Майбутнє Росії, макроекономічні та геополітичні прогнози

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем bedazzled, 6 бер 2014.

  1. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

  2. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    NASA приостанавливает сотрудничество с Россией в космической отрасли(видео)

    Корреспондент.net, Сегодня, 04:25


    [​IMG]
    Фото: arenanews.com.ua
    NASA продолжит сотрудничество в проекте Международной космической станции


    США лишь продолжат взаимодействие по работе на Международной космической станции

    Соединенные Штаты приостанавливают сотрудничество с Россией в космической области за исключением проекта Международной космической станции, сообщило NASA.
    Такое решение принято в связи с действиями России в отношении Украины.
    "С учетом продолжающегося нарушения Россией суверенитета и территориальной целостности Украины NASA приостанавливает большую часть контактов с Российской Федерацией, - говорится в заявлении космического ведомства США. - Тем не менее, NASA и Роскосмос продолжат взаимодействие по обеспечению безопасной и непрерывной работы Международной космической станции".
    В заявлении NASA выражено также намерение как можно скорее завершить сооружение собственного пилотируемого корабля и избавиться "от зависимости от России" при отправке американских астронавтов на МКС. При наличии соответствующего бюджетного финансирования, по мнению некоторых экспертов, такой корабль может быть построен в 2017 году. Если же Конгресс не выделит необходимых средств, то Соединенные Штаты "и дальше будут переводить миллионы долларов России", предупредило космическое ведомство.

    В настоящее время доставка на МКС международных экипажей, в том числе американских астронавтов, осуществляется только российскими кораблями Союз, и соответствующий контракт между NASA и Роскосмосом рассчитан до конца 2017 года. По сведениям американских СМИ, за одно место в кабине Союза США вынуждены платить примерно 70 миллионов долларов.
    Напомним, что США решили приостановить консультации с Россией в области противоракетной обороны.

    Видео за посиланням:
    http://korrespondent.net/tech/space...rudnychestvo-s-rossyei-v-kosmycheskoi-otrasly
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    03.04.2014 03:00

    Росію можуть виключити з ПАРЄ вже у квітні






    [​IMG] Виключення Росії з Парламентської асамблеї Ради Європи цілком можливе вже на квітневій сесії організації. Про це в коментарі телеканалу БТБ заявив політолог Тарас Березовець.
    “Вже зібрано принаймні 53 голоси за те, щоб внести це до порядку денного”, – зазначив він.
    “Ми пам’ятаємо, що свого часу ПАРЄ використовувала санкції до Білорусі, до України, коли Україна відмовлялася скасувати смертну кару. Тому, я думаю, є консенсус більшості делегатів ПАРЄ щодо виключення Росії з цієї організації”, – переконаний Т.Березовець.


    http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2014/04/03/322731

    ---------- Додано в 21:53 ---------- Попередній допис був написаний в 21:33 ----------

    03.04.2014 11:25

    Франція призупинила спільну з РФ розробку бойової машини «Атом»

    [​IMG] Французька компанія Renault Trucks Defense оголосила про призупинення спільного з Росією проекту розробки перспективної бойової машини піхоти «Атом», повідомляє Agence France-Presse. Приводом для цього стало включення півострова Крим до складу Росії і позиція Москви щодо врегулювання кризи в Україні. При цьому про повну відмову від проекту мови не йде.
    Певні ризики на подальшу долю проекту накладає і використання шведських комплектуючих і агрегатів в перспективній бойовій машині. Зокрема, на «Атом» передбачається встановлювати двигуни виробництва Volvo. Крім того, необхідно також враховувати, що французька Renault Defense Trucks належить шведському виробнику вантажних автомобілів Volvo AB.
    Раніше уряд Швеції вже заявляв, що він може заблокувати угоду Reanult Defense Trucks з російським «Уралвагонзаводом» щодо спільної розробки «Атома». Незважаючи на те, що Швеція не є членом НАТО, вона, як і сам Північноатлантичний альянс, планує призупинити військово-технічне співробітництво з Росією. У цьому випадку приводом також вказується приєднання Криму до Росії.
    Угоду про спільну розробку нової важкої бойової машини піхоти Renault Defense Trucks і «Уралвагонзавод» підписали в лютому 2013 року. Макет «Атома» вперше був продемонстрований широкій публіці на виставці в Нижньому Тагілі у вересні минулого року. Перспективна машина розробляється на базі французької колісної бойової машини піхоти VBCI.
    Передбачається, що бойова маса «Атома» становитиме 32 тонни. Машина буде озброєна нарізною автоматичною гарматою калібру 57 міліметрів з боєкомплектом на 200 пострілів. З таким озброєнням був показаний прототип машини. Планується також випуск «Атома» з дистанційно-керованим модулем з кулеметом калібру 12,7 міліметра, 120-міліметровим артилерійським знаряддям або 57-міліметровим зенітним артилерійським комплексом.
    На базі перспективної бойової машини можуть бути також розроблені бойова ремонтно-евакуаційна, командно-штабна, інженерна та санітарна машини. Бронеавтомобілі сімейства «Атом» з колісною формулою 8×8 зможуть розвивати швидкість до ста кілометрів на годину і будуть мати запас ходу до 700 кілометрів.


