Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Е.Стілл, 31 лип 2008.

1. Nake

Nake Member

якщо у вас незрозумілі болі в попереку, болі голови і слабість в руках,
    якщо не ясний діагноз, пишіть olekalla@gmail.com записуйтесь на консультацію
    сайт http:// www.miograf.lviv.ua

2. roxolana

roxolana New Member

3. Jacki

Jacki New Member

Всім привіт!
    Купив собі беруші (думав буду краще висипатись). Десь два тижні вкладав їх у вуха - ніби норм. Але по відео в інтернеті - беруші мали заходити повністю в вухо, а не стирчати з вуха як в мене (я якось не парився) Вчора одна з них залізла глибше ніж зазвичай - подумав, що то якраз ок-ок. Але чомусь відразу витягнув, бо пострьомився.
    На ранок - це вухо закладене. Вушна мембрана, наскільки знаю, не могла бути зічеплена, оскільки до неї ще великий шлях мала беруша пройти.

Загалом, щось шарите в цій темі? Як вернути зараз норм слух? До лікаря я звісно збираюсь завтра йти (але то ж 31 число)

4. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

Шприц 20-ка, або невелика клізма, і тепленька вода - файно прошприцуйте вухо. Там корок з сірки.
    Можна перед шприцуванням в вухо капнути перекисю водню і почекати пів-години.

Корок вискочить як пробка ;)

перевірено на собі

Останнє редагування: 30 гру 2018
  5. Jacki

Jacki New Member

Оо, дякую дуже. А якщо почекаю до завтра, щоб це зробив лікар - нічого не станеться за день?

6. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

Можете навіть до після Йордану почекати - то не страшно. Тільки буде шуміти в вусі.

7. OksanaOmelya

OksanaOmelya New Member

Шановне панство, знайшла у бабусі пакет медикаментів прамистар таблетки, тамсин форте (лінкую на довідку), кому потрібно звертайтесь, віддаю задарма, терміни придатності впорядку, скоріш за все відправлю поштою.

8. Gyppsy

Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

а де твій аватар? :)