Мер Конотопа Артем Семеніхін. Або розмови про різне.

Тема у розділі 'Країни і міста', створена користувачем Latana Royal, 27 гру 2017.

  1. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Повністю згодна з Вами щодо дитячої психики. І якщо суіцид - це крайня реакція, яка надто однозначна, але вона, на жаль, не єдино можлива. Просто інші психологічні перекоси своєї дитини, деякі батьки, навіть не зрозуміють, не те щоб помітити.

    Для мене назва жанру "трилер", "фільм катастрофа" в анотації вже є сигналом замислитись над вмістом фільму, навіть для себе, не те що для дитини.
    Я розумію, що для когось поріг цієї чутливості буде різним, в залежності від того, хто що вживає і хто до чого звик.
    Неможливо стати дегустатором і поцінувачем тонкого смаку, якщо горлянка попечена щоденним вживання перцю.
    Так само і з фільмами: чим більше трешу дивишся - тим більш грубішим стає сприйняття.
    То ж бережіть психику свою і своїх близьких від засмічування, бо той процес є непомітним для вас, але дуже помітний для оточуючих.

    Ну а в цілому, той трагічний випадок, коли велика кількість дорослих людей, серед яких були педагоги, продемонстрували таку моральну відмороженість - є дуже показовим. Немає нічого дивного, що сталася та біда із дітьми і вина за неї повністю лежить на громаді Червонограда.
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ви ж не дивились фільму ;)
     
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Особисто мене перегляд бойовиків в підлітковому віці спрнукав до заняття спортом, і "качання", особливого толку з того не було, але краще ніж бухати (то було пізніше )
    А що до фільмів і психики, то випуски новин вже переплюнули голівуд, цілу країну в депресію загнали :mocking:
     
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну шо Вам сказати... :))) Не обов'язково пробувати лайно на смак, аби дізнатися, що то лайно :pardon:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. prius

    prius Well-Known Member

    на цей фільм чи взагалі? На цей фільм незнаю , а взагалі є, і якщо є обмеження ніхто з батьків навіть не подумає вести дитину на цей фільм а вчителька вилетить з роботи без права далі працювати з дітьми якщо поведе дітей на фільм з віковим обмеженням
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Не у вcіх такий природній талант як у вас, он пан @prius два рази мусів продивитись щоб зрозуміти це.

    А я і досі не вважаю що фільм "лайно", не лайнівіше від інших. Так собі казочка в стилі "американські круті хлопці знову врятували світ". Якщо чесно то фільм мені не сподобався коли я його дивився років 15-20 тому, ну так на трійочку,ну але то таке.
    Цікаво що мер Конотопа думає про вікові обмеження на кіно? :)))
     
    • Смішно Смішно x 2
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Справа ж не у фільмі і пан @prius ще напочатку розмови здивувався, що хлоп кіно винуватить. Справа в тому, що це кіно не для малечі. Щоб зрозуміти, чому саме не для малечі, поцікавтесь особливостями розвитку психіки людини в дитячому віці.
     
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ви помиляєтесь. Виключно набуті знання :)
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    То то як ви аналізуєте? Па назві?
     
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Скажу вам чесно, я цікавлюсь психологією, але в дитячу психіку краще не лізти, ну хоча б не дуже.
    Ні я ні ви не знаємо як виховувати і як правильно. Кожен "правильно" визначає по своєму "разумєнію" от і виховують дівчат які не здатні відчувати оргазм (постійними наставляннями що секс це погано і треба себе берегти тільки для шлюбу ітп) або жінок які готові все життя терпіти побої бо "Бог терпів і нам велів".
    Я особисто розглядаю сімю як гібрид анархії і деспотизму. Кожен робить що хоче (99:wacko: часу, доки батько не гримнули і не сказали що так нізя (дуже рідкісні випадки)
     
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Спробую повернути тему в її лоно...
    Досвід Конотопа вилився у те, що тепер я добираюся з вокзалу додому не менше години !!! Для довідки: з сусіднього міста Буринь до Конотопа я рівно годину їду в електричці і, так само, рівно годину їду туди автобусом (відстань 50 км). З Конотопа до Батурина (відстань 30 км) - автобус їде 35 хвилин. 35 хвилин, КАРЛ!!!! Сьогодні мати прийшла додому як бурулька - замерзла як бобик. Вона понад 40 хвилин чекала на маршрутку! Так шо ну його в піхву, цього мера, разом з його досвідом.
     
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @Capitoshechka коли в нас знову почнеться срач про ціни і "досвід Конотопа, то я вас зацитую :)
     
  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А поділіться, будь ласка, як Ви вчите доньку відчувати оргазм? І, я так розумію, що Ваша вже точно не чекатиме шлюбу і одним коханцем не відбудеться? :popcorm1:
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Схаменіться ;)
     
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ваш мер - водій маршрутки?
     
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Наш мер - 3,14здобол
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я?! Це була Ваша головна претензія до виховання доньок
     
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Хіба такий спосіб виховання не був дуже ррзповсюджений донедавна?
    Тут основне "не нашкодь" хіба ні ?
    Прочитавши якусь книжку з виховання дуже легко почати експерементувати з дитячою психікою...
     
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ем.. добре, про виховання ми з Вами теж не розмовлятимемо :)
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)