Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Е.Стілл, 31 лип 2008.

 1. ckorpionsha

  ckorpionsha Well-Known Member

  Гелено, в чому вона виражається ця затримка? Нам лікар дивився яєчка,казала шо водянки нема вже. Але не хірург, а педіатр
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. Гелена

  Гелена Дуже важлива персона

  я про всяк випадок питала, не переживайте, нема водянки то й добре :)
   
 3. Koza-Dereza

  Koza-Dereza Well-Known Member

  Якщо у старшого мужчини (76 р.) було вже 6 iнфарктiв за останнi 7 рокiв i вiн ще живий, але правда в поганенькому станi, про що це свiдчить? Чи вiн просто сильний тiлом, чи може це зовсiм i не iнфаркт? Як це пояснити? Я звичайно дуже рада що попри такi дiагнози дiдуля живий, але, менi дивно. В бiльшостi випадкiв вистарчає одного щоб вiдправити людину на той свiт.
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. МарянаК

  МарянаК Well-Known Member

  В малого знову збільшуються лімфовузли...:cry:
  Чи може він знову мати той мононуклеоз?
  Може є щось з народних методів?
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. artobstrel

  artobstrel Дуже важлива персона

  малышу уже 2 годика 9 месяцев, а не разговаривает, по своему трещит что-то слоги вроде членораздельные а говорить никак, вообще ни о чем, логопед смотрел - физиологических патологий нет .. кто что подскажет
   
 6. Catherine85

  Catherine85 Well-Known Member

  Точно не скажу, т.к. не врач, но если никаких логопедических проблем нет, то вполне вероятно, что ребенок заговорит сам. Моя сестра до 3-3,5 лет практически не разговаривала, лопотала что-то и знаками объясняла, очень понятными, кстати. А потом заговорила сразу предложениями, сейчас ей 5 лет, ее заставить замолчать очень трудно, причем рассуждения очень взрослые. Я тоже в детстве не говорила, пальцем тыкала в нужные вещи, заговорила тоже предложениями, до сих пор маму подкалываю, что долго считала, что не о чем с родителями разговаривать, но потом все же передумала ;)
  Если все в порядке с мелкой моторикой рук, всякие игры-пазлы, разнообразные развивалки идут нормально, то думаю, что все будет в порядке и болтать будет как заведенный, когда время придет :)
   
  • Подобається Подобається x 3
 7. artobstrel

  artobstrel Дуже важлива персона

  спасибо за поддержку, у нас тоже самое с жестами и вообще пониманием, подождем :)
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. Степаныч

  Степаныч Дуже важлива персона

  На всякий случай нужно бы показать детскому психиатру. Исключительно с целью подстраховаться и, главное, чтобы родители успокоились. А вообще пацаны ленивые. Они часто позже девочек начинают говорить.
   
  • Подобається Подобається x 2
 9. Alias

  Alias Львів-місто моєї мрії..

  Розкажіть про грижу Шморля.МРТ показало остеохондроз і грижу Шморля між 7 і 8 позвонком.Наскільки це серйозно?
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. TARIKAFR

  TARIKAFR Well-Known Member

  Кила / грижа / Шморля є рентгенологічним, а не клінічним діагнозом. Візуально вона уявляє собою випячування диску в тіла оточуючих його хребців.
  Кила Шморля є рентгенологічною знахідкою, і часто зустрічається при остеохондрозі хребта. Вона не викликає жодної клінічної картини і жодного лікування не потребує.
  Забудьте про неї і живіть собі спокійно, враховуючи вищевказані поради, щодо остеохондрозу хребта.:)
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. Что это за болезнь, когда у совсем молодого человека появляются седые пряди волос и светлые пятна по всему телу?
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. Багіра

  Багіра Well-Known Member

  то може бути лишай, висипний, чи розовий ще його називають... загалом плями розові, а потім стають світлими...
   
 13. А седые волосы?
  П.С. Этот лишай заразный?
   
 14. Багіра

  Багіра Well-Known Member

  сиве волосся в молодому віці може бути генетично (питання спірне), через особливості організму ,нервові потрясіння і т.п.

