроки є по суті не те що неможливими, просто вони є невизначеними, бо для однієї людини вони одні, для іншої інші. Як конкретно це має відбуватися? Створити єдність - це слова, громада - вже на єдності. А що між ними ? Ну наприклад двоє налаштувалися один на одного. Яка проблема зробити це для третього? як її рішити?
Ви плутаєте різні поняття. Громада не є спільнотою єдности, бо в Конституції Громади нічого не сказано про те, яким чином будується ця спільнота. Ця конституція визначає лише механізм розбудови стосунків цієї спільноти з владою.
Вона відрізняється своїми стосунками з владою: не Громада є підлеглою держави, а держава є слугою Громади. Це досягається завдяки Конституції Громади, тобто завдяки тому, що відносини з владою будуються на основі добровільно укладених угод, а не на основі законів, які односторонньо приймає влада. Крім того, всі акти влади підлягають перевірці конституційним судом Громади.
та ті акти влади і так можна перевіряти державним конституційним судом я щось не розумію потреби такої громади? це що ще один вид обєднання людей? в чому його особливість?
Громада потрібна, щоб бути сувереном, якому служить держава. Конституція держави не забезпечує суверенітету народу, а лише забезпечує функціювання та стабільність влади тобто підкорення їй громадян. Відтак громадяни служать державі, а не держава служить громадянам!
Ну і скільки з наших громадян по вашому добровільно погодяться сплачувати податки, відбувати військову службу тощо? Інструмент примусу досі був невідємним атрибутом влади щоб катати порушників закону (тих хто не в єдности). А в нашій ситуації ніхто не в єдности бо в нас усі крадуть. То де ж може бути створене оте про шо ви пишете? В казці? Ви гарно описани мету, але не вказали жодного методу досягнення такої ситуації і тимпаче її збереження
Свою власну конституцію Громада завжди може поміняти, а Конституцію України може поміняти лише Верховна Рада. Виникає питання, чи буде Громада мати своє представництво у Верховній Раді? Якщо буде, то вона зможе впливати на зміну Конституції України. В сучасних умовах держава не є слугою народу, а паразитом, який не тільки проїдає його гроші, а ще й знущається як над нацією вцілому, так і над окремими громадянами. Візьміть хоча б приклад Росії. Але і в Україні стан справ не дуже кращий. Виникає питання, а чи повинно так буди? Чи може бути влада слугою народу, а не його гнобителем чи паразитом? Може, якщо існує суверен, який незалежний від влади, тобто Громада. Метод може бути лише один - самоорганізація в Громаду вільних, незалежних від влади громадян. Я не кажу, що такі громадяни є більшістю в Україні. Їх є лише декілька відсотків, але якщо вони самоорганізуються в Громаду, то їх вплив стане більшим. Методом другого порядку є відстоювання засад Конституції Громади при розбудові своїх стосунків з владою. Існує лише такий шлях. Іншого шляху я не бачу. Може його бачите Ви?
в якому розумінні вільних? вони що не тих самих законів будуть дотримуватися? а тих людей, які збиралися і критикували владу завжди є досить. по суті, я поки що зрозумів, що ви хочете створити аналог опозиції. скільки часу думаєте треба буде, щоб одних підкупили, а інших пересварили, а на третіх зібрали компромат? чи в громаді немає керівного органа?
Вільних в тому розумінні, що їх неможливо буде підкупити чи залякати, тобто вони будуть відстоювати засади Конституції Громади. Вони будуть дотримуватися тих угод, до яких вони приєднались чи які уклали самі.