Масаж

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем levandivka, 11 чер 2008.

 1. Samojlovu4

  Samojlovu4 Well-Known Member

  Типова самозаспокійлива мантра слабого здоровлячком, лисуватого інтелигентика з бабочкою, шо жінку по-взрослому поцілувати не годен.
  Бий коли треба, пий і грай якщо треба, на то ти мужчина. А мозок на діла державні, стратегії і науку користай, а не парься засадити їй чи ні - звичайно шо засадити.
   
 2. Lvivska Kvitka

  Lvivska Kvitka Well-Known Member

  Ну в деяких ділах мозок не допоможе.Він навпаки виключається.А якщо зачасто використовувати мозок,то може бути взрив:)))Йому ж теж треба відпочинок)
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Блін.... та Квітка всьо знає....
   
 4. Lvivska Kvitka

  Lvivska Kvitka Well-Known Member

  :tongue:так так...:)))
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. terRen

  terRen Дуже важлива персона

 6. SvetlanaSt

  SvetlanaSt Member

  Ох, як я люблю масаж)))
   
 7. Mkola

  Mkola миється в бані

  Теж массаж полюбляю. А недавно довелося лікувальний робити, остеохандроз здолав. Ну а після масажу норм.
   
 8. Shaluns

  Shaluns Member


  а если купить, например, массажное кресло???
   
 9. Teddy Green

  Teddy Green New Member

  Шановні відвідувачі форуму. Одного разу я попав був до одного сліпого масажиста, який спеціалізується по масажу хребта. Звати його Віталій Капустін. Нажаль я номер його телефону загубив, адресу забув, а сторінку вконтакті він чемно видалив. Якщо хтось знає як з ним сконтактувались, буду дуже вдячний вам за те, що повідомте мені його контакт у повідомленні.
   
 10. Shaluns

  Shaluns Member

  не дуже масажист?
   
 11. dimanno

  dimanno New Member

  Масаж може бути дуже корисною і помічною процедурою, але все залежить від того хто цей масаж робить. Погоджуюсь що людина повинна мати відповідну освіту і досвід. І не робити того, чого не розуміє. Мені пощастило, бо знайомий з дуже хорошими масажистами і знаю скильки для цього треба працювати і вчитись. Як обрати хорошого масажиста можна прочитати тут 8 ознак професійного масажиста - Школа професійного масажу / Massage Pro
   
 12. Bingo

  Bingo Member

  Бажано щоб масажист мав медичну освіту, тому що проблеми можуть бути серйозні і нашкодити можна дуже легко! Я з повагою відношусь до лікарів, які залишаються людьми через роки профессійної праці! Таким є лікар-невролог, який виконую маунальну терапію Дзюба Олександр Миколайович, його вміння та професіоналізм з першого прийому показує чудоваий результат! Мене він на ноги поставив дуже швидко, коли проблема була дуже серйозна!
   
 13. IrynaKozak

  IrynaKozak миється в бані

  Тоже обожаю массаж, особенно люблю делать массаж после сауны, когда все тело и мышцы расслаблены. Нашла сотличный СПА салон в Киеве LAKSHMI-SPA. Тут много реальных отзывов, можно посмотреть цены и дополнительный сервис.
   
 14. Teddy Green

  Teddy Green New Member

  Хороший різнопрофільний масаж робить Віталік Капустін у Львові. Він незрячий. Через бійку він у 23 роки втратив зір. Навчився робити масаж і працює дуже хорошим масажистом. Телефонуйте 0671467061
   
 15. remis

  remis Member

  спасибо за инфу
   
а де твій аватар? :)