Макулатура

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем peGas, 14 тра 2007.

  1. peGas

    peGas Well-Known Member

    Хто знає або продає макулатуру (в вигляді коробок з картону) в великих партіях, бажано у львівській області. шукав по різних сайтах нічого не найшов, все київ донецьк луганськ.
     
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Макулатура

    смішно ....вони своїх сайтів не мают ві Львові
     
  3. peGas

    peGas Well-Known Member

    Відповідь: Макулатура

    чому смішно? мені не треба сайтів хоть би номер тел
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    • Подобається Подобається x 3
  5. peGas

    peGas Well-Known Member

    Відповідь: Макулатура

    А це шо не відноситься до бізнесу?
    А по твоєму бомж знає де можна купляти сотні тон макулатуи на місяць?????
     
  6. jozya

    jozya Active Member

    Відповідь: Макулатура

    Мені здається, що такої якісної макулатури, та ще й в такій кількості просто не існує. Треба звернутися до (не впевнена щодо назви) - Рубажанский картонно-паперовий завод чи ще до якогось виробника такого зразку - вони до речі друкують на упаковці логотип фірми за потребою.
     
  7. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Макулатура

    от що вірно - то явно не туди звернувся ;)
    Наскільки я в курсі - той бізнес у Львові захлох. Тобто реально крупних "гравців" не залишилося. Можеш спробувати поговорити на пунктах прийому - тільки акуратно, і пляшку з собою мати - може, й підкажуть.
    --
    хоча навряд - дуже мало в тебе шансів ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Макулатура

    А ШО? БОМЖ ЗНАЄ САЙТ де здають макулатуру?????
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Макулатура

    та пан нумер телефону хоть хтів ,а пакет"Мобілич" і бомжі мают там дзвінки безкоштовні
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Макулатура


    Не мобілич, а бомжич.:D
     
  11. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Макулатура

    Зараз...дурных НЕМА,пкреводить готовый продукт в макулатуру...це було 10 рокив тому назад...остатки советской полиграфии...:cool:
    Тем более в таком количестве...цена тюкованой макулатуры МС-5б (гофрокартон)- 120$ за тонну ..минимум...

    Поправляю...Рубежанский ...
    По близости от Львова... Луцкий КРЗ.... и Кохавинская фабрика...
    - основные потребители макулатуры...
    Крупнейший на Украине - Киевский КБК- 30 тыс тонн в месяц (!!!)
    Ну и "мелочь пузатая"...Малин...Рахов...Цюрюпинск...
    Ето точно...был один наш знакомый в И-Франковски...да и того ...бандиті "сьели"...
     
  12. peGas

    peGas Well-Known Member

    Відповідь: Макулатура

     
  13. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Макулатура

    є типові бумагомараки - всілякі архіви тощо. тобто макулатура плодилася і плодитися буде. паперові накладні, для прикладу - ніхто не відміняв. Платіжні відомості, дані на працівника, податкові звіти - теж.
    Питання в іншому - що як бізнес (приватний) чомусь ця тема у Львові вижити не змогла - тобто з тих моїх знайомих, що тим займалися - цей бізнес покинули всі.
     
  14. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Макулатура

    Ерунда!В общей массе это 10%% макулатуры...остальное это гофрокартон...бывшая тара!:cool:
    1.Большие транспортные расходы
    2.Большие капвложения!
    Минимум - 1 пресс - 15000 грн...погрузчик - 18000 грн....(и это только б/у новые- пресс -20000 грн....погрузчик 18000$ (!!!) )
    ну и все остальное...:cool:
     
  15. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Макулатура

    наскільки я зрозумів автора запитання - то йшлося про високоякісну макулатуру6 а не гофротару.
    Наскільки я знайомий з цим бізнесов - "згубили його" не великі капіталовкладення. І не транспортні видатки (хіба що на транспортні видатки списувати ще й "відкати")
     
  16. peGas

    peGas Well-Known Member

    Відповідь: Макулатура

    Ні мені якраз потрібен гофрокартон!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  17. А жаль. Моя школа №24 зайняла перше місце в Україні зі збору макулатури. Жили б у Києві - там би набра-а-а-али - ого!
     
  18. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Жидачівський картонажний...

    Реально... а який дебіл (за перепрошенням), коробки з гофрокартону складає на макулатуру?! Я навіть 5-ть років тому, при отриманні товару, просто коробки розбирала, щоб займали менше місця, а при необхідності відправки товару - складала їх... І так зараз робить більшість... якщо не всі... А супермаркети їх самі здавали і здають... ще й шукають де вигідніше... Так що гофрокартон як макулатуру в такій кількості... наївно шукати... ІМХО.
     
  19. Ukrainka

    Ukrainka New Member

    Гофрокартон

    Шкода, що повідомлення дворічної давності. Маю в наявності велику партію тришарового та п'ятишарового гофрокартону. Ціна дуууже приваблива.
     
  20. lakomka

    lakomka New Member

    Привіт, якщо ваша пропозиція в силі я була б дуже рада з Вами поспілкуватись:good:
     
а де твій аватар? :)