Магія у церкві

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Liliyah Romanova, 6 лют 2007.

  1. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    +1000! :)
     
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Магія у церкві

    та може краще не треба ... відомо наперед що розкажете
     
  3. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    А що заваджає розмовляти з Ним на Ти кожен день?

    А Чия в християнина віра? Не його, тільки наша? Не потрібно придиратися до слів. Вбивцю не потрібно оправдувати, але можна зрозуміти, в нього були причини на вбивство які похоронені в його дитинстві. Спотворена психіка відсутність любові злоба, все це школа суспільства, негативна її сторона. Я не робила вбивцю правим, а тільки пробувала розібратися, що зумовило його вбити... Проте це інша тема...


    В мене дівчинка...


    Церкву заснував, римський імператор 300 з гачком років після смерті Христа, звали його Константином, і був він язичником.

    А чому Ви вважаєте ці Євангелія твором?


    Ви не відповіли...

    не приписуйте мені своїх висновків...


    Чому ж не потрібна, потрібна інакше би не існувала...


    Звичайно не ставите "в голос" але стільки натяків, що немов бісувату в віру навертаєте :))


    говорите про окремі постатті... це смішно, пробачте ... більше половини своєї історії церква боролася проти язичників і тільки сьогодні в лиці Іоана Павла другого попросила пробачення за свої дії... а Ви говорите окремі постаті...

    А чому так саркастично? Вам не сподобався цей художній фільм? Чи маєте щось проти ідеї фільму?


    Так в Дусі але власну душу ми покликані розвивати через Дух який надихає своєю силою. Я ж звертаюся зараз до Вашої душі..


    Дозвольте мені самій судити про це.

    бачите Ви теж проявляєте свою індивідуальність, приписуючи свою думку "стаду", то що тепер мені вважати, що Ваше Я перемогло під впливом бісів? :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Почну з кінця:
    А те що під впливом бісів я це взнаю тільки тоді, коли люди сопричасні до Церкви вкажуть на мої помилки. І доведуть це. Бо Церква то носій істини. "Де та Церква?" це вже інше питання. Бо ви її вбачаєте у сонмі науковців-істориків.. кінотеатрах,.. зрештою у собі.. або взагалі заперечуєте існування Церкви:
    То про неї говорив Христос?:
    Алегорія? То, мабуть, він мав на увазі, що через Константина це зробить та років так через 300, і не Петра він мав на увазі... а мабуть того ж Константина...

    А що заважало Ісусу сказати, що не Петро буде зв'язувати на землі те, що буде зв'язане на небесах, а кожен хто щось собі захоче? Ми не досконалі істоти, щоб відрізнити Голос Бога серед інших "помєх". На то й Церква встановлена. Як бачите - не Константином. Щоб вберегти овець від вовків не тільки фізичних але й духовних.

    Суті не міняє. Не думаю, що хлопчика обрізали б. Але Хрещення потрібне. Може то теж алегорія? А навіщо Вам посередник? Самі похрестите? То все ж таки, потрібен посередник?

    Тема інша, але приклад наведений до цієї теми. Зрозуміти? Можливо. Простити? Можливо. Але не схвалити? Так?
    Те саме з іншими гріхами. Я розумію Вас. Не засуджую. Але й не схвалюю. Звісно, що зі своєї колокольні. Я ж спираюсь на інші правила. На суспільні (Церковні). Звісно, Ви не схвалюєте мене. Бо спираєтесь на свої (особисті) правила. І це я розумію.
    Я тільки Вам хочу показати, що, якщо ви користуєтесь "інструментом" іншої віри. То обурення "власників" ви теж маєте зрозуміти.

    Пробачте, я думав буде зрозуміло, що грішні всі люди. В тій чи інший спосіб. Навіть християни. Ви, особисто Ви, у чомусь грішите? Якщо так, то чому Бог допускає таку недосконалість? Якщо ні... Ви - Бог?

    Він просто ніякий. Те про що він - суміш історично відомих єресєй, ідеєю там не пахне. Нічого нового він не привносить. Не маю нічого проти нього, але як джерело істини я його не можу назвати.

