Мер Конотопа Артем Семеніхін. Або розмови про різне.

Тема у розділі 'Країни і міста', створена користувачем Latana Royal, 27 гру 2017.

  1. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    "Ім’я мера Конотопа Артема Семеніхіна все частіше фігурує у гучних скандалах. З особливим напором за міського голову взялися представники Радикальної партії Ляшка. Так, Спартак Сергієнко відкрито звинуватив мера у привласненні автівки, придбаної меценатом для АТОшників. Відповідну заяву він подав до керівників СБУ, прокуратури та поліції. Радикалами також поширюється інформація, що на цій машині Семеніхін спричинив ДТП. Розповсюджують ляшковці чутки і про те, що згаданий меценат вигнав градоначальника із гостьового приміського будинку буцімто через те, що той перетворив готель на «будинок розпусти».
    Проти мера-свободівця активізувалася цілеспрямована кампанія і в соціальних мережах. У Фейсбук з’явилася група «Атиповий мер Конотопа», де очільника районного центру звинувачують практично у всьому, чим незадоволені конотопчани. Ще більше подібних дописів у групі «Типовий Конотоп» ВКонтакте. В одному з останніх постів меру пригадали передвиборчі обіцянки, порівнявши реально виконані справи:
    «Згадались передвиборчі перегони,ось агітація за Свободу і за Артема Семеніхіна. Якраз мій двір, чого тільки не обіцяв — і що від автомобіля відмовиться і що на маршрутках і трамваї на роботу буде їздить і що ми ніколи не пошкодуємо за свій голос і що всі будуть люстровані і навіть через п’ять років його рівень життя і його кандидатів в депутати не зміняться.А що ми маємо — автомобілі б’ються і ремонтуються, працевлаштування тільки своїх, відпочинки, життя в заміському будинку і навіть ті хто підтримував приходять пікетувати… Де правда, де гідність і кому після цього вірити…»

    Інтернет-опоненти опускаються до примітивних стьобів, то виставлюячи Семеніхіна «дівчинкою за викликом», то роблячи фотошоп у стилі «садо-мазо»."
     
    Останнє редагування: 27 гру 2017
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я б назвала неуками і безмозкими телепнями. Як можна надати
    якщо рік ще не закінчився і ще жоден економіст, жоден бухгалтер не формував річних звітів? Звіти будуть формувати у січні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Передвиборчі обіцянки нового мера – Артема Семеніхіна:
    1.Звільнення всіх робітників, які займають керуючі посади у відділах та інших структурах міської ради;
    2. Створення нової сильної команди (знання англійської мови обов’язкове);
    3. Реприватизація ЖЕКів та налагодження їх роботи;
    4. Максимум три місяці помилок в процесі керівництва містом;
    5. Ремонт всіх автомобільних шляхів;
    6. Відкриття мінімум двох комунальних аптек;
    7. Реприватизація заводів міста та створення нових робочих місць;
    8. Залучення європейських грантів для реалізації нових проектів;
    9. Реорганізація транспортної мережі міста та створення комунального транспортного підприємства;
    10. Збереження функціональності Залізничної лікарні та робочих місць.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Міський голова Артем Семеніхін відзвітував перед громадою про свою роботу за 2016 рік та розповів, що з обіцяного не вдалося виконати.
    «Лишається ще поки не виконаною одна з наших передвиборчих обіцянок. Це створення комунальних аптек», — заявив міський голова.

    Міський голова Конотопа розповів, які передвиборчі обіцянки не вдалося виконати - topkonotop.com
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Довге інтерв'ю, але дуже цікаве. Цікаве не тільки тим ЩО говорить Семеніхін, але і з точки зору поспостерігати як за співрозмовником. Я фальші не відчула на протязі усієї бесіди. Фальш була у Скирипіна в деяких моментах. Семеніхін прямо і впевнено дивиться в очі. Я не бачила, щоб люди вміли так брехати (якщо він бреше). Скоріш за все Семеніхін відверта людина.

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я тут процитую, якщо Ви не проти.
    Мені теж так відчулося, бо не можна так ненавидіти людину за ті причини, що називав @Capitoshechka
    Та пан не зізнається що там сталося насправді.