  лишай незаразний (якщо то він), бо лікар має поставити діагноз, або хоча б знайдіть в неті фотки шкірних хворіб і співставте!!!
  виникає дуже часто в людез підвищеним потовиділенням.. грибок по суті... кожен лишай, навіть дрібязковий свідчить про ослаблення імунітету!
   
 15. По-моему, больше похоже на витилиго:

  http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D1%82%D0%B8%D0%BB%D1%96%D0%B3%D0%BE
   
  • Подобається Подобається x 1
 16. Багіра

  Багіра Well-Known Member

  я думала що таке може розпочатись лише в старечому віці..
   
 17. Zoryanka

  Zoryanka Well-Known Member

  А якщо постійно болить голова? Таке враження, ніби молотком, та що там молотком, кувалдою стукають? І так кожен день...
   
 18. nata-k

  nata-k Well-Known Member

  Постійний (щоденний??) головний біль - це привід не зволікати із відвідинами лікаря.
  Можна відразу до невролога.

  Можливо шановний TARIKAFR підкаже які саме обстеження варто зробити.
   
 19. TARIKAFR

  TARIKAFR Well-Known Member

  Шановна, Zoryanka. Вся справа в тому, що болі голови, то є дуже обширна тема і заочно порадити щось дуже важко, практично неможливо. Щоденні болі голови можуть бути річчю як банальною, що є найчастіше, так і симптомом досить серйозної патології, що трапляється рідше. Рахується, що є десь поза 500 причин болей голови і їх діагностика передбачає найдотошніший опит хворої людини, скурпульозний огляд лікаря, а вже тільки потім інструментальні і біологічні обстеження чи додаткова консультація відповідного спеціаліста.

  Болі голови бувають як неврологічного походення, як от мігренозного, чи наслідком будь-якого мозкового ураження. Болі голови часто повязані і з падінням зору чи підвищеним очним тиском - тут до окуліста. Болі голови можуть бути внаслідок скачків тиску чи запалення щитовидки, чи іншому будь-якому запаленні, як от нирок - тут до терапевта. Часто болі голови внаслідок фронтиту чи гаймориту - тут до ЛОРа. Болі голови бувають дуже і дуже часто від перенавантажень і втоми - тут стиль життя потрібно скорегувати. Іноді без психолога, а то і психотерапевта не обійтися. Мова може йти від неврозу і до депресії.
  Болі голови бувають і від надмірного прийому ліків чи наявності токсиних речовин на роботі чи вдома. У жінок болі голови можуть бути повязані і з менструальним циклом. І так дальше. Море причин.

  Все пишу до того, що щось сказати конкретного по тому мінімуму наданої інформації - це буде насамперед неповага до Вас з мого боку. Це буде непрофесійно і некоректно.
  Щоб мати хоч якісь орієнтири, то потрібно дуже і дуже дотошно все описати. Коли виникають болі, як часто повторюються, що собою нагадують, чи пульсують, чи тиснуть, скільки тривають, чим викликаються і чим знімаються, як дового вони у Вас вже, чи є світлобоязнь, чи є тошнота, чи є сльозотеча чи витіканя з носа, чи посилюються при натиску на скроні чи шию, чи провокуються втомою, чи чимось іншим, чи є ще які скарги крім болей голови... Тобто питань багато і це ще дал-е-е-е-ко не всі. Якщо постараєтесь на них відповісти, можна і в приват, то і я постараюсь скерувати діагностику в потрібному напрямку.
  Але по інтернету це зробити дуже важко і найкращий вихід, це відвідати лікаря, котрому довіряєте. Думаю, що це буде логічно, бачачи щоденність болей, що потребує дещо більшої уваги ніж звичайно.

  Думаю, що моя думка досить зрозуміла. Але якщо у Вас будуть якісь запитання, то як зможу, так з радістю на них відповім.
  Гарного Вам здоровя.
   
  Останнє редагування: 22 гру 2008
  • Подобається Подобається x 8
 20. Pand@

  Pand@ Well-Known Member

  Скажіть скільки болітиме зламаний ніс,коли починае зрозтатись перелом і скільки він буде зростатись.і коли зникають синяки окуляри на очах.
   
а де твій аватар? :)