    http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2014/04/03/322840

    ---------- Додано в 21:56 ---------- Попередній допис був написаний в 21:53 ----------

    03.04.2014 12:35

    Санкції Заходу вже надали на Росію негативний вплив - голова МВФ


    [​IMG] Санкції, застосовані Заходом проти Росії у зв’язку з гострими протиріччями через кризу в Україні, зробили негативний вплив на російську економіку.
    Таку думку висловила директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард.
    Як вона запевнила, роблячи такі висновки, МВФ оперує “економічними індикаторами”.
    “Якщо подивитися на обсяг відтоку капіталу з Росії до іншої частини світової спільноти за останні кілька місяців, якщо подивитися на рішення центрального банку (Росії) змінити монетарну політику, то стає ясно, що є наслідки загроз застосування санкцій і самого застосування санкцій”, – сказала Крістін Лагард в інтерв’ю телекомпанії PBS.
    За її оцінкою, з Росії йде “масовий відтік” капіталів, який є “чітким зазначенням того, що гроші йдуть з країни”.


    http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2014/04/03/322847

    ---------- Додано в 22:16 ---------- Попередній допис був написаний в 21:56 ----------

    Мені просто смішно від такого кроку Росії. Як можна розраховуватися валютою яка знаходиться під геополітичним тиском й надзвичайно залежить від цін на енергоносії.

    03.04.2014 16:05

    Росія вигадала "відповідні санкції" для Заходу - змусять його "​​перейти на рублі". Експерти вже назвали це утопією






    [​IMG] У відповідь на економічні санкції Заходу Росія має намір перейти з торговими партнерами в Європі на рублеві розрахунки замість доларів та євро. І в першу чергу це повинні зробити експортні держкомпанії. Голова державного ВТБ Андрій Костін, який озвучив цю ідею напередодні на з’їзді Асоціації російських банків в Москві, вважає, що починати перехід до зовнішніх розрахунків у рублях потрібно негайно, зараз це першочергове завдання для банківської системи, Центробанку та уряду.
    На його думку, тоді вийде “знизити залежність від примх влади США і ЄС”, які загрожують Росії санкціями. “Уже місяць ми чуємо з боку високопоставлених західних керівників заклики ізолювати Росію, практично знищивши російський банківський сектор, використовуючи сучасну “ядерну зброю” в області фінансів – доларові розрахунки”, – пояснив Костін.
    І ніби на підтвердження слів Костіна напередодні ввечері МЗС РФ повідомив, що американський банк JPMorgan Chase заблокував доларовий переказ посольства Росії в Астані на адресу страхової компанії “Согаз”. Зроблено це було “з приву антиросійських санкцій”.
    Проте, експерти вважають, що ідея Костіна перейти у розрахунках на рублі, утопічна. Щоб Європа купувала російський експорт за рублі, вона для початку повинна ці рублі якимось чином отримати. Рубль повинен стати більш конвертованою валютою, ніж зараз. А для цього російській владі доведеться попрацювати над його репутацією як стійкого платіжного засобу.
    Рублеві розрахунки будуть вигідні насамперед російським банкам, адже саме до них звернуться європейські партнери – якщо, звичайно, вони не передумають купувати російську продукцію, що, на думку експертів, не виключено.
    Теоретично наслідки від переходу на рублеві експортні та інші розрахунки можуть бути для російського фінансового сектора позитивними. Однак не виключені й негативні наслідки для всієї економіки. Оскільки рубль не є міжнародною валютою розрахунків і занадто рухливий, як і будь-яка інша сировинна грошова одиниця, то експортери не зможуть чітко прогнозувати фінансові потоки.
    Крім того, російські компанії втратять валютну виручку і не зможуть залучати кредити від західних банків та розміщувати облігації на західних ринках. А більша частина експортних поставок йде через дочірні трейдингові структури російських компаній, зареєстровані в Європі. І незрозуміло, що буде з ними в цьому випадку.
    У свою чергу, західні партнери російських компаній будуть змушені або формувати рублеві резерви, що малоймовірно, або купувати рублі за євро або долари США на спотовому ринку у комерційних банків або ЦБ РФ. Але оскільки комерційні банки позбудуться великої частини валютних рахунків держкомпаній, єдиним вагомим учасником валютного ринку стане ЦБ РФ. І тоді відбудеться повна націоналізація експорту.
    У підсумку, як вважають експерти, якість фінансового ринку в Росії наблизиться до рівня Венесуели.


