Майбутнє Росії, макроекономічні та геополітичні прогнози

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем bedazzled, 6 бер 2014.

  1. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    http://youtu.be/Wgr_FM0aalc

    ---------- Додано в 20:09 ---------- Попередній допис був написаний в 19:50 ----------
    Не звертайте уваги на комуняцько-царські ухили автора, головне зверніть увагу на кількість призовників, яка постійно скорочується.
    http://youtu.be/GDYme31eZ3A

    ---------- Додано в 20:34 ---------- Попередній допис був написаний в 20:09 ----------

    http://youtu.be/NwPXnWWpn4c
     
    Останнє редагування: 15 вер 2014
  2. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  3. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

  4. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

  5. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    Згідно цих даних рубль буде постійно падати, та настільки високі видатки на армію тільки погіршать народжуваність:


    16.09.2014 20:00

    Секретна емісія рубля, яка ніде не відображена, становить 20% загальної емісії російської валюти - експерт






    [​IMG] Російська армія добре озброєна за рахунок масштабної секретної емісії рубля. Про це під час брифінгу повідомив голова комітету економістів України Андрій Новак.
    “Є такий механізм як секретна емісія. Є і не відображається в загальній статистиці емісії грошової одиниці. За інформацією ЦРУ, в російській економіці секретна емісія рубля, яка ніде не відображена, становить 20 відсотків загальної емісії рубля. Тобто кожен п’ятий рубль є нелегально надрукованим російськими властями, він йде цільовим призначенням у військовий промисловий комплекс РФ “, – сказав А.Новак.
    Він зазначив, що ЦРУ стало про це відомо після того, як порівняли потоки реального виробництва та офіційного обороту з тим, як озброюється російська армія.
    “ЦРУ побачили, що різниця 20 відсотків, при офіційному обороті російська армія так озброюватися не може”, – додав А.Новак.


    http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2014/09/16/334341
     
  6. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    http://uainfo.org/blognews/396411-esli-putin-do-holodov-ne-opomnitsya-emu-tochno-truba.html


    Выиграл ли что-то путик, кроме рейтинга внутри страны? Нет. Он просрал резервы накопленные в стране, окружил её врагами и сливает за так.

    Кто же реально выиграл от действий безумца, управляющего самой богатой ресурсами страной ?

    Как не парадоксально - именно те, кого кремлеботы винят во всех бедах РФ, - американские ястребы -разжигатели войны.

    Ну и Китай, конечно, он выиграл больше всех - получил халявный газ, месторождения, которые являюся собственностью народа России, увеличение поставок продукции в РФ, возможно и какие-то преференции от США, под ковром. Плюс, если Китай спросит все значимые страны мира "Вы не против, если мы заберём себе Сибирь?", как думате, что ему ответят?!

    И кто себе сам злобный враг?
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    19.09.2014 08:45

    В умовах санкцій російська економіка протримається 2,5 роки - російський Інститут сучасного розвитку






    [​IMG] Потім Росії доведеться переводити економіку на мобілізаційні рейки або продавати Китаю активи.
    200 млрд євро – в таку цифру оцінює збиток від санкцій, введених Заходом щодо Росії, російський Інститут сучасного розвитку. Про це в інтерв’ю НВ розповів Ігор Юргенс, його президент.
    “Це те, що ми недоінвестували в результаті падіння суверенних кредитних рейтингів, відповідно, подорожчання кредитів, відповідно їх важче взяти, важче вкласти, дорожче, плюс вивели [капітали] з країни – бо небезпека, фінансовий ризик, всі так роблять, недоотримання іноземних інвестицій і так далі “, – каже Юргенс.
    200 млрд євро – це попередня оцінка економістів, більш точні цифри будуть озвучені до листопада.
    Такі втрати – критичні для російської економіки і змусять Москву розкрити резерви Фонду національного добробуту РФ. Він є частиною механізму пенсійного забезпечення громадян РФ. Його резерви на даний момент становлять $ 85 млрд.
    “Якщо ми станемо використовувати Фонд національного добробуту – [економіка протримається] 2,5 роки”, – говорить Юргенс.
    Відстрочити день Д Росії можуть допомогти якісь стратегічні домовленості з Китаєм
    “У Китаї є що задешево продати, – говорить економіст. – Будучи під санкціям, Росія побіжить туди”.
    Якщо ж ситуація з санкціями не зміниться і допомога зі Сходу не прийде, через 2,5 роки Росії доведеться вдатися до якоїсь мобілізаційної моделі – переводити виробництво товарів споживання на мобілізаційні рейки, з меншими витратами і скороченням обсягу товарів на виході.
    “Але споживач до цього, я думаю, готовий. За винятком тієї частини росіян, які вільно пересуваються, так званих глобальних росіян або середній клас – вони будуть вибирати між залишитися або виїхати, жити в більш жорсткій атмосфері або інший вихід шукати”, – говорити Юргенс.


