Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Е.Стілл, 31 лип 2008.

  1. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Дякую! Так, все вірно. З власного досвіду- у мене ростуть дві доньки 15 літ- однояйцеві близнючки. До недавна розвивалися здебільшого в однакових умовах, і досягнення, успіхи аналогічні Але від вересня розпочали навчання вже в різних закладах (гімназіях) і нам, батькам, самим надзвичайно цікавим є спостерігати, як саме реалізовуватимуть свої подібні генетичні дані окремо, незалежно одна від одної....
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    зовнішніх ознак водянки вже нема, а перевіримо на УЗД після року
    я хочу знати що буде якщо водянка не мине і операції ми не зробимо?
    які наслідки можуть бути? раніше операцій не робили і все було нормально
    як впливає водянка яєчок на статевий розвиток?
    бо казала педіатр, що може бути затримка в розвитку, але я не можу знайти таку інф
     
    Останнє редагування: 30 жов 2008
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    У сестри проблеми з хребтом.До лікарні поки що йде, бо там виписують ударну дозу медикаментів і масаж.Діагнозу нормального не ставлять, бо немає діагностичної апаратури.Порадили спочатку зробити МРТ.Питання ось в чому..що краще МРТ чи КТ, в чому різниця? Що краще?
     
  4. TARIKAFR

    TARIKAFR Well-Known Member

    Шановна, Аліас, Ваше питання дуже складне в тому плані, що не відомо, що то за проблеми з хребтом, що можуть бути різного походження і вимагати різних обстежень.
    На сучасний момент МРТ рахується найкращим методом обстеження хребта, та це тоді, коли йде мова про спинний мозок і в дещо меншій мірі про кили /грижі/ диску. МРТ є дуже чутливою і має значно меншу променеву нагрузку в порівнянні з КТ, та погано переноситься людьми зі страхом закритих просторів, бо триває довго і багато шуму робить. Якщо є металічні осколки в оці чи в організмі є будь-який апарат на батарейці /провідник ритму, наприклад/ - то МРТ є протипоказаною.
    Коли мова іде про травматичне ушкодження хребта чи потрібно подивитись самі хребці, то тут КТ має переваги, бо бачить краще кісткову тканину. Обстеження триває швидко, та має значне променеве навантаження.
    Болі в хребті можуть спричинитись і міотонічними /мязовими/ реакціями - тут жоден з методів не є ефективним. Болі в хребті можуть бути і зовсім не звязані з хребтовою патологією...
    Говорю до того, що кожен метод має свої покази і протипокази, та жоден не дає 100% діагнозу, на жаль. І навіть більше, беручи до уваги високу роздільну здатність, МРТ часто знаходить грижі диску, які не мають жодного відношення до клінічної картини, та наводять ще більше страху на пацієнта, який знає, що у нього щось там знайшли і ніхто не хоче те лікувати. Бо лікується Людина з її конкретною проблемою, а не дані МРТ, наприклад.
    Все говорю до того, що кожному інструментальному обстеженню, а особливо тому, що зв'язане з ризиком, має передувати огляд клініциста, який в залежності від огляду і наводить рентгенолога, в якому відділі хребта потрібно шукати патологію, і який метод є ліпшим згідно з ситуацією.
    Знайдіть час і терпіння знайти доброго невролога чи ревматолога, а краще і дві думки мати, перед тим, як робити радіологічне обстеження, бо так чи інакше хтось повинен повязати дані цього обстеження зі скаргами Вашої сестри.
     
    Останнє редагування: 2 лис 2008
    • Подобається Подобається x 2
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Дякую за змістовну відповідь:)
     
  6. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Видимих вам ознак може і не бути.
    А, можливо, водянка сама минула.
    Гелено, звідки Ви знаєте, що все було добре без операції?:dntknw: Найочевидніший можливий наслідок - безпліддя. Затримки статевого розвитку, швидше за все, не буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    але ж операції бувають невдалі, от в чому річ...
    хоча кажуть що вкрай рідко
    буду сподіватися, що операція не знадобиться...

    дякую за відповідь :)
     
  8. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    В мене запитання: Чому пітніють ручки у 3-х річної дитини? Більше ніяких нових признаків не зауважую ніби.
    А ручки чи холодні чи гарячі, весь час вологі.
     
  9. sonik

    sonik New Member

    Доброго дня!
    Підкажіть, де можна в Львові перевіритися на статеві хвороби?
    Медичний заклад де беруть аналізи на статеві хвороби.
    Завчасно вдячний!
     
  10. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Ви про які хвороби питаєте?
     
  11. Радість

    Радість Well-Known Member

    В усіх приватних мед.закладах можна здавати такі аналізи. Це і клініка Титовця, і Венера (на Сихові). Та багато таких є.
     
  12. sonik

    sonik New Member



    [​IMG]

    Доброго дня!
    На малюнку зображені мікроорганізми на які обстежувалася моя дівчина, вона не зі Львова, а мені необхідно перевіритися в Львові, можете конкретний медичний заклад порадити?
    Завчасно вдячний!
     
  13. Сергійко

    Сергійко New Member

    Що таке Гіперехоганний кишківник

    Моя дружина вагітна (5 міс.), під час обстеження на УЗІ сказали: все добре, тільки "гіперехогенний кишківник", сказали це нічого страшного і немає чого хвилюватися. Хтось може толком пояснити, що це таке, і чи дійсно не варто хвилюватися, і як це можна виправити. Наперед дякую за відповіді.
     
  14. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Та в них завжди ТАК! або "недо-", або "пере-"
    А взагалі, у нас є поблизу Дівочі Посиденьки.
     
  15. Радість

    Радість Well-Known Member

    У термінах до 16-18 тижнів кишечник в плоду гиперехогенний і це - норма. Якщо термін вагітності більше і кишечник - гиперехогенний - це може бути варіант норми, але обов'язково необхідно обстежуватися у генетиків для виключення деяких захворювань.
     
  16. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Ага!
    І генетики "льогкім двіженієм рукі" виключать захворювання.
    ТАК?

    Запостити портрет дівчинки, яка до смерті носитиме наслідки "генетиків-виключателів", чи не шокувати народ?

    ЗІ: повбивав би!... (с)
     
    Останнє редагування: 17 лис 2008
  17. Радість

    Радість Well-Known Member

    Вони можуть виявити захворювання (якщо воно є), і тим скоріше розпочати лікування.
    Фото може і не треба, а от розказати чим генетики так їй нашкодили можна.
     
  18. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Лікування вагітної?!:scare:
    Спробою полікувати занедорого. (а бил лі мальчік? (с))
     
  19. Радість

    Радість Well-Known Member

    Чому вагітної? Зараз навіть операції роблять дитинці, коли вона ще в животі знаходиться. Або одразу після народження бути наготові і приймати якісь дії. Але це не має зараз ніякого відношення до Сергійкіної ситуаціі.
    Цього слова, нажаль, незнаю.
     
  20. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    ТАК-ТАК. Ін'єкції ніяк не навчаться безпечно робити, а понтів...
     
    Останнє редагування: 17 лис 2008
а де твій аватар? :)