    http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2014/04/03/322881
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    03.04.2014 20:15

    Українці і росіяни перестають їздити до Криму






    [​IMG] У березні 2014 року обсяги пасажирських перевезень між материковою частиною України і АР Крим зменшилися на 40% порівняно з аналогічним періодом 2013 року. Також спостерігається зменшення пасажиропотоку на 21-23% між АР Крим та Росією. Про це повідомив перший заступник начальника головного пасажирського управління “Укрзалізниці” Микола Козак.
    За його словами, рейси у напрямку Росії здійснюються регулярно за графіком руху поїздів, але у зв’язку зі зменшенням пасажиропотоку були скорочені схеми руху поїздів.
    “Якщо раніше потяги курсували у складі 18-20 вагонів, то зараз потяги курсують у складі 8-10 вагонів. І цього більш ніж достатньо, адже наповнення пасажирами цих поїздів становить від 24 до 75% залежно від часу відправлення поїзда і днів тижня”, – зазначив Козак.
    Також у зв’язку зі зменшенням пасажиропотоку з 25 лютого “Укрзалізниця” скасувала курсування поїзда № 3/4 Київ-Москва, а з 31 березня була змінена періодичність курсування поїзда № 146/145 Сімферополь-Київ. Так, починаючи з 31 березня, поїзд курсує через день: з Києва по парних числах, з Сімферополя по непарних числах (раніше поїзд курсував щодня).
    У свою чергу РЖД скасувала додатковий поїзд № 295/296 Москва-Київ, який призначався для перевезення пасажирів на Великодні та травневі свята.
    Нагадаємо, “Укрзалізниця” на Великодні свята призначила шість додаткових поїздів з Києва до Миколаєва, Львова, Вінниці, Ужгорода, Івано-Франківська і назад. Також призначений додатковий поїзд Харків-Ужгород та збільшено кількість рейсів поїзда № 179/180 Полтава, Кременчук-Київ.


    http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2014/04/03/322864

    ---------- Додано в 22:35 ---------- Попередній допис був написаний в 22:34 ----------

    03.04.2014 20:45

    Путінська відповідь ЄС: договір про Євразійський союз - Росії, Білорусії і Казахстану - підпишуть вже у травні






    [​IMG] Договір про Євразійський союз може бути підписаний на саміті Росії, Білорусії і Казахстану в травні цього року в Астані. Про це заявив в четвер голова МЗС Казахстану Ерлан Ідрісов на переговорах з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим.
    “Цей рік буде знаменний тим, що ми готуємося до підписання договору про Євразійський союз. У Мінську очікується в кінці цього місяця дуже важлива зустріч, потім, в кінці травня, очікуємо саміт “трійки” в Астані, де ми маємо намір завершити формальну роботу з цього документу”, – зазначив Ідрісов.
    Як відомо, проект путінського Євразійського економічного союзу Росії, Білорусії і Казахстану планується реалізувати до 2015 року. Цей союз задуманий як своєрідна відповідь Євросоюзу і один з геополітичних центрів світу.


    http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2014/04/03/322851

    ---------- Додано в 22:48 ---------- Попередній допис був написаний в 22:35 ----------