    В інтерв'ю у попередньому дописі, склалася схожа ситуація (42:35), коли чоловік, явно з образою, намагався висловитися з другого разу, бо перший раз подзвонив, але говорити не наважився. Ну і усе, що із його претензій пролунало - було схоже на плітки та інформаційну нерозбірливість.
    Зате, на жодне ствердження Семеніхіна про те, що зроблено в місті - заперечити не зміг сказати.
    А саме:
    - Освітлення міста усю темну частину доби
    - Оснащення вуличного освітлення LED ліхтарями, за рахунок чого йде економія електрики і з'явилася можливість освітлювати вулиці без вимикання після 12 години ночі (як це зазвичай буває)
    - Відремонтовано 13 доріг за один рік
    - Офіційно заборонено побори в школах і садочках (опонент підтвердив, що поборів не стало)
    - Зменшення вартості проїзду у маршрутках
    - Конотоп вийшов на перше місце в області за темпами надходження до бюджету

    Як з'ясувалося у розмові, той чоловік був ображений за те, що коли він намагався лобіювати чиїсь економічні інтереси, Семеніхін на договірняки не пішов. (погляньте на його реакцію саме в той момент, коли Семеніхін озвучує ті моменти)
    Та що, дуже проста і банальна причина образ і спроб облити брудом.

    @Capitoshechka, Ви ж спортсмен, чи не так? А Ви теж маєте відношення до історії зі стадіоном?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. prius

    prius Well-Known Member

    А ще вигнав з міста регіоналів і медведчуковских адептів
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    На сьогоднішній день поки що жодна з цих обіцянок не виконана)))
    тут плюс
    Правда є один нюанс. Мер не розповів, як в листопаді місяці місто взагалі не освітлювалося протягом 2 тижнів? Бо у мера було чергове осіннє загострення... І скільки за цей період було розбійних нападів, пограбувань...
    тотальна брехня
    Коли з 4-х кілометрів дороги ремонтується 200-300 метрів, а на решті й кіт не качався, то в мене язик не повертається назвати це ремонтом дороги. Якщо порахувати оці відремонтовані клаптики, то десь приблизно їх 13 і вийде. Але це аж ніяк не повноцінний ремонт дороги.
    ще одна брехня. Яке ж тут зменшення, якщо з 25 листопада замість 3 грн платимо 4? У мера що, проблеми з математикою?
    А навіщо створювати те, що існує вже не один десяток років? У нас є комунальне підприємство - ТРАМВАЙНЕ УПРАВЛІННЯ
    поки що спостерігається абсолютно протилежна тенденція. Один з заводів (вагоноремонтний) майже повністю стерто з лиця землі - цеха розвалені, і зараз на території заводу валяються купи цегли. На підході молзавод...
    Одна комунальна аптека у нас в місті є. До речі, вона розташована в тому мікрорайоні, де я живу. Правда, там миша в ній повісилася. Найбільший вибір, що можна там купити - це чисте повітря. Полиці в цій аптеці нагадують прилавки в магазинах за часів совка
    Грантів нема, але кожного місяця на відрядження мера списується не одна тисяча гривень грн. Мер, начебто, їздить у пошуках інвесторів. Але за 2 роки знайшовся лише один - той, який зруйнував вщент вагоноремонтний завод
    Я приблизно такий самий спортсмен, як в нас Іспанка, чи Мартіні. Тільки вони спортсмени-аматори з вело-спорту, а я з іншого виду. Мій вид спорту немає някого відношення до стадіону, оскільки ми граємо виключно в залі.
     
    Останнє редагування: 28 гру 2017
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну чому ж, усе детально розповів. Це пов'язано з особливостями виділення ліміту електроенергії підприємствам, на залишок коштів, здається так. Ви послухайте, бо я не запам'ятовувала в деталях, а мер на пальцях пояснив. Мер просив депутатів міськради проголосувати за виділення потрібної суми для забеспечення цього залишку - депутати саботували. То ж не меру, а совковим депутатам подякуйте за те, що були без освітлення.
    Мер ініціював позов до електропостачального підприємства, але ж там, либонь, інтереси Ахметова і наші суди звісно в чий бік судять.

    І про дороги він пояснює, чому змушені так ремонтувати. Шкода, що Ви не слухаєте, тільки кричете.

