маршрутки

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем malyatko, 24 гру 2007.

  1. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: маршрутки

    в якому миколаєві?..
    їх два (відомих)...
     
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: маршрутки

    Знайома випала з маршрутки і пошкодила хребет. Звісно винних немає, але дивує що ніхто не звертає увагу на те скільки людей в них калічаться.
    Останній випадок коли просто переїхали насмерть жінку, яку водій відтягнув на узбіччя і кинув:shutup: , а йому загрожує лише 3-8 років дати - взагалі лякає(Луганськ здається).
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. danica

    danica Member

    Відповідь: маршрутки

    Ну, звичайно обласний :cowboy:
     
  4. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: маршрутки

    К счастью, маршрутками не езжу, но как водитель иногда просто в ужасе от действий извозчиков на дороге. Поворачивать из правого ряда в левый поворот для них уже норма. Без сигнала поворотников резко вилять вправо для посадки-высадки пасажиров - тоже. О тех местах где они осуществляют даную процедуру вообще молчу. Один раз чуть сам не совершил наезд на пасажира, покидавшего маршрутку, которая находилась в левом крайнем ряду на перекрестке Стрыйская-Наукова. Я был в среднем.
    На палю таких водил! Они способны угробить за 1.25 грн. человеческую жизнь.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. syavych

    syavych копач

    Відповідь: маршрутки

    за 1.50 :)
     
  6. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: маршрутки

    Оу, маршрутки........:shutup: Болюча тема.....
    ЧОМУ ви мужчини не уступаєте місце дамам, навіть вагітним???? Бува зайду в маршрутку, так всі зразу в вікно тупляться і роблять вигляд, що нічого не бачать... Ганьба!:scare:
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: маршрутки

     
  8. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: маршрутки

    Однажды я тоже сел в маршрутку, возвращаясь из гостей. На руках была 3-х летняя дочь и сумки. Нужно было доехать со Стрыйской (с начала улицы) до Санта-Барбары. Маршрутка забитая. Место мне уступили уже на Сыхове, руки просто отваливались. До этого времени я забавлялся, глядя проямо в глаза сидящим пасажирам, и наблюдая душевный дискомфорт на их благородных, отзывчивых, доброжелательных лицах :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: маршрутки

    І що були серед тих хто не поступився жінки??ну це вже зовсім..
     
  10. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: маршрутки

    В основном были мужчины. Был даже один пенсионер, лет 60, из разряда тех которые первыми начинают вопить в общественном транспорте о распущенности молодёжы, пока ему не уступят место. Он сидел напротив меня, и моя дочь иногда цепляла его плечо своей ножкой. Он усиленно "не замечал" :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: маршрутки

    Що не кажіть маршрутки в нас ще той показник культури суспільства... на жаль..
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: маршрутки

    Или в Шегинях случай... Я остановил машину на автобусной остановке, в направлении Львова. Там в это время находилась женщина с 2-мя маленькими детьми, кучей сумок и мужчина лет 40. Кроме них еще толпа народу, все мирно беседуют, друг друга явно хорошо знают и вообще. Но тут к несчастью подъехал автобус... От мужчины в адрес женщины с детьми я услышал даже несколько новых матов, так как она пыталась сесть в автобус раньше него. Я расстроился :)
    З такими Україну не побудуєш...
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: маршрутки

    основне перестати мовчати в маршрутках, а чітко говорити що саме вам не подобається!

    Перша ситуація: зайшла бабця, руки-ноги трусяться, ніхто не встає. Я голосно сказала хлопцям які сиділи на місцях для інвалідів щоб вони показали інвалідські посвідчення або уступили місце.

    Друга ситуація: Водій курить в маршрутці. Завжди чемно спокійним голосом нагадую, що згідно з п.9 їхніх побовязків (які висять в кожній маршрутці) йому це робити заборонено.

    Третя ситуація: водії їдуть "скажено-навіжено". Прошу їх зхаменутись і задуматись над тим що вони везуть людей а не мішки з картоплею.

    Знаю, що хтось подумає шо я сильно прикра, але особисто я мовчати не можу.
     
    • Подобається Подобається x 10
  14. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: маршрутки

    Деколи навіть як їду в маршрутці зі своїм пузом і впридачу з чотирирічним сином - ніхто не уступить! Особливо неприємно, як звільняється місце і хтось відразу сідає... :ireful1:
    ЛЮДИ, будьте ЛЮДЬМИ, Земля ж таки кругла і все повертається;)

    Додано через 4 хвилини
    А таке я коже день бачу, і здається розумію чому так відбувається. Попробую пояснити: багато разів замічала мам, які садять свою дитину не на коліна собі, а рядишком на окреме місце, навіть коли в салоні повно народу. От діти і ростуть з думкою, що вони "пуп землі" і то є нормально не уступати місце хворим та вагітним.
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: маршрутки

    Про це треба говорити ВГОЛОС. Якщо один раз "завстидати" людину перед усією маршруткою, то вона на наступний раз добре подумає перш ніж сісти на місця для інвалідів і пасажирів з дітьми.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: маршрутки

    Ну, женщины пожалуй, не такой уж и "слабый пол" ;)
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 11
  17. Муму

    Муму Well-Known Member

    Відповідь: маршрутки

    Есть когорта людей, которым наср…ь на чужое мнение и подобные возмущения.

    И что, они все дружно встали, ой нет, достали свои пенсионные:)?

    Меня однажды поразил и постиг в глубочайший шок один случай – еду я на работу в 37-й маршрутке, проезжаем Городоцкую возле костела, в маршрутке народу немного было, тут слышу возле водилы назревает скандал, с ним спорила женщина лет 30 о его обязанностях. После того, как ее упреки не принесли нужного результата она попросила его остановить и вышла, а вдогонку показала ему средний палец правой руки… Водила как с цепи сорвался, он вырулил на тротуар и начал преследовать свою обидчицу уже на пешеходной части пока вышеупомянутая не свернула в первый попавшийся подъезд… :bazar:

    Вы еще верите в то, что из животного может получится благородный рыцарь?:moskali:

    Додано через 3 хвилини
    Зачет:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: маршрутки

    чесно кажучи ще ніколи ніхто мені в маршрутці не відхамив.Коли до людини говориш спокійним врівноваженим голосом, то вона це сприймає адекватно.
    хлопці встали зі словами "нам вже всеріно пора виходити"


    це була не я)))))


    якби я в це не вірила, я би мовчала!
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Відповідь: маршрутки

    Шановні давайте говорити не про наслідки вирішення проблем - уступлення місця, а про причину - жахливі умови перевезення ...
    чому більшість людей так "рветься" до сидячих місць ? та тому що стояти неможливо ... я особисто немаю нічого проти вільно! постояти 30 хв, їдучи на роботу, всерівно весь день на кріслі буду сидіти ...
    От, а умови нам повинна забезпечити, проконтролювати якість послуг наша місцева влада, яка на всіх нас (тих хто користується гром. транспортом і не тільки) забила ...
    А люди сваряться між собою, із водієм, тихо нервуються, шукають винних навколо себе ... вище беріть, вище ...

    Між іншим, одного разу спробував уступити місце жіночці, їй було десь так 48-58 років - вона на мене подивилась і сказала: "Я ще не така стара" і не захотіла сідати. Після того випадку я уступаю місце лише вагітним, жінкам з малюками та жін-чол, що дійсно такі досить старенькі
     
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: маршрутки

    Я не вірю...
    Такі признають тільки силу(необов’язково фізичну)
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)