    03.04.2014 22:00

    План Путіна під загрозою: економіка Росії відмовляється зростати


    [​IMG] Реалізація амбіційної “Стратегії-2020”, яку писали більше тисячі експертів напередодні президентських виборів 2012р., може бути зірвана. Проблема в тому, що економіка зростає не так швидко, як очікувалося, визнав прем’єр Дмитро Медведєв.
    “Ми нею (стратегією. – Прим. РБК) керуємося. Але очевидно, що останнім часом з’явилися побоювання, чи зможемо ми виконати намічене, чи буде зростання, необхідне для забезпечення всіх тих позицій, які були закладені в програму-2020”, – заявив вчора глава уряду на конференції у Вищій школі економіки.
    У зв’язку з цим Медведєв звернувся до вчених, щоб ті знову порадили, що робити сьогодні, на чому зосередитися і яким чином забезпечити необхідний приплив технологій у промисловість.
    “Стратегію-2020” протягом 2011р. розробляли експерти на майданчиках Вищої школи економіки і Російської академії народного господарства та держслужби (РАНХиГС) за дорученням уряду, на чолі якого тоді стояв Володимир Путін.
    “Це нормально для будь-якої влади, для будь-якого уряду – проаналізувати, що зроблено, як зроблено, чого вдалося домогтися, які помилки були здійснені, що потрібно зробити для того, щоб уникнути помилок в майбутньому і ефективно розвиватися. Взагалі це обов’язок будь-якого уряду – поглянути в майбутнє”, – напучував Путін керівників експертних груп у лютому 2011 р.
    Стратегія передбачає відхід від екстенсивної моделі зростання, заснованої на постійному зростанні цін на енергоносії. Передбачається, що за умови економічного зростання на рівні не менше 5% на рік можна сформувати “економіку пропозиції”. Для цього потрібно знизити інфляцію до рівня менше 5%, створити умови для залучення в економіку “довгих” грошей, стимулювати ділову активність і приватні інвестиції, збільшити фінансування інфраструктури та людського капіталу на 4% ВВП, зменшивши на цю ж величину інші витрати (у тому числі на оборону і безпеку, а також держапарат).
    “Стратегія-2020” писалася за інших, ніж сьогодні, макроекономічних умов, визнає один з її авторів, провідний науковий співробітник Центру макроекономічних досліджень РАНХиГС Сергій Дробишевський. “Закладаючи параметри і темпів економічного зростання, і інфляції, ми виходили з швидкого виходу світової економіки з рецесії і відновлення сталого зростання російської економіки в 2012-2013 рр.”, – говорить він, відзначаючи, що уряд все ще може досягти орієнтирів, що стосуються, наприклад, інфляції, розвитку фінансового сектора, реформ природних монополій.
    Російська влада не вперше ставить перед собою амбітні економічні цілі. Навесні 2003 р. президент Володимир Путін оголосив завданням-мінімум на десятиліття подвоєння реального ВВП. У 2004 р. він ускладнив його: результат планувалося досягти вже до 2010р., але збільшити ВВП в два рази за намічений термін не вдалося. За розрахунками аудиторсько-консалтингової компанії ФБК, приріст реального ВВП з 2001 до 2010 рр. становив 59,2%.
    У травні 2011р. Путін позначив не менше амбітний план – збільшити за десять років валовий продукт на душу населення теж майже в два рази: з 19,7 тис. до 35 тис. дол. Таким чином, за цим показником Росія повинна була стати в один ряд з Францією, Японією або Великобританією. За даними Світового банку, в 2012 р. ВВП на кожного росіянина становив близько 23,5 тис. дол.


    http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2014/04/03/322863
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    HSBC: спад в российской сфере услуг продолжается


    03.04.2014 10:21





    Деловая активность в сфере услуг России ухудшилась в марте. Индекс PMI сферы услуг, рассчитываемый банком HSBC, снизился в прошлом месяце до отметки 47,7 с 50,8 в феврале.

    [​IMG]HSBC: спад в российской сфере услуг продолжается

    В отчете HSBC отмечено, что пять из шести исследуемых секторов сферы услуг отметили снижение деловой активности в марте, исключение составил только сегмент "гостиницы и рестораны".

    Спад производства в сфере услуг в частном секторе стал в марте самым значительным с мая 2009 г. Общий индекс производства в сфере услуг и обрабатывающих отраслях России снизился в прошлом месяце до отметки 47,8 против 50,2 в феврале.

    Среднее квартальное значение сводного индекса объемов производства за I квартал составило 49,2, что является самым низким показателем со II квартала 2009 г.

    Количество новых заказов в сфере услуг сократилось в марте самыми быстрыми темпами с августа 2010 г. Участники опроса полагают, что в стране развивается экономический кризис. Количество новых заказов в обрабатывающих отраслях сократилось в марте четвертый месяц подряд.

    Во всех сегментах сферы услуг, исключая "транспорт и склады", в марте появились незадействованные мощности на фоне рекордного увеличения количества невыполненных заказов.

    Сокращение рабочих мест в частном секторе российской экономики продолжилось в марте девятый месяц подряд, при этом количество увольнений увеличилось во всех шести исследуемых секторах сферы услуг и обрабатывающих отраслях.

    Деловые ожидания среди российских предпринимателей в марте значительно ухудшились, при этом уровень пессимизма превысил тот уровень, который отмечен в декабре 2008 г. во время мирового кризиса.

    Издержки в частном секторе росли в марте самыми быстрыми за последние три года темпами, что в основном вызвано ослаблением рубля, повышением цен на топливо, продукты и электричество. Рост цен на товары и услуги в марте оказался самым сильным с сентября 2012 г.

    http://www.vestifinance.ru/articles/41351

    ---------- Додано в 23:55 ---------- Попередній допис був написаний в 23:27 ----------

    5 способов легализовать Крым


    03.04.2014 14:21





    [​IMG]
    После того как Крым вошел в состав России, появилась необходимость добиться признания этого факта со стороны мировой общественности. Конечно, с точки зрения мировой экономики это не так уж необходимо, но "легализация" Крыма нужна для увеличения инвестиционной привлекательности и более активного развития региона.