    Вибачте, якщо склалося таке враження. Намагатимусь бути більш коректним.

    Душа моя в свій час наситилася наукою під зав'язку. Розповім, що такий погляд, як у Вас був притаманий і мені. То була віра через "знання", але не з "верху". Тому я вас дуже добре розумію. Принаймні так мені здається.

    Прошу вибачення.

    Щодо сповіді та посередників, не відповів одразу, бо не мав джерела:
    От тут з точки зору християн запроваджено Церкву (й "посередників") та пару Таїнств. Хоча, Ви вільні вбачати в цьому алегорію... Не я Вам Суддя.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Магія у церкві

    Це не просто суб*єктивність людей... ті книги що не ввійшли в Біблію були написані набагато, набагато пізніше і вони не описували Ісуса іудея а радше Ісуса як грека, що є неправильним... Плюс, вони були написані набагато пізніше і їхньої правдивості не було кому засвідчити, на відміну від тих які ввійшли до Нового Завіту.
    Але думаю ви самі можете про це почитати, якщо захочете.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Випустив з уваги..

    Я тільки спитав. Ще й добавив "Чи не так?".

    Твір - від слова "творіння" - те що створюють. Тому й твір.

    Якщо я залишаю питання без відповіді, прошу нагадуйте. Бо в нас вже Мега-дописи. =))) Іноді загублююсь...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Курт_Кобейн

    Курт_Кобейн Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Чому саме магія?Наприклад, я не вірю в існування Ісусу, Аллаха і т.д. і т.п., а ле вірю в те, що існуе Вища Сила.А Ісус, Будда, Кришна, Аллах - це все місцеві сформовані тисячоліттями стереотипи Бога.Чи може хто не згоден, то розкажіть, що для кожного регіону свій Бог?Чи як?А церква, особливо римо-католицька, т о є найдавніша, найбільша та найвпливовіша террористична організація світу!Думаю історію всі вчили, чи треба пояснити?Є такий фільм, "Стигмата" називаеться, дуже правильно відображае мою думку, щодо віри та церкви - це різні поняття!А взагалі віра, то є позитив.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Президент Франции Эммануэль Макрон, вместе с женой Брижит, зашел внутрь Собора Нотр-Дам, несмотря на то, что пожарные еще боролись с огнем. Об этом сообщает Le Figaro.
    Президент в сопровождении своей жены и в окружении сотрудников экстренных служб вошел в Собор и прошел от входа с десяток метров. Президент Франции осмотрел внутреннюю часть помещения. В это время с потолка на пол сыпались искры, а под крышей догорало пламя.

    [​IMG]

     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Полум'я охопило найсвятіше місце Єрусалиму: тут молився Ісус Христос
    В Єрусалимі на Храмовій горі спалахнула пожежа
    16.04
    [​IMG]
    В даний момент фахівці працюють наз виясненням деталей і подробиць інциденту, ведеться розслідування обставин виникнення пожежі.

    Варто зазначити, що храмова гора – це обнесена високими стінами площа. Вона знаходиться зі східної сторони Старого міста Єрусалиму. Вважається найбільш священним місцем для іудаїзму і третім за святості для ісламу. На території Храмової гори розташовувався перший, а потім і другий єрусалимський храм. Тут же, за єврейською традицією, в майбутньому стоятиме третій храм.
    Зараз на території Храмової гори розташовані мусульманські культові споруди – мечеті Аль-Акса і Купол Скелі.



    "Ісус молився в цьому храмі, і саме там Він провіщав його зруйнування (Матвія 24:1-2). Пророцтво Христа справдилося, коли храм був зруйнований римським військом", - сказано в Біблії (Матвія 24:1-2).



    Храмова гора, на якій розташований Купол Скелі, важлива не лише для мусульман, які зараз її контролюють, але також для юдеїв і християн. Як місце, де колись стояв юдейський храм, вона вважається найсвятішим місцем в юдаїзмі, а також, на переконання юдеїв і деяких християн, там буде зведений третій і останній храм. В ісламі ця територія є третім за святістю місцем.
     
    Останнє редагування: 17 кві 2019
а де твій аватар? :)