Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Е.Стілл, 31 лип 2008.

  1. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

    Бегите от "терапевтов", которые "видят руками" !!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

    Там сложнее ситуация.
     
  3. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

    Степаничу, збирайте черговий конвульсіум у ПП. І Мака запросіть. :)
     
  4. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

    А в чём проблема? (Наверное, лучше в ПП, если чьего то личного здоровья касается).. :)
     
  5. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

    Хто знає, де у Львові можна здати кров на ХЧЛ, скільки це коштує і як довго треба чекати результату?
     
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

    думаю Інтерсоно, подзвоніть або на сайті гляньте ціну.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

    Може, хто мав щось подібне. З учора болить мене нога в бедрі чи в стегні, ні няю. Сиджу-лежу не болить. Болить при навантаженні як ходжу, навіть швидше тягне, а не різко болить. І чіво то робить, га?
     
  8. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

    Це може бути защемлення сідалищного нерва (перепрошую, якщо не зовсім правильно написала). В мене було таке, але ногу всю так "тягнуло", ходити неприємно було, то я якось лежала, аби не відчувати того болю. Массаж+зігріваючі креми.
     
  9. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

    Дякую, спробую. Власне тагне тільки у бедрі з зовнішньої сторони
     
  10. TARIKAFR

    TARIKAFR Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

    Важко сказати чи дійсно сідничний нерв є причиною Ваших болей. Бракує інформації, при якій ситуації вони виникли вперше / невдалий рух, травма, спонтанно... /. Чи то вперше? Чи є болі в спині і де?

    Дійсно, найчастіше то є защемлення сідничного нерва. Коли нема ослаблення мязів ноги чи порушення функції тазових органів, то лікування консервативне.
    Найголовніше тут не ліки, а залишитись в ліжку 2-3 дні. Важливо спати на твердому, тільки не на пружинах. Абсолютно уникати нагинань поперед себе, а особливо піднімати більше 5-10 кіло наперед себе. Навіть шнурівки розшнуровувати навпочіпки.
    Масаж при різких болях в гострому періоді протипоказаний. Він викличе короткочасне полегшення на дуже короткий термін, та продовжить час виліковування. Добре буде повисіти на перекладині, як болі пройдуть - то басейн найліпший лік. Тоді і масажі і лікувальну фізкультуру можна підключати.
    Як болі досить сильні, то попробувати прості анальгетики, як ПАРАЦЕТАМОЛ - до 3 грами на день. Як болі сильні, нема проблем зі шлунком, нирками, печінкою, кровю, то необхідно нестероїдні протизапальні, типу ДІКЛОФЕНАК, ІБУПРОФЕН, та обовязково не на голодний шлунок і з препаратами типу ЦІМЕТІДІН, щоб захистити шлунок. Та повторюсь, що ліки тут у крайнім разі і після консультації у лікаря.
    Як болі не проходять чи ще що зявляється, що не було спочатку, то радив б звернутись до невролога.

    Радити по інтернету важко і є досить небезпечною справою,та вцілому тут спосіб життя має визначальне значення, то і дозволив собі такі поради.
    До речі, ходіння на високих каблуках можуть усугубити такі болі.
    Буду радий, як Вам це все зрозуміло. Як ні, то запитуйте, постараюсь уточнити.
    І, будьте здорові!
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

    Дякую за інфу!
    Може як розкажу трохи докладніше, стане ясніше. Я теж чесно кажучи грішу власне на запалення нерву, тим більше читала, що у деяких форумлян таке було, от і хотілося почути, як вони справлялися.
    Звідки воно взялося - не знаю. На вихідних була в Карпатах, ніяких ні травм, ні оступань, ноги ніколи не підвертаю. Позавчора почало просто боліти бедро, болить тільки тоді, коли ходжу. Коли сиджу -дуже рідко.
    Біль такий не різкий, а тягне.
    Спина не болить.

    П.С. На каблуках не ходжу.
     