    http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2014/09/19/334536
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    19.09.2014 22:40

    Exxon і Роснефть зупинили буріння на арктичному шельфі - через санкції Заходу






    [​IMG] Exxon і “Роснефть” зупинили буріння на арктичному шельфі.
    В “Роснефти” не коментують цю заяву.
    Як відзначає агентство, зупинка буріння пов’язана з санкціями, які вводяться ЄС щодо “Роснефти” та інших російських компаній і стосуються поставки обладнання для арктичного шельфу та сервісного обслуговування обладнання.
    “Роснефть” і ExxonMobil на початку серпня в рамках спільного підприємства “Карморнефтегаз” почали буріння найпівнічнішою свердловини в Російській Федерації – “Університетська” – за допомогою платформи West Alpha.
    Платформа West Alphа поставлена норвезькою компанією North Atlantic Drilling, з якою “Роснефть” 30 липня 2014 уклала довгострокові угоди з буріння на шельфі. West Alpha була транспортована через Баренцове, Печорське і Карське моря і встановлена на точці буріння на ліцензійній ділянці Східно-Приновоземельські-1 в Карському морі.


    http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2014/09/19/334618
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    20.09.2014 05:00

    Росія знизить мито на нафту на $ 23






    [​IMG] Експортне мито на нафту в РФ з 1 жовтня 2014 знизиться на $ 22,9 – до $ 344,7 за тонну, свідчать розрахунки агентства “Інтерфакс-АФІ”, засновані на даних Мінфіну РФ.
    Наразі експортне мито на нафту становить $ 367,6 за тонну.
    Як повідомив експерт Мінфіну Олександр Сакович, середня ціна моніторингу з 15 серпня по 14 вересня склала $ 98,278 за барель, або $ 717,4 за тонну. Таким чином, уряд РФ, швидше за все, встановить мито на рівні $ 344,7 за тонну.
    Пільгова ставка мита на нафту Східної Сибіру, каспійських родовищ і Приразломного родовища складе з 1 жовтня $ 158,5 за тонну (з 1 вересня $ 176).
    Мито на високов’язку нафту знизиться на $ 2,3 – до $ 34,4.
    Мито на світлі і темні нафтопродукти, яке встановлено ​​в розмірі 66% від мита на нафту, в жовтні складе $ 227,5 за тонну, з 1 вересня воно встановлене ​​в розмірі $ 242,6.
    Мито на експорт бензину, виходячи з коефіцієнта 0,9, знизиться до $ 310,2 за тонну з $ 330,8 за тонну.
    Мито на дизельне паливо з коефіцієнтом 0,65 від мита на нафту з 1 жовтня складе $ 224 порівняно з $ 238,9, що діє з 1 вересня.
    Мито на скраплений газ з 1 жовтня знизиться в 1,5 рази і складе $ 145 за тонну проти $ 221.


    http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2014/09/20/334207
     
  10. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    Мінекономрозвитку РФ очікує зростання цін на продовольство через санкції Заходу

    Мінекономрозвитку РФ прогнозує прискорення інфляції та відтік капіталу з країни, сума якого на кінець 2014 року може скласти до 120 мільярдів доларів США
    Про це заявив заступник глави Мінекономрозвитку Росії Олексій Ведєв заявив журналістам у понеділок, передає Еспресо.TV з посиланням на DW.
    Як повідомляє агенція "Інтерфакс", також він зазначив, що у вересні Мінекономрозвитку очікує прискорення інфляції порівняно з серпнем.
    Відомство також прогнозує відтік капіталу з Росії до кінця року в діапазоні від 90 до 120 мільярдів доларів. Ведєв відзначив і гальмування економічного зростання.
    "По ВВП йде уповільнення. По третьому кварталу буде зростання 0,2 відсотка рік до року. Вважаю, що все одно за підсумками 2014 року цей показник буде 0,5 відсотка і вище", - сказав заступник міністра.
    За даними Росстату, з початку вересня інфляція склала 0,3 відсотка, з початку року - 5,9 відсотка. Для порівняння: у вересні 2013 року ціни у цілому виросли на 0,2 відсотка, а з початку минулого року - на 4,7 відсотка, повідомляє агенція ИТАР-ТАСС. Раніше міністр фінансів РФ Антон Сілуанов повідомив, що за підсумками 2014 року інфляція може скласти 7,5 - 7,7 відсотка.


