Я саме про це. Що то все - українські назви різного начиння. ---------- Додано в 13:04 ---------- Попередній допис був написаний в 13:00 ---------- У нас не казали "кібель". То я почув вперше в польському фільмі. То вульгарне, простонародне. Це схоже на те, якщо сказати "сральник" українською.
Чомусь тема навколо мови точиться. Мені цікаво ще якись риси галицького характеру від галичан почути. Мені здається, що массове та часте відвідування кав'ярен, та інших заходів "громадського харчування" це ваше, що в тих місцях, на відміну від інших регіонів, ніколи не стануть здвигати стільці та столи до купи заради влаштування галасного "застолья", а поважатимуть право кожного на обособленність за власним столом. У нас навпаки, в крові перше питання- ти поїв?, майже родинні стосунки між сусідами, шум та геволт при зустрічі знайомих та мало знайомих (бачились три рази на одному пляжі, ви були з яскравою брюнеткою лежали біля N (відомий в вузьких колах футболіст, дєлавар, художник...) Ну щось таке
саме так. галичани люди хоч і дивні але доволі скромні і їм, ну якщо не завжди, то досить часто далеко не наплювати на оточуючих. Це можна напевно описати якимось поняттям одним. Але тут же знайдеться якась людина іншомовного спрямування і крикне: "А каже вот єто??" ---------- Додано в 13:35 ---------- Попередній допис був написаний в 13:31 ---------- Це від розкутості і гордості залежить. Не сказав би що галичани люди розкуті. Щодо гордості...так це присутнє але в ролі самоповаги. Проте, не пихатості.
Галичани(більшість) шукають найменшої нагоди,щоб вийти у вишиванці-парад,свято.А мені нагоди взагалі не треба! Щодо кав'ярень,правильно зауважили.Кава-це взагалі певна візитівка нашого рідного Львова,і я ще не зустрічала жодної людини,яка б її не любила.Каву дуже файно пити у так званому "Китайському дворику"-відчуття такі,наче повертаєшся в часі.
Уверяю Вас, мне совсем не интересен Димекс. Это исключительно для того, чтоб понимать ментальность галичан так же хорошо, как галичане разбираются в ментальности дончан.
Здесь все бандеровцы а там все москали. От і вся разбіраловка. Нє? ---------- Додано в 14:33 ---------- Попередній допис був написаний в 14:23 ---------- Один кавалєр вже погодився. Чекаєм поддєржки с воздуха і артілєрії
Ви що! Як ви можете таке казати! Ми єдиний народ! Ми однакові! У всіх по два вуха і по два ока! А мені нравиця суржик і руська мова, і визнана московська церква нравиця, а католики - єретикі і угрожають нашій страні. Піду вип'ю кружку чая і нажарю катлєт.
Як на мій погляд - Київщина найбільше підходить зі своєю ментальністю до якогось віртуального "зразка". Хоча таким "еталоном" не є. Галичани і східняки - НАБАГАТО менш толерантні. НА ЖАЛЬ. Це два полюси України. Інші регіони України - менш культурні і менш освічені. Також - на жаль. Бо це - об"єктивні явища... Як би хто не казав - але кияни - найбільш культурні і освічені. І це не дивно - найбільше можливостей - в Києві. Мені завжди було дуже важко в Києві. Я "крутився" (так сталося) серед дуже розумних людей, і дуже культурних людей, і тому мені, селюку, який народився в пристоличному гарному місті, але виріс у селі, постійно потрібно було "ходити навшпиньки". Рівень тих людей - був дуже високий, і я радий, що попав у таке середовище. Жителі пристоличних регіонів (Центральної України), які мали можливості часто бувати чи працювати в Києві - також у багатьох випадках дуже "підтягнулися". При цьому громадяни Центральної України люблять і свободу, і Україну, абсолютно спокійно відносяться до іншомовних та чужоземців. Правда, зараз є певна категорія "киян", які осіли тут 5-10-20 років тому, і частина яких вважають себе "пупом української землі", зневажаючи своїх земляків, які приїжджають сюди на заробітки. Такі мене дивують, і я обов"язково їх соромню, як тільки чую щось подібне. Є ще одна категорія в Києві... Це регіональні ділки. Це абсолютно безпринципна, нахабна та часто злочинна навала, від якої страждає і Київ, і вся Україна... Кияни ж з діда-прадіда - це висококультурні і надзвичайно толерантні люди. Вони, як правило, аполітичні між виборами, бо зайняті наукою, мистецтвом тощо, але на виборах голосують за демократію. А як ЩЕ повинні робити освічені і культурні!?
Може додати в Вашому дописі- нмд, нє? Бо я непогоджуюсь, що статус столиці України дає/давав більш можливостей ніж наприклад в Одесі, про Львів нехай кажуть галичани. Статус нашого універу, медіна, політеху, вищої мореходки та інш навч заходів, некажучі про літературно-мистецьку ауру, 100 відсотків не нижче ніж у Київі. Але бажано всеж почути начальніка транспортного цеха галичан.