маршрутки

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем malyatko, 24 гру 2007.

  1. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: маршрутки

    Ну а що влада зробить? Буде стояти і контролювати біля кожної маршрутки скільки в неї зайшло чоловік?:D В маршрутці висить табличка - стоячих місць cтільки-то, сидячих стільки-то, і це вже самовол водія набирати і набирати людей, поки їх не стане "як шпроти в банці". А було би по правилам, то все було б зовсім інакше, навіть транспорт би так не зношувався.
    виникають з вищевказаної причини.
    А більшого ніхто й не вимагає...... Мені б самій було б незручно якби мені уступили місце в "невагітному стані" або без дитини, подумала б що щось тут не то... :) Хоча на Заході це нормальна річ, там мужчина не може сидіти на місці, якщо жінка стоїть (не важливо якого віку). Але, знаєте, менталітет інший....
     
  2. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Відповідь: маршрутки

    Саме так, а хто ж ще ... та ж не я з Вами - у нас своя робота з якої ми платимо податки і утримуємо владу ... делегуємо їй повноваження на виборах ...
    Влада визначає конкурсні умови, визначає переможців конкурсу на перевезення, укладає договори ... є врешті-решт правила щодо безпеки перевезень ... і самовол водія має наказувати влада (у широкому розумінні цього слова - Управління транспорту, ДАІ і т.д.), розривати угоди з недобросовісними перевізниками ...
    в той же час ми чуємо балачки про те, що Львів - найунікальніше місто у світі, що перевізникам іздити тут страшенно складно і дорого ....
    не вірю (с)
    а водії заробляють чистими від 300 грн. за день, їздять як завгодно, до якої хочуть години ... із зароблених грошей податків не платять ... тобто їхні діти отримують освіту (не говорю про якість), ходять по освітлених вулицях (не говорю про якість) і т.д. за наші з Вами гроші !


    щодо уступання місць, один хороший викладач колись казав: "А у Франції чоловіки ніколи не уступають місця жінкам ...... тому що вони ніколи не сідають" Це я почув на першому курсі і після цього принципово не сідав у гром. транспорті, за чотири роки їзди на навчання у тролейбусі (маршрутками не їздив, економив кишенькові гроші) я лише один раз сів, після нічного сидіння в інтернет-клубі і заснув так солодко ...
    взагалі для мене краще не сідати, ніж потім вставати ...
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: маршрутки

    Проблема транспорту вирішується легко:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: маршрутки

    Та так, але попробуй потім знайти "нормального" перевізника щоб не обдурював і не порушував правила...
    Це буде до тих пір поки наші люди не будуть жадібні до грошей і не перестануть "щось-десь крутити" аби отримати ще більше.
    отож бо й воно....
     
  5. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: маршрутки

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    На маршрутку з Коломиї до Івано-Франківська мене затягнули мої англійські знайомі. Обидві ці тітки, музичні критики, цікавилися єврейською громадою Коломиї початку минулого століття, і я взяла їх із собою у відрядження.

    Їм усе дуже сподобалося, лишилося тільки проїхатися ”по-місцевому”.

    Уже на Коломийському автовокзалі їхній ентузіазм трохи пригас. Ранкові вокзальні алкаші виглядали страшно. Смердючий бомж проспівав критикам жалісливу пісню в проході, нахиляючись, аби вони краще чули. Але найстрашнішим був водій.

    Водій рейсу о 10.40 у понеділок, 14 вересня, набрав на півдорозі людей із 20 на стоячі місця, а за хвилину був зупинений патрулем. Заперши всі двері (ми не змогли їх відкрити зсередини, а вікна не відчинялися), він пішов собі. Якомусь молодику стало погано. Упаси Боже зараз від пожежі, думала я. Водій повернувся без міліції.

    — Ви б іще козу згори прилаштували, — гаркнула я на кінцевій.

    — А шо таке? Запчасті до ”мерседеса” дорогі, — відповів він.


    Немитий юнак простягнув мені десятку

    Відправивши тіток у Лондон, я поїхала до родичів на Волинь, і також маршруткою. Мене втиснули на заднє сидіння між тілистою мадам і немитим юнаком, який почав відзначати відпустку з горла ще на вокзалі. Вони реготали, аж тряслися, від комедійного шоу про бухло і сіськи. Я прикрутила звук на телевізорі, ставши ворогом усіх пасажирів, а водій одразу згадав, що я не передала за проїзд.

    Сума без здачі не знаходилася, хоч я обшукала всі сумки. Немитий юнак зауважив мої пошуки і простягнув десятку.

