Мама не може бути єдиним другом дитини! - Львівська Поштa

Тема у розділі 'Стрічка новин', створена користувачем NewsBot, 18 вер 2014.

  1. NewsBot

    NewsBot Well-Known Member

    Як навчити малюка знайомитися і дружити – поради дитячих психологів
    [​IMG]

    Читати публікацію повністю на www.lvivpost.net
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Типова Україна
    26 серпня 2017 р. ·
    МАМА...
    Старіюча мама написала лист молодим дітям. Таке точне, що аж боляче ...Бережіть своїх матерів!
    Мої дорогі діти!
    Завтра ви приїдете до мене в гості, тому що у мене ювілей. Ви побачите, що я старію. Будь ласка, будьте терплячі і спробуйте зрозуміти, через який етап життя я зараз проходжу ...
    Якщо я, або тато будемо вам розповідати те, що вже розповідали рік назад, якщо ми будемо повторювати одні й ті ж історії знову і знову, не переривайте нас, щоб роздратовано помітити: "Ти це вже розповідала. Пару хвилин тому "... Просто послухайте. Будь ласка. Постарайтеся згадати ті часи, коли ви були маленькими, і я читала вам одну і ту ж казку знову і знову, поки ви не засипали.
    Коли я кажу, що не хочу зараз приймати ванну, не сердьтеся і не бентежте мене. Краще згадайте, як вечорами після важкої роботи ми вмовляли прийняти душ вас, коли ви були дітьми. Адже ви не дуже любили його, чи не так?
    Коли ви бачите, наскільки я неосвічена в тому, що стосується нових технологій, просто дайте мені час навчитися. І не дивіться на мене так! ...
    Пам'ятаєте, як я терпляче вчила вас робити щось нове належним чином? Як вчила вас одягатися, розчісувати волосся, вирішувати кожен день складні життєві питання ... Приходять дні, коли ви все гостріше і гостріше будете помічати, що я старію. Прошу вас, будьте терплячі. І спробуйте зрозуміти, через що я проходжу, намагаючись розібратися в ваших гаджетах і скайп ...
    Якщо я іноді втрачаю думка або нитку розмови, дайте мені час згадати, про що йде мова. Чи не нервуйте. Не проявляйте нетерпіння і зарозумілість. Просто знайте: найголовніше для мене - бути поруч з вами. Ви завжди будете займати головне місце в моєму серці ...
    Коли мої старі, втомлені ноги не дозволяють мені ходити так само швидко, як ходите ви, просто подайте мені руку і налаштуйте свій крок під мій. Я точно так само подавала вам руку, коли ви тільки вчилися ходити ... І в ці дні мені не було сумно!
    Просто побудьте трохи зі мною. Спробуйте зрозуміти мене. Дайте мені можливість дожити до кінця своє життя з любов'ю і трепетом. Я бережу час, проведений з вами і сприймаю його як дар.
    З великою посмішкою і величезною любов'ю я закінчую цей лист. Просто хочу нагадати: "Я вас люблю", мої солодкі діти!
    Вподобай
    Типова Україна
     
а де твій аватар? :)