Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Е.Стілл, 31 лип 2008.

  1. Stolnik

    Stolnik Member

    В ЛС напешіть будь ласка.
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    А в ПП напИсати недостатньо?...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    напишу завтра.
     
  4. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    як бути впевненим що стоматолог добре провів стерилізацію інструменту і чи провів її взагалі ? На вашу думку рукавички і маска - обовязковй атрибут стоматолога ? скільки часу має займати встановлення звичайної НЕ ускладненої пломби ? яка технологія ? і послідовність .
    Вчора викладач 1-ої категорії одного з львівських інститутів стоматології задав мені питання після якого я досі не можу оговтатися " хворів на жовтуху ? менеі треба знати для того щоб стерилізувати інструмент " (с) то пісець подумав я ... лікарі прокоммнетують ?
    Зокрема практикуючі хірурги можуть сказати чи замінюють вони халат\рукавички при переході з однієї операції на іншу ? я ось був свідком В ОБЛАСНІЙ лікарні Львова в 2008-2009 що НЕ змінюють ...коли ти вже наколотий прокламацією перед наркозом і вже відїзжаєш до тебе приходит закривавлений хірург ... і ти відїзжаєш ... втікти вже не можеш
    пісець у нас . а не медицина ... Чекаю аргументованих заперечень .. підтвердження від інших лікарів чув - " звичайна практика" (с)
    Я знаю ці факти (особисто 2008 рік ) але свідомість відмовляється вірити ...я ще розумію стерилізувати кішку при 20 студентах і підбирати впавший інструмент з підлоги ... а от з людьми я знаю , але не можу усвідомити ...
    може краще жити з карієсом чим заразитися ВІЛ снідом чи ще якоюсь гидотою у стоматолога ...?
    Ане дай боже наркоз і операція ?
     
  5. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Що робити коли відсутній апетит?
     
  6. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Active Member

    В якого лікаря діагностувати появу дзвону в вухах?
     
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    У психіатра.. . Нє?

    Tapatalk
     
  8. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Active Member

    ???
     
  9. Masterica

    Masterica New Member

    Доброго вечора! Хто може допомогти розібратися в загальному аналізі крові для дорослого?:help:
    В інтернеті вже поначитувалась і волосся дибом встало(((
    Лімфоцити (на 100 лейкоцитів) - 16,5 згідно норми понижені
    Нейтрофіли 6,55 - повищені
    Нейтрофіли на 100 лейкоцитів 74,4 - повищені 20170202_223648.jpg 20170202_223636.jpg
    Про що це може свідчити?
    Буду вдячна за допомогу!
     
    Останнє редагування: 2 лют 2017
  10. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Active Member

    Мнда, відповідей море.....(це я про своє питання, якшо шо):scratch_one-s_head:
     
  11. manur

    manur Well-Known Member

    @kotyuk, читав Ваш допис щодо подагри. Подумав, що Ви ся розумієте в ендокринології.

    Якщо така Ваша ласка ... Маю проблеми зі щитовидкою. Вже 7 років - на L-тироксині. Приймаю 125 на добу. Але, останній аналіз робив давно. Вроді 2,5 роки тому (чи півтора?).

    На Вашу думку, як часто потрібно робити аналіз?

    В принципі, перші роки робив аналіз частіше, через деякий час вийшов на норму 125 та й нормально, вроді.
     
  12. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Шукаю таку річ sol.cupri sulfurici
    Лікар сказав що це можна купити в єдиній хімічній аптеці. Чи то на київській вулиці, чи то де.
    Може хтось підсказати де це?
     
  13. Dzvenyslava

    Dzvenyslava New Member

    Скажіть, будь ласка, до кого звертатися при болі в крижах, куприку? Біль стає різкою при довготривалій ходьбі, а також при сидінні/лежанні на твердому.
     
    Останнє редагування: 31 тра 2017
  14. OdarkaOdarka

    OdarkaOdarka Member

    Дівчатка та хлопчики, що можете порадити від геморою? Почала займатись у тренажерному залі, через усілякі гантельки вілізла ця неприємність у вигляді шишки. Я чула, що гелі з гепарином непогано допомагають, але може ще є щось? Хто пробував ці мазі?
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Чи може краще будет використовувати свічки? Зараз не мю змоги піти до лікаря.
     
  15. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    В мене була подібна проблемка +кровотеча. Мені порекомендували
    подушку для сидіння та "Реліф"
    Допомогло
     
  16. lastone

    lastone миється в бані

    Добрий день. Можете дати пораду? Чи хтось користувався таким препаратом для лiкування гепатиту С як Софосбувир? Чи вiн дiйсно допомогає?
    [​IMG]
     
  17. Tatka Kari

    Tatka Kari New Member

    Доброго
    Дня!мені потрібна порада!тиждень тому мому братові стало погано при ходьбі його кидає зі сторони в сторону!!!аналізи всі здали по аналізах цікор 8,загальний в нормі .печінкові проби трохи завищені,аналіз гормонів щитовидки трохи вище норми ....їздили у лікарню дивився лікар кардіолог і нервопатолог сказали що зі своєї сторони нічого не бачать...кардіограма нормальна...були у сімейного записала на узд внутрішніх органів щитовидку і до нервопатолога на 1 вересня!!!а брат не може перусуватись пульс то 110-120 то 40-50 порадьте що робити...брату 46 років
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    МРТ голови і шийної ділянки хребта.
    неВРопатолог.

    підозрюю, що це саме цього дохтіра парафія має бути.

    В мене ще до 40 літ почалися запаморочення голови. Скерувала мене невропатолог до Львова, але не на новомодні апарати, а на щось досить старе. Нагридили мені на голову якийсь обруч, контакти до голови поприліпляли і на якомусь допотопному осцилографі щось там собі дивилися. Приїхав я після цього всього до свого районного невропатолога. Вона сказала, що треба промити мізки.

    Зранку приходив в лікарню, отримував крапельницю з якимись уколами, трохи полежав і йшов додому. І так 5 днів. І стало нормально.

    Періодично, раз в 1 - 1,5 - 2 роки, коли відчуваю, що в голові паморочитися починає - йду знов до тої невропатолога і кажу, що знов мізки промивки вимагають. Вона вже мене ні на які бадання не скеровує, а йно знову курс крапельниць на 5 днів та й по всьому.

    Скількись то років тому дружина потягнула мене і себе МРТ зробити. Але, нічого особливого воно там не показало.
    На самому початку в мене бувало таке, що при ходьбі я спам"ятовувався, що чуть не падаю. Було таке враження, що на чкусь долю секунди я втрачав свідомість.

    Після першої ж серії крапельниць такі симптоми пропали. І більше не доводжу себе до того, щоб вони появлялися.

    Маю надію, що не нашкодив Вам своїи дописом.
     
  19. Tatka Kari

    Tatka Kari New Member

    Дякую!!!
     
  20. Tatka Kari

    Tatka Kari New Member

    Дякую Вам!
     
а де твій аватар? :)