  12. Е.Стілл

    Е.Стілл Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

    Шановна, Chortenia, з Вашого опису недугу, напрошується висновок, що проблема не в хребті, а в тазовому регіоні: можливо КПЗ (клубово-поперекове з'єднання), можливо злукові процеси,... траба бачити.
    Висіти на перекладині дуже здорово, поки висиш. З басейном таж ситуація, хоча є і виключення. А от медикаменти обов'язково допоможуть (забрати симптоми, але не усунуть причини).
    Напишіть, будь-ласка, як себе почуваєте на даний момент.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

    Дякую! Алєс гут :)
    Подивився мене свекор, він з нашої родини один більш-менш шарящий, пощупав щось там і сказав, що то не нерв, а швидше всього чи то суглоб запалився, чи то я просто простила, чи від перенавантаження в Карпатах. Цілу суботу лежала в ліжку, зробив він мені масаж (трохи очі на лоба лізли), потім намалювали мені йодну сітку, потім зігріваючу мазь на стегно. В неділю те саме, тільки вже казав не лежати, а хоч трохи розходжувати. Більше боілло, коли лежала на нозі. В понеділок уже не кульгала, майже не боліла, а у вівторок пішла на пілатес, то порозминала і спину і ноги. Тепер усьо ок :)

    П.С. БІль не був настільки сильним, щоб його знеболювати.

    Може, комусь мій досвід допоможе.
     
  14. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

    Привіт всім. Дуже болить мене спина, після того, як я щось пороблю зігнувшись (наприклад, коли перу). Може хтось щось порадить, бо в суботу маю копати картоплю в селі - не знаю як маю витримати. Може є якісь "обезболюючі". Бо на огляд до лікаря матиму час на наступному тижні (просто в селі немає "потрібного" фахівця). Наперід дякую!
     
  15. Е.Стілл

    Е.Стілл Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

    МарянаК, я раджу кожного разу, після перебування тривалий час в наклоні, перад тим, як випростуватись, попередньо нахилитись ще нижче і затриматись в цій позиції на 3-5 секунд. Випростовуватися повільно, а важкі предмети піднімати виключно присідаючи, ні в якому разі не нахилятись. Перед навантаженням бажано порозтягувати м'язи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. TARIKAFR

    TARIKAFR Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

    Я не думаю, що є якісь дієві методи, щоб уникнути ускладнень болей в спині у Вашому випадку. Звісно, що найліпше б було перенести роботи на більш пізній період, коли проблеми з спиною будуть врегульовані. Я б тільки так і зробив. Деякі поради при болях в спині я вже давав трохи вище, коли говорив про тактику при защемленні сідничного нерва.
    Знеболюючі, звісно, знімуть біль на короткий час. Та на тривалий час вони тільки шкідливі, бо знявши біль Ви дасьте ще більшу нагрузку на спину, що тільки усугубить ситуацію в подальшому.
    Але якщо виходу вже ніякого нема і роботи на полі не можна відкласти / а я думаю, що то не є така безвихідна ситуація /, то радив б собі підібрати на час робіт доброго пояса, що б тримав весь поперек і захищав від сильного згинанння і тримав спину. Згинання, а особливо з нагрузкою - є найгіршим рухом для спини! Раджу також під час праці кожні 30 хв не сидіти, а полежати на спині 5-7 хвилин, щоб спина відійшла.
    Та найліпше - день-два - перечекати, як змога.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Fotynka

    Fotynka Active Member

    Відповідь: Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

    Будь-ласка, порадьте хорошого судинного лікаря, хірурга у Львові.
     
  18. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

    Fotynka, є приватний медичний кабінет на Личаківській. точної адреси не знаю, але поруч з кінотеатром, точніше зліва, якщо обличчям до нього стояти. Так, от там приймає хороший судинний хірург. На жаль, я забув прізвище, бо консультувався у нього досить давно, але він там один, думаю не помилитесь. Якщо є потреба, пошукаю телефон та адресу
     
  19. Fotynka

    Fotynka Active Member

    Відповідь: Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

    Дякую. Потреба є, бо виявляється судинного лікаря не так легко знайти. А у мене з татом важкий варіант. Правда не знаю чи "приватний медичний кабінет" саме те, бо нам потрібне стаціонарне лікування, а можливо й операція. Ми звертались вже не до одного лікаря, навіть групу вже виробили, але нам треба ЛІКАРЯ, який буде ЛІКУВАТИ. Якщо чесно, я втрачаю надію, втомилась бігати і натикатись на байдужість, дорожнечі обстеження, довжелезні рецепти і розведення руками.
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

    А може вашому татові потрібна така річ як просто сіточку поставити на судини? Моїй бабці таке робили вже два рази.
     
а де твій аватар? :)