Малоросійський мазохізм

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем MARTINI, 28 чер 2010.

  1. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Похоже, artobstrel предпочитает пытки НКВД всем остальным.
    Какой мазохизм! Как эротично! Das ist phantastisch!:cesored:
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    НКВД - це ж "Наши!!! Советские!!!" Тіпа "За Родіну!!!"
     
  3. Envoy

    Envoy New Member

    Примечательно, что галичанам подыграла именно СОВЕТСКАЯ власть, легализовавшая Украину в её нынешних границах признанием созданием УССР и проводившей украинизацию в областях, никогда не имевших отношения к украинским.
    Не хочу ничего комментировать, просто советую посмотреть этот фильм http://video.yandex.ru/users/mav-pidstupnyj/view/78/
     
  4. Rozenkranz

    Rozenkranz Well-Known Member

  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Маю питання - а чому Ви саме в цю тему лінк запостили?
     
  6. Rozenkranz

    Rozenkranz Well-Known Member

    Кажется данная инициатива украинской диаспоры - больше относится именно к малороссийскому мазохизму. Чем к около историческому обсуждению "голодомора".
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ostap Drozdov

    Малоросом я називаю тих співвітчизників, які мають комплекс редукованого патріотизму, зумовлений довгим перебуванням наших земель у складі рос.імперії. Це зросійщені елементи, чий світогляд сформований ворогом.

    У різні часи різні світочі давали різні тлумачення явищу малоросійства.
    Драгоманов: Це зросійщені українці, які засвоїли найгірші якості чужої національності і втратили найращі якості свої.
    Маланюк: Це відсутність національної духовної суверенності, параліч політичної волі, національне пораженство, капітулянтство перед москвою й вислужництво перед нею.
    Винниченко: Це паршивець. З походження – українець, з виховання – руский, з переконань – неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі – боягуз, себелюб і раб.

    А в цьому фрагменті я даю шедеврально точне визначення малороса, дане прихильником українізації Шумським:
    «Малорос – це нікчемний шкурницький тип, безпринципно-лицемірний, по-рабському двоєдушний і зрадницько-підлесливий».

    Наче нині сказано.
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ostap Drozdov

    Я винен, браття. Всі ми винні. Наш гріх судитимуть віки. За беріїв, за Соловки. За чорні, зганьблені, злочинні, перегвалтовані роки…

    Івана Світличного це непокоїло: чи винен народ у тім, що його знищують? Чи він просто безневинна жертва?
    Ох як же ж це вигідно – вважати себе просто жертвою. Ніхто за шарія й медведчука не голосував. Ніхто укр.мову не ігнорував. Ніхто все російське сюди не притягував. Ніхто декомунізації не противився. Воно само ся робило. Вата сама з неба падала. Не винен ніхто – бо винні всі.

    Ох як же це вигідно ховатися в колективну анонімну безвідповідальність! І зараз довкруж – одні невинні. Не вони всі ці десятиліття були проти українського й поза ним. Не вони створили плацдарм для приходу їхньомовного й їхньокультурного ворога.

    Кажу до побратимів я: Всього ще буде! Та чисте збережіть ім’я:
    Ми — люди! люди! А вам, раби, кажу: Раби! Вас мало били. Люблю Вітчизну я… Якби ми всі любили!

    Раби, раби, вас мало били…
     
а де твій аватар? :)