    http://espreso.tv/news/2014/09/22/m...a_cin_na_prodovolstvo_cherez_sankciyi_zakhodu
     
  11. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    Иран разворачивает газовую интервенцию в Европу

    [​IMG] А в Европе совсем не против! Иранский газ вместо российского? Уже скоро. И все это благодаря тому, что Иран уже сегодня увеличил добычу природных ресурсов в разы, а так же планирует поднять планку экспорта газа до 10 млрд кубометров в год.
    Как сообщает директор по планированию Национальной иранской газовой компании Хасан Монтазен Торбат, Иран готовит необходимую инфраструктуру для экспорта газа в Ирак, страны Персидского залива и Европы. Благодаря притоку иностранных инвестиций в стране активизировалась добыча газа, особенно в месторождении Южный Парс, расположенном в Персидском заливе на границе между Ираном и Катаром.
    Между тем, буквально пару недель назад, Иран ввел в эксплуатацию крупнейшее газохранилище на Ближнем Востоке в северо-восточной провинции Хорасан Разави. Данный объект имеет емкость хранения 4,8 млрд кубометров природного газа.
    Таким образом Иран имеет все шансы если не пододвинуть Россию с газового рынка Европы, то изрядно пошатнуть её положение своей стремительной интервенцией.


    http://evroua.com/iran-razvorachivaet-gazovuyu-intervenciyu-v-evropu/
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    малувато, ЕС треба значно більше
     
  13. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    Ніби Іран має найбільші запаси природнього газу після Росії, дивно чому лише така мала кількість може бути запропонована Європейському ринку. Йще газопровід Набуко вже будують до 32 млрд. на рік.
    http://uk.wikipedia.org/wiki/Nabucco_(газопровід)
    й того разом 42 млрд. на рік
    а це 25% від усього експорту Росії, це значно послабить російські монополістичні можливості
     
  14. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  15. Hase

    Hase зайчик

    Тому, що накладені санкції на Іран зняті не повністю. Розгляд подальшого зняття санкцій відбудеться 24. листопада.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    скоріше б, а йще б розвязали політичну кризу в Лівії - тоді ціни на енергоресурси впадуть надзвичайно, на років два щонайменш
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  18. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    Пивка для рывка

    Семен Новопрудский заместитель главного редактора Банки.ру
    23.09.2014 00:00 • 39 4821


