Магія у церкві

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Liliyah Romanova, 6 лют 2007.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Магія у церкві

    Ну ви не праві... бо доступ до вчення в мене був завжди. Тато у мене панімаєтє кніг много чітав і мене заставляв, панімаєтє. Уж очень він релігійно-підкований і жаждіт знань, а я у нього вдалась (вічні докори моєї мами).:cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Магія у церкві

    Він ТАКий, Він дасть, а потім, забирає (коли покарати хоче). Ттт...
     
  3. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Ні Ви не уважно читали...

    За вуха притягнене чи ні яка різниця, це ж моя віра не ваша, чо Ви так переймаєтеся?

    Ви такі певні того?

    Ні це не просто обряд це священний обрад, якщо так краще сприймається.

    Правильно, тоді навіщо хрестити дитину?


    А я дурна думала шо йому робити було нічого то він як сьогоднішні пророки касу збирав:)))

    Це не індивідуально до Вас, а до всього форуму питання. Сорі що абзац окремий не визано получився.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Магія у церкві

    тут справа не у знаннях, то справа віку!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Магія у церкві

    Точно-точно.
    І так двічі на рік.
    Аби...

    Додано через 1 хвилину
    Вами не переймаюся взагалі.
    Пишу зазвичай для тих, кому це цікаво.

    Додано через 2 хвилини
    Цікаво, відки в Галичині взявся вислів "старий банєк" і "старий бовдур".
    :D:D:D
    Певно народ такий самий висновок, як ви, зробив. ;)

    Додано через 6 хвилин
    А я не кажу. Золоті у нас тати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: Магія у церкві

    я би сказала, що це - таїнство. а це поняття значно ширше ніж обряд.

    місячна дитина усвідомлює зміст хрещення? доросла людина не завжди усвідомлює...

    багато хто сприймає хрещення дитини як обряд а-ля "щоб злих духів відігнати". нагадує підвішування сушених різних трав на вікна, аби злі духи не пройшли... це язичництво, поганство - звіть як хочете.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Магія у церкві

    А по-моєму, якраз правильно сказано.
    Нічо, он Зірниця каже, що зразу віра зміцніє, то й обряд таїнством стане. :)

    Додано через 1 хвилину
    Як, ти не вішаєш на стіни вінки часника та цибулі?
    А раптом вампіри, а ти не захищена? ;)
    :D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: Магія у церкві

    хіба ненадовго зміцніє, і то - не віра ще, то більше емоції.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Магія у церкві

    Чшшш, Богові всьо підійде. Нащо Йому найкраще? ;)
    Ну нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Магія у церкві

    ЧЧЧШШШШШ, а потім образи чого в сусіда краще, правда? Як в Каїна і Авеля..

    То точно... як то я можу забути що вік то така річ яка стає на заваді у всі часи. Спочатку шмаркля мала нічо не знає, потім стара баба згадує як дівкою була.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Магія у церкві

    Ну, правильно. То ж жінка. Павло правильно казав. І носіями науки є чоловік.
    От недавно мені один отець все гарно пояснив. Цитую.
    "Лілю, жінка від природи побожна, тому жінку святити не треба на священика. А священики лише чоловіки того, аби запевнити, що в церкві під час богослужіння буде хоча б один представник саме чоловічої статі. А уяви, якби священиками були жінки, до церкви і так в основному жінки ходять, виходило би, що чоловікам до Бога байдуже. А так видно, що хоч один, але таки є."
    О!
    :D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Магія у церкві

    Ой точно! Добре що я свого сина заставляю ходити, то вже їх двоє :D
    Та бо то жінка (я такая) глупа що-неділі встає сраннє і збирає усіх до церкви, а їм дай волю то би спали до полудні.
     
  13. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Будь ласка, не перекручуйте моїх слів!
    Вже сама Причетність до Таїнства не може не залишити по собі сліду...(Навіть випадкова на перший погляд)
    Вам, Лілю, багато дано з мудрости. З роками набудете більшого. Але помилково вважати себе бездоганною.
    Лілю, довіряйте людям, вкладайте в них свою надію. і-- "Люби ближнього, як себе самого!"
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Магія у церкві

    Я не вважаю. Просто надивилася вже на тих, хто до церкви приходить по послуги, але з християнством нічого спільного не має. Бо далі йдуть хабарі, бо є віра і страх перед чорнотою та духами більший, ніж перед Богом. І я про це говорю. І критикувала це завжди і далі буду. Одна проблема, якщо писати правду, просто факти, те, що я бачила і бачу, то не всім воно подобається. Легше сказати, що Ліля ще зелена, що Ліля сиромудра, що Ліля судить чи вивищується. На жаль, і так ніщо не міняється.
    І ще. Скоровода теж дуже Церкву критикував, сильно критикував, але тому, що дуже любив. І критика не значить браку любови.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Магія у церкві

    Я б сказала навпаки. Людина критикує з великої любови, бо хоче аби було краще аби інші не допускались помилок. Тим більше що то є церква.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Zirnycja, Miya, не ображайтеся щодо різкості деяких християн. Спробую пояснити на прикладі:

    Ви - окуліст. Ви бачите на вулиці людину в окулярах. Але окуляри, він вдів не на очі/ніс, а на голову зверху. Ви до нього:
    - Окуляри треба носити на очах!
    Він Вам:
    - Нащо? Я ношу окуляри для покращення розуму, а не очей тому й на голові.
    - Ви розум не покращите, бо окуляри - для покращення зору!
    - А я вважаю, що як покращує зір, то може й розум покращити. І взагалі, чому Ви мене вчете???
    - Бо я окуліст...
    - Ха! Я сам собі окуліст.