    Есть несколько способов повышения доверия инвесторов, особенно иностранных, к Крыму, хотя их реализация потребует времени, вложения средств и политической воли.

    1. Выплата по долгам Крыма и присвоение/сохранение кредитного рейтинга
    Правительство России возьмет на себя долг Крыма и станет гарантом исполнение обязательств Крыма.

    Международное рейтинговое агентство Standard & Poor's понизило до дефолтного и отозвало рейтинг Крыма после пропуска купонного платежа по бондам республики. И проблема не в том, что у региона нет денег, а в том, что платежные документы, отправленные в Государственную казначейскую службу Украины, игнорируются, а значит и платежи по действующим облигациям невозможны.

    Это технический момент, но его необходимо как-то решить. Следующее погашение облигаций должно состояться в июне 2014 г., и общая сумма составит около $450 тыс.

    Скорее всего, договориться с Киевом не получится, а значит эту проблему придется решать Минфину РФ. Держатели долгов должны получить свои деньги, и если долги региона погасит Россия, то их это устроит, а значит, они признают за Россией право так действовать.

    Это же позволит сохранить рейтинг от других рейтинговых агентств и вновь получить рейтинг S&P. Без рейтинговых действий со стороны крупнейших РА нельзя говорить о международной инвестиционной привлекательности и "легализации" Крыма.
    [​IMG]


    2. Участие западных компаний в разработке шельфовых месторождений Крыма
    Основной компанией в Крыму по добыче нефти и газа является "Черноморнефтегаз", который в сутки добывает около 6 млн куб. м газа. Общие запасы нефти в Крыму составляют 47 млн тонн, запасы газа - 165,3 млрд куб. м и 18,2 млн тонн конденсата.

    Всего в Крыму открыть 17 месторождений, большая часть из которых находится на шельфе. "Черноморнефтегаз" ранее сотрудничал с итальянской Eni и французской EdF, было подписано соглашение о разделе продукции. Также Exxon Mobil создала СП с "Черноморнефтегазом", но из-за нестабильности в регионе пока отложила реализацию проектов.

    Фактически, если в договорах будет фигурировать "Черноморнефтегаз", даже в качестве контрагента или "переуступщика" прав в пользу "Роснефти", "Газпрома" или других компаний, западных партнеров это устроит.

    И такая ситуация будет означать, что иностранные компании признали Крым в составе России, а если это сделает французская EdF, то это практически равноценно признанию на государственном уровне.
    [​IMG]


    3. Прямые инвестиции в проекты суверенных фондов
    Необходимо добиться привлечения инвестиций в проекты, если не западных суверенных фондов, то восточных. И это самая сложная задача. Опыт, по убеждению руководителей суверенных фондов, инвестировать в Россию есть у РФПИ.

    Убедить, например, восточные суверенные фонды может несколько обстоятельств:
    • Высокая доходность проектов: она должна быть выше, чем на континентальной части России
    • Интересные проекты: основные проекты, по которым Россия сотрудничает с Китаем, Японией, Европой и арабскими странам, энергетические, и реализация других интересных проектов – также очень трудная задача
    • Сотрудничество с "проблемными" экономиками Европы: некоторые страны Европы упрощали для российских туристов правила въезда, несмотря на санкции, и доля малого бизнеса в них очень большая. Реализация совместных проектов, учитывая их гигантский опыт в туристической индустрии и гостиничном бизнесе, были бы шагом на пути к юридическому признанию Крыма со стороны отдельных европейских стран.

    [​IMG]


    4. Крым – часть нового "шелкового пути"
    Китай, ключевой геоэкономический конкурент и в то же время партнер США, уже долгое время работает на проектом "Нового Шелкового пути".

    "Создание экономического пояса "Шелкового пути" - это попытка соединить Центральную, Восточную, Южную и Западную Азию с помощью различных мер сотрудничества", - говорится в газете "Жэньминь жибао", являющейся официальным печатным органом Коммунистической партии Китая.

    Теперь широкомасштабный доступ к портам Крыма, а может быть, вообще Юга Украины, для Китая даже более вероятен, чем при Януковиче, отношения с которым, из-за нечистоплотности украинских властей, начинали портиться.

    Ранее Китай уже активно интересовался украинской экономикой, а в сентябре 2013 г. стало известно, что Китай арендовал большие площади, в том числе в Крыму. Если к проектам удастся привлечь Китай, это станет ключевым шагом для решения задачи, но здесь также важно регулировать участие, иначе можно потерять контроль над отдельным предприятиями или даже секторами.

