Майдан-2. Разом нас багато!

Discussion in 'Політика і політики' started by Danilo, Mar 29, 2007.

?

За кого голосуем на президентских?

  1. Ющенко

    15.0%
  2. Тимошенко

    19.6%
  3. Янукович

    6.0%
  4. Симоненко

    3.3%
  5. Яценюк

    11.6%
  6. Другой кандидат

    15.6%
  7. Не пойду или против всех

    23.9%
  8. Обама

    5.0%
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Примітивно, що найбільший позор України - найбільший прихильник Росії.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Ну то в чому проблема, беремо штахетину і йдемо у ВРУ вперіщемо "неугодным" поміж плеч.

    Народ так обрав, той має шо обрав.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Є , ще раніше українського зявився ...

    http://www.badnameofrussia.ru/

    Путин Владимир


    [​IMG]

    Дата добавления : 03.12.2008
    Голосов : 33392
    Комментариев : 17055
    Ельцин Борис


    [​IMG]

    Дата добавления : 21.11.2008
    Голосов : 10333
    Комментариев : 524
    Горбачев Михаил


    [​IMG]

    Дата добавления : 25.11.2008
    Голосов : 4327
    Комментариев : 234
    Собчак Ксения


    [​IMG]

    Дата добавления : 20.11.2008
    Голосов : 4220
    Комментариев : 448
     
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Цікаво хто тоді не позор Росії та України?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Веда

    Веда Well-Known Member

    В смысле кто начал - вопрос пока не имеет однозначного ответа...
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Знаєте... оте народне "обрав" - то для лохів. Переконуюсь, що люди майже не впливають на вибори. Прикладів море, а яскравий приклад - Черновецький. Невже кияни такі тупі? Ні, просто хтось ті голоси рахує.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Lika20

    Lika20 Well-Known Member

    В львівську обласну адміністрацію незабудьте зайти:hi:
    В людей грошей нема,а на кожному куті відкриваються банки,аптеки(шось іх забагато вам нездаеться)і ювелірні магазини!Некажучи які у Львові іномарки iздять....
    Непідкажите яка максимальна заробiтня платня законопослушного громадянина Львова?
     
    Last edited: Feb 8, 2009
    • Подобається Подобається x 6
  8. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Може почати ближче? З Районної Ради? ;)
    ТАК до своєї хати й доберемося, самі себе штахетником відлупцюємо...
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Lika20

    Lika20 Well-Known Member

    а чому самi cебе?!Я як до ЖЕКiв немаю відношення так i до районоі ради(а така iснуе).....за них не голосувала.А мала би можливість всіх би поскорочувала.Не памятаю коли останній раз в підізді робили ремонт.Що вони роблять щоб мешканцям Львова жилось комфортно......крім того що підвищують комунальні послуги!!!!А набрала би людей з соціальних організацій.....
     
    Last edited: Feb 8, 2009
    • Подобається Подобається x 2
  10. Веда

    Веда Well-Known Member

    Нам вже давно потрібне особисте переформатування. Народні слуги всіх рівнів у нас, як правило, не народу слугують... Але ми їй обираємо.
    Рахують не так? Так у виборчих комісіях - наші громадяни.
    І у органах виконавчої влади працюють наші громадяни, і у судах, і у прокуратурі... Вони що, не бачать, що діється? Бачать, знають, то мовчать.
    Если человек обманывает меня один раз - пусть будет стыдно ему; если он обманывает меня второй раз - пусть будет стыдно мне. Английская пословица
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Працюють наші громадяни, але не з нашими поглядами на справедливість. Той, хто любить правду, шукає її все життя, а той, хто зрозумів, що немає правди на землі, шукає щось інше, відповідно до свого рівня.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. iso

    iso Well-Known Member

    А якщо багато разів-це вже мазохізм. Львівська приказка:)))
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Веда

    Веда Well-Known Member

    Працюють звичайні люди. Особливо у середній ланці. Але є "чинопочитание" та страх. А ще - бажання жити краще вже сьогодні... А про завтра думати якось не научені... Як це змінити? Не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    http://korrespondent.net/ukraine/politics/737632
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Karbofoss

    Karbofoss Well-Known Member

    Веда, вы, случаем, не с самого Донецка? Как пишут, там у вас в центре сторонники Донецкой республики пикет устроили. Правда, не?
     
  16. Hightower

    Hightower Дуже важлива персона

    Вполне может быть правдой, но щас только от тех сторонников еще не хватало для полного счастья! (((

    Та й себе можливо треба, але все ж "риба починає смердіти з голови"! (((((

    Я извиняюсь, но Саакашвили себя балаболом показал первостатейным в ходе этой войны! ((((( Сколько он там танков РФ изничтожил? Элементарно ведь дата указа нашего президента проверяется, чего языком трепать то? Все норовит другие страны поглубже втянуть в конфликт! ((((((((
     
    Last edited by a moderator: Feb 10, 2009
    • Подобається Подобається x 1
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Починає вона звісно з голови. Але за вісімнадцять років риба засмерділась вже повністю. Мабуть треба її викинути і почати лАпати наступну!
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Karbofoss

    Karbofoss Well-Known Member

    Та да... Новости читать ваще сейчас страшно, аппетит пропадает.

    Нашего - это чьего?
     
