Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Е.Стілл, 31 лип 2008.

  1. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Гелено, в чому вона виражається ця затримка? Нам лікар дивився яєчка,казала шо водянки нема вже. Але не хірург, а педіатр
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    я про всяк випадок питала, не переживайте, нема водянки то й добре :)
     
  3. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Якщо у старшого мужчини (76 р.) було вже 6 iнфарктiв за останнi 7 рокiв i вiн ще живий, але правда в поганенькому станi, про що це свiдчить? Чи вiн просто сильний тiлом, чи може це зовсiм i не iнфаркт? Як це пояснити? Я звичайно дуже рада що попри такi дiагнози дiдуля живий, але, менi дивно. В бiльшостi випадкiв вистарчає одного щоб вiдправити людину на той свiт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    В малого знову збільшуються лімфовузли...:cry:
    Чи може він знову мати той мононуклеоз?
    Може є щось з народних методів?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    малышу уже 2 годика 9 месяцев, а не разговаривает, по своему трещит что-то слоги вроде членораздельные а говорить никак, вообще ни о чем, логопед смотрел - физиологических патологий нет .. кто что подскажет
     
  6. Catherine85

    Catherine85 Well-Known Member

    Точно не скажу, т.к. не врач, но если никаких логопедических проблем нет, то вполне вероятно, что ребенок заговорит сам. Моя сестра до 3-3,5 лет практически не разговаривала, лопотала что-то и знаками объясняла, очень понятными, кстати. А потом заговорила сразу предложениями, сейчас ей 5 лет, ее заставить замолчать очень трудно, причем рассуждения очень взрослые. Я тоже в детстве не говорила, пальцем тыкала в нужные вещи, заговорила тоже предложениями, до сих пор маму подкалываю, что долго считала, что не о чем с родителями разговаривать, но потом все же передумала ;)
    Если все в порядке с мелкой моторикой рук, всякие игры-пазлы, разнообразные развивалки идут нормально, то думаю, что все будет в порядке и болтать будет как заведенный, когда время придет :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    спасибо за поддержку, у нас тоже самое с жестами и вообще пониманием, подождем :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    На всякий случай нужно бы показать детскому психиатру. Исключительно с целью подстраховаться и, главное, чтобы родители успокоились. А вообще пацаны ленивые. Они часто позже девочек начинают говорить.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Розкажіть про грижу Шморля.МРТ показало остеохондроз і грижу Шморля між 7 і 8 позвонком.Наскільки це серйозно?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. TARIKAFR

    TARIKAFR Well-Known Member

    Кила / грижа / Шморля є рентгенологічним, а не клінічним діагнозом. Візуально вона уявляє собою випячування диску в тіла оточуючих його хребців.
    Кила Шморля є рентгенологічною знахідкою, і часто зустрічається при остеохондрозі хребта. Вона не викликає жодної клінічної картини і жодного лікування не потребує.
    Забудьте про неї і живіть собі спокійно, враховуючи вищевказані поради, щодо остеохондрозу хребта.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Что это за болезнь, когда у совсем молодого человека появляются седые пряди волос и светлые пятна по всему телу?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    то може бути лишай, висипний, чи розовий ще його називають... загалом плями розові, а потім стають світлими...
     
  13. А седые волосы?
    П.С. Этот лишай заразный?
     
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    сиве волосся в молодому віці може бути генетично (питання спірне), через особливості організму ,нервові потрясіння і т.п.

    лишай незаразний (якщо то він), бо лікар має поставити діагноз, або хоча б знайдіть в неті фотки шкірних хворіб і співставте!!!
    виникає дуже часто в людез підвищеним потовиділенням.. грибок по суті... кожен лишай, навіть дрібязковий свідчить про ослаблення імунітету!
     
  15. По-моему, больше похоже на витилиго:

    http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D1%82%D0%B8%D0%BB%D1%96%D0%B3%D0%BE
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я думала що таке може розпочатись лише в старечому віці..
     
  17. Zoryanka

    Zoryanka Well-Known Member

    А якщо постійно болить голова? Таке враження, ніби молотком, та що там молотком, кувалдою стукають? І так кожен день...
     
  18. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Постійний (щоденний??) головний біль - це привід не зволікати із відвідинами лікаря.
    Можна відразу до невролога.

    Можливо шановний TARIKAFR підкаже які саме обстеження варто зробити.
     
  19. TARIKAFR

    TARIKAFR Well-Known Member

    Шановна, Zoryanka. Вся справа в тому, що болі голови, то є дуже обширна тема і заочно порадити щось дуже важко, практично неможливо. Щоденні болі голови можуть бути річчю як банальною, що є найчастіше, так і симптомом досить серйозної патології, що трапляється рідше. Рахується, що є десь поза 500 причин болей голови і їх діагностика передбачає найдотошніший опит хворої людини, скурпульозний огляд лікаря, а вже тільки потім інструментальні і біологічні обстеження чи додаткова консультація відповідного спеціаліста.

    Болі голови бувають як неврологічного походення, як от мігренозного, чи наслідком будь-якого мозкового ураження. Болі голови часто повязані і з падінням зору чи підвищеним очним тиском - тут до окуліста. Болі голови можуть бути внаслідок скачків тиску чи запалення щитовидки, чи іншому будь-якому запаленні, як от нирок - тут до терапевта. Часто болі голови внаслідок фронтиту чи гаймориту - тут до ЛОРа. Болі голови бувають дуже і дуже часто від перенавантажень і втоми - тут стиль життя потрібно скорегувати. Іноді без психолога, а то і психотерапевта не обійтися. Мова може йти від неврозу і до депресії.
    Болі голови бувають і від надмірного прийому ліків чи наявності токсиних речовин на роботі чи вдома. У жінок болі голови можуть бути повязані і з менструальним циклом. І так дальше. Море причин.

    Все пишу до того, що щось сказати конкретного по тому мінімуму наданої інформації - це буде насамперед неповага до Вас з мого боку. Це буде непрофесійно і некоректно.
    Щоб мати хоч якісь орієнтири, то потрібно дуже і дуже дотошно все описати. Коли виникають болі, як часто повторюються, що собою нагадують, чи пульсують, чи тиснуть, скільки тривають, чим викликаються і чим знімаються, як дового вони у Вас вже, чи є світлобоязнь, чи є тошнота, чи є сльозотеча чи витіканя з носа, чи посилюються при натиску на скроні чи шию, чи провокуються втомою, чи чимось іншим, чи є ще які скарги крім болей голови... Тобто питань багато і це ще дал-е-е-е-ко не всі. Якщо постараєтесь на них відповісти, можна і в приват, то і я постараюсь скерувати діагностику в потрібному напрямку.
    Але по інтернету це зробити дуже важко і найкращий вихід, це відвідати лікаря, котрому довіряєте. Думаю, що це буде логічно, бачачи щоденність болей, що потребує дещо більшої уваги ніж звичайно.

    Думаю, що моя думка досить зрозуміла. Але якщо у Вас будуть якісь запитання, то як зможу, так з радістю на них відповім.
    Гарного Вам здоровя.
     
    Останнє редагування: 22 гру 2008
    • Подобається Подобається x 8
  20. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Скажіть скільки болітиме зламаний ніс,коли починае зрозтатись перелом і скільки він буде зростатись.і коли зникають синяки окуляри на очах.
     
а де твій аватар? :)