    В результате все контрагенты Китай, которые будут получать товары из Поднебесной или направлять их в Китай, будут указывать во всех контрактах российские порты в Крыму.
    [​IMG]


    5. Футбол
    ФК "Таврия" и "Севастополь" обратились с просьбой включить их в "Российскую футбольную премьер-лигу". Если лига примет эти команды и ФИФА и УЕФА не будут возражать, то де-юре это уже будет признание крупной международной организацией, а то и двумя.

    Турниры под эгидой этих организаций признают все страны мира. Юридически никаких препятствий к участию этих команд во внутреннем российском первенстве нет, в футбольном мире много подобных противоречивых и парадоксальных вещей. Так, клуб "Монако" принимает участие во французской лиге, участвует от Франции в кубковых европейских турнирах. Команды других карликовых государств Европы участвуют в низших лигах Италии и Испании. Но, к сожалению, это будет только половиной дела.

    Де-факто, если ФИФА и УЕФА решат запретить участвовать в своих турнирах "Севастополю" и "Таврии" (конечно, если эти клубы будут занимать высокие места, чтобы претендовать на участие в еврокубках), будет и высокая вероятность того, что многие страны и их федераций футбола запретят своим командам устраивать даже товарищеские матчи с нашими клубами.
    [​IMG]

    http://www.vestifinance.ru/articles/41360
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member


    Народжуваність в Росії продовжує збільшуватися, але це напевне через те що зараз народжують бебі-бумери, а скоро почнуть народжувати бебі-лузери, тих яких народили найменше. Подивіться на піраміду - найбільша лідери в віковому сегменті наразі тим кому зараз 25-29 й тим кому 30-34 також дуже багато. А от наступний сегмент надзвичайно малий. Через п'ять років показник кількості народжень на 1000 осіб буде значно падати.


    [​IMG]

    Минтруд: население России продолжает сокращаться


    03.04.2014 15:44





    Естественная убыль населения в России составила в январе-феврале 16,4 тыс. человек. "Это на 11 тыс. человек меньше, чем в январе-феврале 2013 г.", - заявил министр труда и социальной защиты Максим Топилин.

    [​IMG]Минтруд: население России продолжает сокращаться

    Таким образом, естественная убыль населения в январе-феврале сократилась на 40%. Естественный прирост населения отмечен в 35 регионах. Основной прирост пришелся на Северо-Кавказский, Уральский, Сибирский и Дальневосточный федеральные округа.

    В феврале в России родились 148,2 тыс. детей, что на 3,7% больше, чем в феврале 2013 г. В целом в январе-феврале родилось 301,5 тыс. детей.

    Количество родившихся увеличилось в 33 регионах.

    "В ряде регионов рост рождаемости составил более 4%. В их числе республики Башкортостан, Алтай, Московская, Сахалинская области, Чукотский автономный округ", - пояснил Топилин.

    Между тем, в январе-феврале умерло 317,9 тыс. человек, что на 11,4 тыс. человек (на 3,5:wacko: меньше, чем в январе-феврале 2013 г. Сокращение количества умерших отмечено в 64 регионах. "В ряде регионов темп снижения числа умерших составил более 9%. Среди них республика Саха (Якутия), Ярославская, Саратовская области, Ненецкий автономный округ", - заключил Топилин.

    http://www.vestifinance.ru/articles/41380
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Bastard

    Bastard Well-Known Member

    Жаль білорусів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

    Полковник, Вы как всегда ничего не поняли. Обсуждается не размер волны, а размер айсберга.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    Спроса на отдых в Крыму со стороны украинцев и россиян практически нет - туроператорыЭксклюзив

    Корреспондент.net, Сегодня, 18:20


    [​IMG] Фото: crimealife.org.ua
    Туристы, которые ранее бронировали отдых в Крыму, полностью снимают "бронь"


    Спрос на отдых в Крыму фактически полностью сократился, сообщают в пресс-службе Ассоциации лидеров турбизнеса Украины (АЛТУ).

