Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Е.Стілл, 31 лип 2008.

  1. Radka

    Radka New Member

    Така ж проблема тільки у дівчинки ? Що робити?
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    А плавати не пробували?
     
  3. Lihogray

    Lihogray миється в бані

    мабуть в неї часу нема )
    по 10 годин сидіти за ноутом... я б не витримав(
     
  4. Handa

    Handa Member

    Порадьте будь ласка, кваліфікованого терапевта. Не знаємо вже що робити. У чоловіка було запалення .Його не долікували, судячи по його стану
     
  5. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    А в якому районі вам потрібно?
     
  6. Handa

    Handa Member

    Не має значення. Ми в Яворові живемо.
     
  7. Lanes

    Lanes New Member

    Хто може порадити хорошого стоматолога Шевченківський район, або центер))))))
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    А як правильно мало бути : "центр" чи "центнер"?
     
  9. harazdovskiy

    harazdovskiy Member

    Вперше сюди пишу, прошу помочі бо вже гребе мене перехідний вік, вже рік з тим борюсь, фото тижневої давності.То жах просто, вже був у львівські косметологічні там вони працюють в дуже суворих умовах (В процесі чистки лиця і в "стирильних"рукавичках гроші беруть , а потімнові прищі валять), тому намагаюсь лікуватись вдома і як бачите срака . Може хто з вас знається на шкірі і мені поможе, буду дуже вдячний!<br /><br />[​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого m2, використовуючи Tapatalk
     
  10. Sialla

    Sialla миється в бані

    @harazdovskiy, для початку необхідно відмовитись від нездорової їжі, вживайте більше свіжих фруктів та овочів, ніякого цукру та поменше солі. Придбайте дігтярне мило та вмивайтеся з ним двічі на день. Міняйте постільне частіше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Juliette

    Juliette New Member

    Дівчата, вчора повернулася до дому, мала складну операціюу Савчук Ірини Діонізіївни (Військовий госпіталь, Чехова). Була важка ситуація з котрої вона знайшла однозначно правильний вихід,дуже грамотний геніколог. Вдячна безмежно, не передати словами.
     
  12. Stolnik

    Stolnik Member

    Мені потрібен добрий алерголог, для дитини. Підкажіть будь ласка. Дякую.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    вам потрібен дрбрий гомеопат.
     
  14. Stolnik

    Stolnik Member

    Чому гомеопат? Дитина хвора на астму.
     
  15. Stolnik

    Stolnik Member

    Колись купляла настоїнку календули, мені допомагало. Протирати треба частіше, і не їсти солодощів, білий хліб. Спробуйте.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    насмарк, задишка? А скільки років?
     
  17. Stolnik

    Stolnik Member

    9 років з них хворіє 5 років , спадковість. Діагноз 2 ступінь легкої форми , складаємося на обліку.
    Нежить і задишка є . Пройшли кілька курсів гармоно терапії , були 2 рази в санаторії Солотвино . Поки лікуєшся , начеб то ще терпимо , потім все знову починається . Порадили переїхати , живемо в іншому місті. Зпробуємо полікуватися в вашому місті, може краще буде. Підкажіть, будь ласка, грамотного доктора.
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    А це як????????о_О
     
  19. Stolnik

    Stolnik Member

    Стоїмо на обліку в полікліниці. (детячій)
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Я можу вам розповісти з моєю малою як було, а ви вже самі вирішить що робити. Скажу лише одне. Дякувати Богу, ми вийшли з цього.
     
а де твій аватар? :)