    — Берите, не стесняйтесь, — сказав цей мовно окультурений Фастовом син волинських лісів. — Со всяким бывает.

    Ось у яку маршрутку треба було б моїм англійкам. Тільки у нас бідний заробітчанин простягне вам потрібну йому самому десятку з такою щирою, золотозубою усмішкою, що хочеться знову повірити в Бога.
    Світлана ПИРКАЛО, з Лондона
    http://gazeta.ua/index.php?id=308593
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    О, знайоме прізвище. Вона наче на ББС працює.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    У Маріуполі 19 вересня близько 14-45 в результаті різкого гальмування автобуса маршруту № 112 отримав серйозні травми громадянин Великобританії Смарт Джеймс Фредерік Леслі, 1945 року народження, що знаходиться в місті з приватним візитом. Про це повідомив офіційний представник іноземця в Маріуполі юрист Олексій Белозьоров.

    Автобус різко загальмував, жінка, що стояла попереду, особа якої не встановлена, впала на іноземця, внаслідок чого містер Смарт впав на підлогу автобуса, не зміг піднятися через больовий шок, і йому була викликана машина швидкої допомоги, - передає «062.com». Містер Смарт був доставлений до міської лікарні Маріуполя № 2, де йому діагностували подвійний перелом ноги, перелом ребер і удар нирок .

    Водій автобуса викликав швидку, надав допомогу при посадці в швидку, але прохання записати на папері номер автобуса та його дані, проігнорував. Дані водія і держномер транспортного засобу були встановлені пізніше .

    Автобус марки «Богдан» державний номер АН 4296 СН, ім'я водія Євген, автобус належить СПД Хлебцевич. У зв'язку з тим, що містер Смарт не володіє ні російською, ні українською мовами, він не мав можливості повідомити про подію в правоохоронні органи відразу .

    Довірена особа містера Смарта в Україні поговорила з водієм автобуса, який факт випадку визнав, але провину поклав на жінку, водія «Шевроле - Авео», яка «підрізала» його. За кермом автомобіля знаходилася деяка Наталія Дмитрівна, лікар шкіряно-венерологічного диспансеру Маріуполя, держномер автомобіля ймовірно 9949.

    Жінка, що впала на Смарта, не постраждала і після зупинки маршруту покинула салон. Також відомо, що, окрім іноземця, ще одна жінка отримала в автобусі травми після удару об поручні. В результаті даного інциденту репутації міста було завдано значного збитку, - вважає довірена особа іноземця.

    Містер Смарт є одним з п'яти провідних програмістів світу, що працюють на унікальній програмній мові, власності Британської корпорації «ТАРСК».
    http://www.ngo.donetsk.ua/donsociety/9852
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    Це що, жарт?
     
  10. :) Цікаво, а чому такий відомих програміст (отже, людина небідна) їхав автобусом? Невже на таксі грошей не вистачило?
     
  11. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Які можуть бути жарти з маріупольскими жінкамио_О
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Може хотілось екстриму ;)
    Мені дивно, що про нього нічого в неті нема (або не так шукаю.. або дані його не подали правильно)..
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Біл Гейтс ходить в рваних джинсах і простак... :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. О, біжу на тролейбус, може, там його зустріну! :))
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    ага, він теж буде з лоптопом в руках :))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    це буде ознака, по якій його спізнаєте:)))
    п.с. я надаю перевагу спізнавати мужчин по троянді:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Картинка: лаптоп в руках, троянда в зубах.... рома-а-антика :))
    З.І. Отой, з чиїх обіймів Ви , напевно з величезним бУкетом приперся. Нє? ;) Якого кольору троянди більше подобаються?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Не дивно, що такі програмери в маршуртках падають, не маючь чим триматися. Висновок - відомим програмерам треба заборонити в маршрутках їздити
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

     
    Останнє редагування модератором: 28 вер 2009
    • Подобається Подобається x 1
  20. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Минулого тижня був у Львові. В маршрутці, в якій битком набилось людей, стояла бабуся років 80 з лишнім. Кілька чоловік їй ввічливо пропонували місце, то вона не сіла, зате кожен раз, як тільки до неї хтось дотикався, вона агресивно відпихала вбік. На претензії пасажирів до її штовхань, вона по-своєму бурчала у відповідь.
    Вийшов звідти весь мокрий і прийшов до висновку - по Львові найкраще їздити на велосипеді для якого нема ні корків, ні різних маразматиків.
     
а де твій аватар? :)