    «Туристы, которые ранее забронировали отдых этим летом в Крыму, полностью снимают «бронь», и такая тенденция наблюдается не только со стороны Украины, но и России», - сообщила руководитель пресс-службы АЛТУ Юлия Олейник в комментарии Корреспондент.net в пятницу, 4 апреля.
    По ее мнению, это связано с критериями, которые туристы учитывают при выборе места отдыха, и в первую очередь,это безопасность и доступ к транспортному сообщению.
    «В прошлом году Крым посетило около 4 миллионов украинцев, но сейчас туроператоры сходятся в своих оценках ктому, что рынок на этот сезон в Крыму очень сильно проседает», - добавила Олейник.
    Кроме того, она сообщила, что в этом году, по сравнению с аналогичным периодом прошлого года, темпы раннего бронирования на отдых в других странах мира снизились в среднем на 50 процентов.
    При этом Олейник отметила, что структура предпочтений туристов практически не изменилась.«Традиционно на первом месте Турция - в прошлом году ее посетили около 600 тысяч украинцев, далее Болгария, Греция, Хорватия, Черногория, Испания. Также пользуются спросом автобусные туры по Европе», - добавила она.
    Ранее вице-премьер Крыма Рустам Темиргалиев заявлял, что власти надеются на 100%-ное заполнение курортных зон полуострова благодаря российским гражданам.
    Также сообщалось, что крымские отели в нынешнем курортном сезоне готовы предоставить скидки в10-25%, а прочие объекты размещения – свыше 20%, чтобы привлечь туристов из России.
    Впятницу, 4 апреля государственное агентство Украины по туризму и курортам рекомендовало гражданам воздержаться от отдыха в Крыму из-за невозможности гарантировать безопасность украинских туристов на этой территории.
    Кроме того, напомним, что Европейское и Североатлантическое бюро Международной организации гражданской авиации (ICAO) рекомендовало всем авиакомпаниям избегать полетов через воздушное пространство Крыма в связи с «небезопасностью ситуации».
    2 апреля Европейская организация по безопасности аэронавигации запретила полеты в Крым, в частности в Симферополь и Севастополь, аналогичное решение ранее приняли и в Турции.


    http://korrespondent.net/ukraine/co...tsev-y-rossyian-praktychesky-net-turoperatory
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    Экономика. Курс дня. Эфир от 4 апреля 2014 года (видео)


    23:00 04.04.2014








    Свои люди - сочтемся. Банковское сообщество обсуждает варианты создания в России национальной платежной системы. Оттепель на рынке труда. Уровень безработицы в США в марте остался на уровне 6,7%. География нефти. Список производителей углеводородного сырья постепенно удлиняется. Каков потенциальный эффект для стоимости бочки? Активность не растет. Индексы PMI показывают снижение и в российской промышленности, и в сфере услуг. Экономика на пороге технической рецессии. Выдержат и экстремальный сценарий. ЦБ обнародовал результаты стресс-тестов российских банков.


    http://www.vestifinance.ru/videos/15404
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member


    В відео розповідається про те що технічна рецесія може протривати від одного місяця до кварталу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  13. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    02.04.2014 22:00

    Міністр фінансів Росії: ми вповзли в тривалий період стагнації




    [​IMG] Ризики, властиві економікам країн, що розвиваються, в Росії доповнилися небезпекою розширення санкцій і ще одним регіональним конфліктом.
    «У Росії ризики доповнилися зовнішніми проблемами через санкції та їх можливе розширення, тривожиться міністр фінансів Антон Сілуанов: кредитні лінії скорочуються, інвестиції падають, посилився відплив капіталу, рейтингові агентства погіршили оцінки. А можуть же іще й ціни на нафту знизитися – час затягти паски, закликав він: «Зараз непрості часи, і цей період може бути тривалим – рік, два, три», – йдеться у публікації.
    Сілуанов зазначив, що збільшувати дефіцит бюджету Росії, як це пропонують в уряді, не можна, оскільки позики на внутрішньому ринку і так занадто дорогі. Подорожчали і зовнішні позики – на 1 в.п.
    «Залишається хіба що включити друкарський верстат. Але брати в борг у ЦБ – це інфляція, зростання імпорту, падіння рубля і зниження золотовалютних резервів», – сказав Сілуанов.
    На його думку, держпопит може дати лише короткочасний ефект, проте на відміну від 2009 року, коли економіка швидко впала і також швидко піднялася, зараз проблеми в Росії більш системні.
    «Зараз ми вповзли в тривалий період скорочення темпів зростання, плюс нервозність (через Україну) внесла свій внесок – можна збільшувати держпопит, але його доведеться підтримувати постійно, щоб знову не звалитися в яму», – сказав міністр РФ.
    Однак у цьому випадку не нафтогазовий дефіцит, що і так не опускається нижче 10% ВВП, зросте ще більше, що в разі зниження цін на нафту загрожує серйозними проблемами.
    «Це все одно, що напитися востаннє, а там будь що буде», – сказав міністр, додавши, що так вже було в СРСР і це погано скінчилося.
    Як повідомляли «Коментарі», топ-18 російських олігархів з початку року втратили $24,3 млрд.
    На допомогу Криму Росія може витратити весь антикризовий резерв бюджету в 240 млрд. рублів (близько $6,8 млрд.).


    http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2014/04/02/322746
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    Якщо Росія приєднає до себе йще й три східні області Донецьку, Луганську та Харківську то разом з Кримом це будуть додаткові 11 мільйонів мешканців з якими також потрібно буде ділитися нафто-газовими доходами, а нафти та газу в цих регіонах не багато, лише дещо в Криму. В Росії ВВП на душу населення $14 037 в Україні $3,862, як результат в Росії не буде коштів на фінансування всіх чотирьох областей й Росія погрузиться в надзвичайну економічну й політичну кризу.

