Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Е.Стілл, 31 лип 2008.

  1. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    на твій вибір)
     
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    До речі, дуже класний замінник зірочки індійська мазь Доктор Мом (воно і від кашлю помічне - груди, бронхи ним натираю, і від головного болю, і від нежитю помагає:) ).
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. divchynka

    divchynka Member

    Доброго вечора! Так як ми не зі Львова і навіть не з області, то прошу порадити нам хорошого імунолога. Нам порадили наші місцеві лікарі звернутись саме в Львівську Чорнобильську лікарню. Тож, хотілось би знати до кого проситись на консультацію. Бо ні в нашому районі, ні в нашій області причину хвороби дитині встановити не вдалось.
    Іще запитання - скільки мінімум часу повинно пройти після прийому курсу противірусних\протиінфекційних препаратів, щоб результати аналізів на інфекції не дали спотвореної картини?
    Також чула краєм вуха про Івану Карплюк. Вона екстрасенс? Справді ця жіночка встановлює точні діагнози?:girl_angel:
     
  4. Galopogos

    Galopogos New Member

  5. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Де у Львові в аптеці можна придбати вакину від грипу, щеплення від грипу ?
    в 2004-2006 роках щеплення від грипу продавали на кожному кроці в кожній другій аптеці , що змінилось куди вони зникли чи ще не ліцензовані ?
     
  6. Sasedka

    Sasedka New Member

    добрий день. шукаю гомеопата хорошого або ендокринолога. вес з щитовидкою повязано. потрібен хороший спеціаліст
     
  7. Saksoff

    Saksoff миється в бані

    Підкажіть будь ласка як позбутися від капілярної сіточки на ногах і чи можливо це взагалі ? Якщо можливо, то до кого я можу звернутися?:dntknw:
     
  8. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Є різні методи видалення судинної зірочки:1-Компресійне склерозування вен використовується в якості методу лікування у хворих з патологією вен. Суть даного методу полягає у застосуванні спеціальної речовини, яка сприяє склеюванню вени.2-це більш легший і менш болючий метод це лазерне видалення судин.Я б на вашому місці спочатку спробувала 2 варіант,якщо ще не все так погано.Я пробувала то мені допомогло,хоча їх у мене було не багато.
     
  9. KaytAlexy

    KaytAlexy New Member

    Доброго вечору,
    У мене є питання. Моїй подрузі 15. Її постійно нудить, ноги болять, живіт болить, голова часто болить, худне...Що б це могло бути?
    Вона почала жити статевим життям більше як місяць тому. Цикл не збився
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    похоже на психосоматику.
     
  11. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Не виключена онкологія
     
  12. Hrustikk

    Hrustikk New Member

    Шукаю трихолога у вашому місті..Допоможіть, так як проблема серйозна, проходила обстеження у декількох лікарів свого міста. Також здавала аналізи, проте ніхто конкретно допомогти не може. Проблема з інтенсивним випадінням волосся. Дякую.
     
  13. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    У Львові немає хорошого трихола,і взагалі не знаю чи ще є.Рік назад сама обшукала.Можу порадити хіба що у Києві.Провірений)
     
  14. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    А мені потрібно гастроентеролога нормального.Бо була на Чупринки і хочу ше до когось іншого піти для порівняння.
     
  15. Prosto Kvitochka

    Prosto Kvitochka New Member

    Дорого дня всім!) Якщо комусь потрібен гарний педіатр, можу порадити Грішину Людмилу Никіфорівну, приймає в приватному кабінеті в аптеці "Добрий Атекар" (вул. Рівна 1). Недавно була в неї з донечкою, дуже сподобалось. Відношення, консультація, ну просто на вищому рівні.
     
  16. TikName

    TikName New Member

    Підкажіть будь ласка, де у Львові можна знайти гіпнотизера? Реального гіпнотизера, без всякої магії, астрології і гадання на кавовій гущі :)
    Мені треба позбутись (або хоча б послабити) болі при місячних. Болі настільки сильні, що інколи доводиться викликати швидку.
     
  17. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    А що гіпнотизер в цьому ділі допоможе?о_ОВ мене колись теж такі болі були,а потім коли народила дитину все само пройшло))
     
  18. Bikk

    Bikk Active Member

    Добрый день!у меня такой вопрос: где во Львове травмпункт (детский) и как туда добраться с вокзала? Знакомые должны приехать на праздники, но у ребенка на подбородке три шва, их надо снять 3 мая. В Днепропетровске им сказали, что без проблем можно снять швы во Львове.
     
  19. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Знаю,що є травмпункт на вул.І.Виговського в поліклініці №5.Туди з вокзалу їде 32 і 16 маршрутки.
     
  20. Bikk

    Bikk Active Member

    Дякую за відповідь.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)