    [​IMG]Россия собирается совершить невероятный рывок и за два года полностью заместить весь импорт отечественной продукцией. Можно уже сейчас принимать ставки, почему это не получится. Но на самом деле власть и сама знает, что два года -- это целая вечность. Все равно никто не проверит.
    «За предстоящие полтора-два года необходимо совершить настоящий рывок в повышении конкурентоспособности российского реального сектора», — заявил президент России Владимир Путин на заседании Госсовета по развитию отечественного бизнеса в условиях санкций на минувшей неделе. Правительству поручено до 1 октября (за две недели) разработать и утвердить программу импортозамещения. Замещать импорт отечественной продукцией необходимо как можно быстрее, считает российский президент. Чтобы заместить его полностью, нужно будет два года, полагает он.
    Можно отдельно поразмышлять о целесообразности постановки самой задачи тотального импортозамещения. Ведь в мире вообще нет стран, которые бы ничего не импортировали. Последней такой страной, вероятно, был необитаемый остров из фантазий писавшего об этом, сидя в долговой тюрьме, Даниэля Дефо, где стопроцентного импортозамещения достигли Робинзон Крузо и его верный слуга Пятница. В России все-таки пока живет несколько больше людей, чем два человека. Даже Северная Корея, не публикующая никакой официальной экономической статистики около 50 лет и считающаяся символом абсолютной закрытости от мира, импортирует товаров примерно на 5 млрд долларов в год. Экспортеры тоже ведут статистику, поэтому факт импорта в современном мире утаить невозможно.
    Ну да ладно. Представим себе, что 1 октября 2014 года у нас действительно появится подготовленная правительством программа импортозамещения, согласно которой не позднее 1 октября 2016 года мы все на свете будем производить сами: пармезан с хамоном, китайскую обувь и шестой (к тому времени, правда, уже наверняка появится седьмой или даже восьмой) айфон. Только как этого добиться? Повторяю, мы не спрашиваем, «зачем». Мы только интересуемся, «как».
    На этот вопрос на вышеупомянутом Госсовете начал отвечать сам глава государства. «Во-первых, нужно обеспечить доступность кредитов, создать новые конкурентоспособные по мировым стандартам условия финансирования бизнеса», — предложил Путин, признав, что об этом говорится уже не первый год, но толку мало. «Не раз говорили, что процентные ставки по кредитам часто превышают рентабельность проектов, ставят участников экономической деятельности, по существу, за рамки экономического здравого смысла», — отметил президент.
    Все так. Но в нормальной современной банковской системе ставки по кредитам невозможно устанавливать декретами. А рыночная конъюнктура такова, что деньги для банков дорожают. В том числе благодаря действиям России, которые и привели нас к этим разговорам на тему тотального импортозамещения. Но если деньги дорожают для банков, они неизбежно будут дорожать и для заемщиков. В противном случае банки просто разорятся. Можно заменить банковское кредитование прямыми госинвестициями, беспроцентными кредитами или кредитами госкорпорации «Внешэкономбанк» под фиксированный государством крошечный процент. Но у государства просто нет таких денег.
    Конечно, еще возможны и даже необходимы инвестиции частного бизнеса. Но инвестиции в российскую экономику начали падать еще до украинского кризиса и международных санкций. Продолжают падать и сейчас. А истории вроде внезапной посадки под домашний арест тишайшего, лояльнейшего олигарха Владимира Евтушенкова явно не добавляют российским бизнесменам любого калибра желания начать стремительно вкладываться в отечественное импортозамещение. Тем более что никаких послаблений собственному бизнесу в связи с международными санкциями пока не обещано: разве что некоторые крупные госкомпании и госбанки могут получить финансовую помощь государства. Причем из Фонда национального благосостояния — нашей общей заначки на «черный день», который, судя по факту обращения этих госкомпаний за помощью, уже где-то рядом.
    Еще одну причину, по которой у нас не получится полностью заместить импорт за два года, интеллигентно обозначил бывший министр финансов Алексей Кудрин. «Качество государственного управления, я бы не сказал наихудшее, но оно не соответствует задачам экономического роста», — деликатно сказал Кудрин в ходе делового завтрака Сбербанка в рамках Международного инвестиционного форума в Сочи. По его мнению, повышение прозрачности и эффективности госуправления могло бы дать от 1,5% до 2% экономического роста ежегодно. «Не в первый год, конечно, но в течение нескольких лет этот потенциал мог бы быть реализован», — заявил Кудрин. В переводе с интеллигентского на общечеловеческий Кудрин сообщил, что у нас на разных этажах государственной вертикали ежегодно воруют от 1,5% до 2% ВВП.
    Можно найти еще десятки причин, по которым у нас не случатся за два года выдающийся технологический рывок и тотальное замещение импорта при сохранении сегодняшних бизнес-порядков. Но достаточно и тех двух, которые привели российский президент и его бывший министр финансов. Так что пока можно только, как говорят в народе, выпить «пивка для рывка».
    …Все вышеизложенное не означает, что России не нужны конкурентоспособная промышленность и умение производить высокотехнологичную продукцию не хуже, чем на Западе. Как раз этим, а не возведением заборов от внешнего мира с колючей проволокой по периметру нашей стране и надо заниматься изо всех патриотических сил.
    Мнение автора может не совпадать с мнением редакции


    http://www.banki.ru/news/columnists/?id=7115227
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    Це взагалі дивно - немає достатньо кваліфікованих людей для того щоб керувати літаки :)
    http://youtu.be/Eyoh-a26OOs
     
  20. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    Прогноз по видобутку нафти в Ерефії на 2015 рік знов понизили, прогнози на липень, серпень та вересень:
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
а де твій аватар? :)