    Чому ж брехня, якщо навіть опонент, що звонив - підтвердив.
    Приватні перевізники заявили бажання повищити до 7 грн. Мер дав їм дулю під ніс і добився зниження з 3 грн до 2,50.
    На сесії міськради ініціював вирішення питання закупівлі автобусів, щоб за допомогою муніципального транспорту стримувати апетити приватних транспортників. Депутати зарізали рішення. Довелося поступатися підняттям до 4 грн, але не до 5-ти і тим паче не до 7-ми.

    Ну і за решту, якщо розібратися, то виявиться приблизно так само: то вимагають неіснуючий повний фінансовий звіт за рік, бо рік ще триває; то бойкотують рішення, щоб встромляти палки в колеса.
    Але весь цей вереск розрахований на ідіотів, які не вміють думати, тільки як папуги повторюють плітки і дурниці.

    Я ще зрозумію, якщо в Вашій образі на Семеніхіна є особистий інтерес, тому Вам важко судити о'бєктивно, бо своя рубаха, як то кажуть...
    Але якщо ні - то Ви, вибачте, просто людина з обмеженими розумовими здібностями, адже не можете розібратися у питаннях. :pardon:
    Бо якщо узяти картину повністю, то якого дідька вам ще треба, якщо Семеніхін - поганий мер?! :dntknw: Хто з існуючих мерів конотопцям більше до вподоби?
     
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А бачили відео де Семеніхін показував і розповідав про те, що вони утнули у зоні розмежування із сепарами? :mocking:
    Притягли моцний динамік, повернули у бік сепарів і щодня, о шостій ранку і 12 ночі, змушують слухати гімн України :uanew:.
    Хлоп'яцтво, звичайно, але ж яка деморалізація ворога!
     
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Особисто ми з ним жодного разу не перетиналися ніде.
    В такому випадку меру потрібно казачи чітко і ясно: "шановні громадяни, ми відремонтували не 13 доріг, а 13 клаптиків, по 200-300 метрів кожен". А не вішати лапшу на вуха.
    А який сенс? Вони не припиняли постачання.
    Щодо питання вуличного освітлення в м. Конотоп
    Зниження до 2,50 було лише на кількох маршрутах. Це по-перше. По-друге, це було тимчасово - на кілька днів (щось накшталт штрафних санкцій). Через кілька днів ціна повернулася знову на 3 гривні на всіх маршрутах. І останнє, ще раз повторюся: 3 25 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ ЦІНА ПРОЇЗДУ СКЛАДАЄ 4 ГРИВНІ. ДЕ ВИ БАЧИТЕ ЗНИЖЕННЯ ЦІНИ?

    P.S. Єдине, що він дійсно зробив, і від цього не втечеш - це вуличне освітлення. В багатьох районах міста, де світла не було ніколи - зараз ідеш як по Хрещатику. На цьому його досягнення закінчуються.
     
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну ясно, хєровий у вас мер і хоч лусни.
    Пропоную помінятися: нам - вашого, а вам - нашого :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ваш не захоче їхати в таке мале болото. Набіса воно йому?
     
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Тобто, Ви не проти і зупинка тільки за згодою Кернеса? :haha:
    Не хвилюйтеся, наш на інвалідному візку: куди привезуть - там і буде :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    І буде як у відомій українській народній пісні:

     
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ваше щастя, що Ви не чули його перлів годину тому, коли він спілкувався з якоюсь жіночкою на вулиці. "Красная плєсєнь" разом з "Сектором газу" Вам би здалися Божим словом у порівнянні з його розмовою. Єдине слово з його перлів, яке я можу собі дозволити написати на цьому форумі - це слово "сосе".
     
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    о_О

    А був би у Вас смартфон, то Ви могли б усе те зафіксувати і нам дати послухати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. prius

    prius Well-Known Member

    То ви самі чули , чи є десь побачити
     
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Чув не сам. Але побачити немає де. Свідків цієї розмови лише троє: я з товаришем і та сама жіночка, з якою він спілкувався. Ми застали вже самий кінець спілкування: коли ми підійшли до того місця, де відбувалася розмова, він саме вжи сідав в машину. Ми почули буквально останні 2-3 речення з цієї так би мовити "розмови".
    Тому, я думаю, смартфон тут не дуже допоміг би.
     
а де твій аватар? :)