Мережа суші-барів «Сушия» / як з ними не з’японитись?..

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем myRelax.com.ua, 30 жов 2008.

  1. Боже, скільки у нас любителів суші! :)) А я усіх знайомих питаю - усім чомусь вони бее. Навіть після того не знаю, чи варто їх пробувати.
     
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Варто! Хоча б для того, щоб мати власну думку на цей рахунок:)
     
  3. Ні, ну якщо воно зовсім несмачне, то нащо?
     
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Комусь може і несмачне. а комусь навіть дуже смачне.Як можна вірити на слово у такому питанні як смак.
     
  5. NASHI-SUSHI

    NASHI-SUSHI Active Member

    не хочу повторюватись, але кажуть на смак і колір - однодумців немає. суші, продукт специфічний, тому він не може подобатися всім! щоправда, тут ще є такий момент, де ви вперше їх спробуєте.!?!?! І що вперше спробуєте, тому якщо б суші у нас їли всі, то ми б ходили всі прищурені :)
     
  6. Interferon

    Interferon Well-Known Member

    Я суші дууууже люблю, зараз навіть більше ніж шоколад:crazy: але після вчорашнього візиту в Сушія більше туди не піду. Лазила я туди з часу їхнього відкриття і з неприємністю стала помічати що ролли з кожним днем все меньші і меньші. Думала що то мені привиділось. Пішли вчора з співробітницями а нам принесли роли-ліліпути, чотирьом вже ж не привидиться, хіба якісь галюцинації від тої їжі:dntknw: Чому так питаю, ніхто внятно не відповів. Кажуть що ми все важимо, а скільки вони важать так і не показали.
    Чому так завжди - заманять заклади клієнтів а потім псуються?
     
  7. anton patriot2

    anton patriot2 Active Member

    Ммм суші це класно) смачно) дієтично) і стильно))
    Тільки не раджу брати з огірком, якось мені не до смаку, портять смак весь..брр

    Доречі про СушіЯ. Жах та й годі. У нас у Запоріжжі,якось завітав, замовив супчик з рибой і ролли, супчик виявився якийсь солоній дуже(мож так і треба) і слабо підігрітий, а ролли... тьфу набрали якихось ПТУшників, вибачаюсь, Але як роли можуть розвалюватися??? Шото за суші бар де невміють звичайний рис приготувати, він не повинен розвалюватися !!!(доречі в суші барах нічого не готують там все привезене)(чесно кажучи то ганьба!)Що можна казати про інгрідієнти..може у них там і риба з глистами!? Доречі це був один з перших днів відкриття, взагалі всі звикли, що коли заклад відкривається то вони роблять старанно а потім все гірше і і гірше, а тут з самого початку...шож потім буде?))

    Знайомий з Києва теж відвідував Сушію там у себе, і класно сказав Сушія то три букви треба поміняти місцями)) ..у..ня
     
а де твій аватар? :)