    А не забувайте що Росії треба вкладувати значні кошти в фінансування розвитку Далекого Сходу Росії а також на фінансування Північно Кавказських Республік. Якщо фінансування Чечні зменшиться то там чекай на новий виток сепаратизму. А населення Чечні зростає 1,85% на рік, й виділяти грошей треба на кожну особу не менше ніж попередній рік.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    Ха-ха, IEA понизило прогнози по виробництву нафти в Росії та їх сателітів екс-СРСР.

    Перекладається так:
    Понижені очікування по екс-СРСР додали зменшення прогнозу виробництва нафти по не-ОПЕК на 250 тисяч барелів в день, до 1,5 міліонів барелів в день.

    Після 28го числа будуть графічні зображення прогнозів по Росії, Казахстану та Азербайджану.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А які є геополітичні прогнози від Нострадамуса і Ванги?
     
  17. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    Рецесія викликає рецесію?

    [​IMG]

    "РЖД" загнали в "тупик" (видео)?



    "Российские железные дороги" впервые в своей истории объявили об убытках. Причиной называют заморозку тарифов естественных монополий. В компании еще до начала года предупреждали о грядущих потерях и о том, что придется сокращать инвестпрограмму. Впрочем, эксперты уверены: у "РЖД" есть возможности для маневра.


    http://www.vestifinance.ru/videos/15517

    ---------- Додано в 22:25 ---------- Попередній допис був написаний в 22:10 ----------

    Россия-КНР: общий враг объединяет(видео)!

    http://www.vestifinance.ru/videos/15534





    Мир не замыкается на Европе и США. Россия намерена использовать свое уникальное географическое положение и проложить транспортный коридор в Азию, таким образом создав на своей территории современный шелковый путь. Москва и Пекин объединяют усилия во многих сферах. Каковы же результаты поиска точек взаимных интересов?
     
  18. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    Цена проекта "Ё-мобиль" - 1 евро


    07.04.2014 09:55





    [​IMG]
    Группа "ОНЭКСИМ", принадлежащая Михаилу Прохорову, отказалась от производства гибридного автомобиля "Ё-мобиля", пишет "Коммерсантъ".

    Компания сообщила, что подписала договор о передаче всех технологий, конструкторских чертежей и прав по разработке шасси и кузова государственному институту НАМИ за 1 евро.

    Более того, группа планирует реализовать производственные мощности в Санкт-Петербурге. По заявлению компании, данное решение обусловлено ростом цен на оборудование из-за ослабления национальной валюты и снижением в автосекторе.

    С 2010 г. конфигурация значительно изменилась, бюджет мог составить 450 млн евро, при этом на исследования израсходованы сотни миллионов евро, что резко снизило эффективность производства, поясняют в компании.

    Под производство "Ё-мобиля" с газобензиновым двигателем и электрической трансмиссией было сформировано СП "Ё-Авто" (51% акций держал "ОНЭКСИМ", и 49% было у "Яровита", которые владеют "Ё-авто" посредством City Car Investments). Стоимость автомобиля могла составить 350-500 тыс. руб.

    Скорее всего, непредвиденные затраты компании и рост расходов сделали проект нерентабельным, считают эксперты. В таком случае лучшим выходом стала передача производства государству.

    http://www.vestifinance.ru/articles/41446
     
  19. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    Росія хоче по ходу розшити свої володіння на Захід через те що скоро втратить Далекий Схід та Сибір, десь через років 20ть. Захопивши Південний Схід України Путлер хоче за допомогою своєї армії пропагандистів конвертувати українців Півдня та Сходу в росіян та таким чином підтримати російську імперію яка вже зчезає.

    ---------- Додано в 22:08 ---------- Попередній допис був написаний в 22:07 ----------

    Як видно інновації в Росії затухають.

    ---------- Додано в 22:15 ---------- Попередній допис був написаний в 22:08 ----------

    Слідкуйте за фондовим ринком Росії в понеділок, заворушення на сході це не шуточки, там налення набагато більше аніж в Криму й там стоять армійські війська.
    За фондовим ринком в реалтаймі можна слідкувати на сайті московської біржі: moex.com
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    [​IMG]

    СМЕРТЬ РОССИИ ВЫГОДНА ВСЕМ!
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)