Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Е.Стілл, 31 лип 2008.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Аденоїди видалено два роки тому... хоча, кажуть, що наростають знову.
     
  2. Максим

    Максим Well-Known Member

    Тому і потрібно, щоб дитинку оглянув лікар, оскільки на відстані якісь конкретні поради не даються. Заваджати диханню можуть і мигдалики - в деяких випадках вони можуть збільшитися так, що мало не змикаються, може бути закладений носик внаслідок анатомічних особливостей чи з інших причин тощо.
     
  3. Е.Стілл

    Е.Стілл Well-Known Member

    І будуть наростати. Вони там ростуть не для того, щоб їх видаляли.
    Я раджу звернутися до невролога, зробити ЕЕГ (бажано холтер), і паралельно зі згоди невролога психотерапію (якщо дозволяє вік дитини).
     
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Доці вісім років.
     
  5. Е.Стілл

    Е.Стілл Well-Known Member

    О котрій годині це стається?
     
  6. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Така ситуація, лежав батько в лікарні на обстеженні (причина - запаморочення). Робили йому купу якихось маніпуляцій (мрт, ще якась х-ня), вобщєм робили по енному разу, бо нещодавно проходив щорічне профілактичне обстеження (кілька років назад робили шунтування (якщо правильно висловлююсь). Ну так от, зробили обстеження, написали заключення, лікар нічого не пояснила, та і на виписці її не було. З тим заключення пішов до дільничного невропатолога. Те, що вдалось витягнути нормальними словами - погане кровопостачання мозку (гіпофізу). Приписали вживати Енерготон і Прамістар. Хотілося б почути якісь коментарі з приводу і самої хвороби і ліків.
     
  7. Е.Стілл

    Е.Стілл Well-Known Member

    Хотілося б перед коментарями побачити, пощупати,...
    Де шунтування зроблено?
     
  8. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Здається, в аорту.
    Побачити не вийде, батьки мої живуть в Києві
     
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    На точну годину не звертала увагу, але приблизно опівночі.
     
  10. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Після антибіотиків.

    Знаю що прийом антибіотиків окрмі всіх плюсів та мінусів може призвести до утворення якогось грибкового утвоерння в шлунку чи щось таке.

    Колись лежав на запалення легень в лікарні і кололи багато антибіотиків і лікар питала чи немає сухості в роті, і давала одноразово якусь одну таблетку для запобігання такого рибкового захворювання.

    Хтось підкаже що то за препарат такий, а то я недавно з певних причин приймав антибіотик, а сьогоні горлянка просто миттєво пересихає.
     
  11. NIK

    NIK Well-Known Member

    Ністатин або діазолін :) Найчастіше призначають такі препарати для запобіганню супер інфекції.
     
  12. Lika20

    Lika20 Well-Known Member

    супер інфекція:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. NIK

    NIK Well-Known Member

    Як відомо антибіотики - це живі організми, і в деяких випадках, якщо середовище дозволяє вони занадто розмножуєються і улюдини розвивається суперінфекція яка може призвести до летального випадку.
     
  14. Lika20

    Lika20 Well-Known Member

    no comment:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. левиця

    левиця Well-Known Member

    Найкраще приймати біфідум препарати, як от Біфіформ, Лактовіт, Симбітер та йнші. Але все бажано приймати одночасно з антибіотиками. Не хворійте.
     
  16. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Я щось думав біфідум прапарати це для того щоб відновити мікрофлору в кишечнику (наповнити його бактеріями потрібними), щоб не було проблем із туалетом :)
     
  17. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Я постійно п'ю діазолін разом з антибіотиками. Зараз замінила його на лоратадин. Це протиалергічне. Якось один антибіотик викликав побічну реакцію - кон'юктивіт очей, з того часу і почала пити протиалергічні разом з антибіотиками.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Esperanza

    Esperanza Member

    Ну так, власне, антибіотики і вбивають цю мікрофлору у кишечнику, і виникає дизбактеріоз....Тому й потрібно під час прийому антибіотиків вживати вищевказані препарати: Йогурт в капсулах, Біфі-форм, Лінекс та ін.
     
  19. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Esperanza наскільки розумію дисбактеріоз і супер інфекція різні речі, але обидві наслідки вживання антибіотиків.
    Дисбактеріоз це коли брак потрібних бактерій в кишечнику.
    А супер інфекція коли в організмі (маубть у шлунку) утворюється якась грибкова фігня, інакше кажучи інші бактерії які шкідливі організму, і тому в маєму випадку біфідобактерії не допоможуть.
    КОротше почитаю ще інструкцію свого антибіотика, можливо сухість в роті це такий побічний ефект, якщо ж ні то буду читати про Ністатин
    Всім Thanks наразі
     
  20. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Між бактеріями і грибами які живуть у кожної людини в організмі,в тому числі і в кишечнику в нормі існує симбіоз тобто співжиття, вони шкоди здоров"ю не приносять.Але,коли по якійсь причині (в тому числі і при прийомі антибіотиків) цей баланс порушується,тоді може виникнути така хвороба як кандидоз (кандида-гриб).Так от для того,щоб запобігти винекненню кандидозу призначають протигрибкові препарати.Колись це були ністатин,леворин, а тепер це препарати нового покоління-типу флуканазолу.Але краще за все порадитись з лікарем,тому що ніколи ще самолікування не приводило до добра.:)
    Дис-означає розлад,а-відсутність,супер-інфекція-це не з тої опери.

    Суперінфекція (Superinfection) повторне зараження новим інфекційним захворюванням в умовах інфекційного захворювання, що не завершилося, викликане іншим мікроорганізмом, зазвичай стійким до лікарської речовини, яка застосовувалася для лікування первинної інфекції. Збудником нової інфекції може бути один з тих мікроорганізмів, які в нормі є нешкідливими мешканцями людського організму, але стають патогенними при видаленні інших мікроорганізмів в результаті прийому лікарських речовин; або ж він може бути стійким різновидом збудника первинної інфекції.
    Ністатин і діазолін препарати зовсім різної дії.Ністатин протигрибковий антибіотик, а діазолін антигістамінний препарат,який має протиаллергічну дію і до антибіотиків немає відношення.
     
    Останнє редагування модератором: 24 бер 2009
а де твій аватар? :)