    Last edited by a moderator: Feb 10, 2009
    • Подобається Подобається x 1
  19. Hightower

    Hightower Дуже важлива персона

    Президента Украины, я ж от своего имени пишу-то, а я есть гражданин Украины ))))) А что во множественном числе, так он не только ж мой персональный президент то :pardon:
     
    Last edited by a moderator: Feb 10, 2009
    • Подобається Подобається x 1
  20. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Жаба в казані, або Як подолати кризу

    27.01.2009 | © Ігор Каганець, газета "День", №9, п’ятниця, 23 січня 2009

    "Якось людей переконали, що найкраще пересуватися не на двох ногах, а на чотирьох. Це, мовляв, демократично й навіть модно. Народ повірив і почав ходити рачки. Незручно, але жити можна. Про те, що колись ходили на двох, вже й забувати почали, а тих, хто про це нагадував, обзивали міфотворцями й фашистами.

    Поки було літо, всі справно рачкували. А коли почалися дощі, то під кінець дня кожен був по вуха в багнюці. Влада пояснила, що це криза. Вона викликана зовнішніми глобальними причинами. Для пошуку антикризових заходів мобілізували місцевих академіків і політологів, запросили міжнародних експертів. У парламенті розпочалися конструктивні дискусії. Одні вважали, що для подолання кризи потрібні зовнішні кредити. Інші наполягали, що наші люди рачкують якось не по-європейськи, тож потрібні спеціальні освітні програми.

    Взяли кредити, змінили стиль рачкування — стало ще гірше. Ніхто не знав, що робити. У відчаї звернулися за порадою до малих дітей. Їхня комплексна антикризова програма стала справжнім шоком для чиновницької та вченої братії. Вона складалася лише з трьох слів: «Стати на ноги!»

    Ви скажете, що це ще одна «казочка про голого короля» і в житті такого не буває? Не поспішайте з висновками. Краще скажіть, що буде з підприємством, яке не має мети і не знає, куди рухатись? А якщо, до того ж, ним керує кілька безвідповідальних «шоферів»? І їхня зарплата не залежить від результатів їхньої роботи? І взагалі, їх ніхто не контролює, бо вони самі собі призначають контролерів...

    Знову скажете, що такого не буває? Тоді розплющте очі й погляньте навколо себе. Ми живемо в державі, яка не знає ні сенсу свого існування, ні мети, ні критеріїв її досягнення. Жоден високопоставлений керівник — від Президента і прем’єра до нардепа — не несе реальної відповідальності за плоди свого управління. Наприклад, ніхто з президентів не заплатив навіть п’яти гривень штрафу за те, що під їхнім керівництвом в мирний час вимерло п’ять мільйонів населення. Та хоч двадцять п’ять: прибутки владної верхівки жодним чином не залежать ні від кількості, ні від якості життя керованого ними народу. Всі контролюючі органи є недієздатними, бо призначаються Президентом і Верховною Радою, тобто тими, кого вони повинні контролювати. Судову систему перетворена на бізнес, правове поле зруйновано.

    Це означає, що держава стоїть раком. А «еліта» в купі з придворними «аналітиками» закликає це робити ефективніше. Наберіть в пошуковій інтернет-системі фразу «антикризові заходи» і почитайте. Їхні автори або наївні, або знущаються з нас.

    Говорять про необхідність приходу нового покоління владної еліти. Отямтеся: людина, яка потрапляє до цього владного гадючника, вже за кілька місяців або вилітає з системи, або стає співучасником економічних злочинів в особливо великих розмірах. Зміна еліти неможлива без зламу всієї диявольської машини.

    Або чого, наприклад, варті заклики до істеблішменту зупинитися в надмірному збагаченні. З таким же успіхом можна звертатися до кліща, що смачно присмоктався. Він не хоче і не може змінитися, бо така вже його природа. Тому сьогодні, коли державний корабель потрапив у шторм, «еліта» займається не порятунком, а звичними для неї спекуляціями й мародерством. Попри постійну боротьбу за зручніше місце біля державного корита, владна верхівка пов’язана спільними корупційними схемами. Знаєте, чому за стільки років не посадили жодного високопосадового корупціонера? Бо якщо зачепиш лише одного, то саджати доведеться всіх. Причому і тих, хто крав, і тих, хто їх покривав своєю бездіяльністю.

    У науковій літературі описано один повчальний експеримент. У казан з холодною водою вкинули жаб і поставили на повільний вогонь. Всі жаби зварилися. Жодна з них не вискочила з казана і не врятувалася. Чому? Тому що нервова система жаб здатна реагувати лише на різкі температурні зміни. Якби цих жаб укинули в гарячу воду, то вони б усі миттєво повистрибували з казана.

    Україна хронічно хвора. Для її лікування потрібен точний діагноз. Слава Богу, що глобальна криза загострила хворобу і виявила її справжню причину. Це дає нам шанс вистрибнути з кип’ятку і врятувати життя. Ви справді прагнете знайти вихід? Тоді знайте, що це криза всієї системи. Будь-які антикризові заходи, що не передбачають заміну системи влади, спрямовані на збереження цієї системи разом з її паразитами."
     
    • Подобається Подобається x 6
Thread Status:
Not open for further replies.
а де твій аватар? :)