    Ваше обурення, як окуліста тут зрозуміло. Бо людина посягає на вашу компетентність та професію взагалі. В вашій "єпархії" становить свої закони.

    А в перші віки християнства дуже ревносно відносились як до прихожан так і до Богослужіння, не говорячи вже про Таїнства. Таїнства тому й названі Таїнствами, тому, що вони тайні. Навіть не всі християни могли бути присутніми на деяких Таїнствах, але тільки перевірені та глибоко сопричасні до Церкви. Що ж говорити про тих хто сумнівається, або й служить іншим богам. Зараз важко слідкувати за якістю прихожан, бо їх багато. Тому й попадають не тільки до Богослужінь але й до Таїнств відьми, язичники та т.ін. Та що там, Liliyah Romanova правильно говорить, зараз й деякі християни вдарилися в язицниство... Заходиш до Храму, а там перед іконами Святих, "що рак лікують", "що нирки лікують" свічок купа, а перед Іконою Христа - жодної... Це прикро, бо користуються "вашим" інструментом не для любої вам мети. Тому християни намагаються, як можуть, слідкувати за якістю... Можливо іноді різко. Пробачте нам. Гадаю, ви тепер розумієте нас...
    ...............................


    Маруся-мама, Liliyah Romanova, все добре. Маю на увазі зміст. Але форма... Чи та тема, де треба так жорстко (з порівняннями з іудейством та т.ін.) обличати трохи загубившихся? Невже в Храмі, Ви також перевіряєте, чи нема серед нас "недохристиян"? А тут людина поділилась інтимними міркуваннями, при тому пережила недавно стрес народження.. а її тут же по голові. Так в древній Церкві дуже жорстко слідкували за якістю. Але ви ж самі знаєте, часи міняються, вводяться нововведення та т.ін. Раніше можна було проповідь почути на вулицях селищь, а Храм був для обраних, бо їх не велика кількість була, та засекречено все було. Бо гнали та пригнічували християн. Тепер храми на кожному кроці, а проповіді на вулиці ти почуєшь тільки від Баптистів та Свідків. Що робити людині яка хоче бути християнином? Правильно: йти до Храму. Тому й маємо у Храмі християн, ще не християн, недохристиян, та тих хто не стане ніколи християнином, навіть у назві. Якщо Ви в Храмі також рівностні як і тут, одразу після Богослужіння підходите до бабці-знахарки та пояснюєте їй все - це схвально. Але не думаю, що пояснення відбувається таким же тоном як тут...

    Шануймося, любі брати та сестри. Поважайте один-одного. Любіть.
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Як на мене зміст Таїнств давно втрачено... для організаторів віри Христа на землі це в більшості тільки робота... Але поскільки сьогодні просто віри невистачає, то священослужителі вдаються і до так званого "лікування", що ніби навертає віру...
    Ревностно відноситись до віри вважаю дурним, бо люба віра, це прояв духовності. Мені завжди було незрозумілим, чому не християнин не попаде в рай... доприкладу буддисти... що всі будуть горіти в пеклі, через те що вирослі в інших традиціях? Але ж в них є свої таїнства, важливі для них не менше ніж наші, то чому ж своє "болото" краще?
    Слідкувати за "якістю" християнства не менше суб"єктивно... якість вже давно втрачена, чи Ви маєте наувазі якість наслідування обрядам?
     
  18. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Ви помиляєтесь. Втрачено відношення до них, як до величезного Священодійства. Їх вже ототожнюють з обрядом. Що є великою помилкою. Таїнство - то не обряд. І зміст його не міняється вже майже 2000 років. І ставитися до нього треба відповідно, як до виявлення особої благодаті Божої.
    Наприклад таке Таїнство як Причастя спостерігають і мусульмани і атеісти... Хоча й промовляється промова про "оголошенних" - тих хто ще не є християнин, а тільки збирається їм стати. Ця промова закликає звільнити Храм усіх, хто не є християнами, тобто й "оглашених". В давні часи навіть були спеціальні люди, які слідкували за виконанням цього заклику. Не важко зрозуміти, що зараз тей заклик навіть не чують...
    Храм - то не бюро послуг для всіх. Всі Таїнства благодатні для християн, але не для будистів, наприклад. То християнська святиня. І тут нема чого обурюватись, згадайте приклад з окулістом...

    Можете вважати мене дурним, але я буду захищати свою віру християнську до смерті. Але ж не віру взагалі як прояв духовності. І біси (духовні, до речі, істоти) вірують.

    Воно краще не тому, що "моє". А воно "моє" тому що краще. Принаймні я в це вірю.

    Люди вже давно вбивають один-одного.. відмінимо покарання за вбивство? Чи ці закони залишаються, як дань моді?
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Чому ж тоді Христос був проти обрядів, і не сидів в церквах а ходив між людьми і вчив як жити треба?
    Чому говорив не шукати його в храмах а в побуті?
    Церква це не більше ніж будь-яка інша організація яка прикривається Богом для заробку грошей...


    Ні аж ніяк не вважаю Вас дурним. І поважаю Ваше ставлення до своєї віри.

    :) Не Ви ж вибрали в що вірити... це передалося в спадок від історії, батьківщини, традицій, родичів, батьків... І "моє" тому що краще... ну можна посперечатися адже щоб знати що краще треба перепробувати все, а християни часто бояться дивитися в іншу книжку бо це гріх...

    Люди завжди вбивали один одного і будуть це робити і закони тут ні до чого, справа в еволюційному розвитку людини і її самосвідомості. І коли потрібно замаскувати низький розвиток, то треба створити купу законів, які будуть тримати в рамках... бо до розуму не достукатись, тільки "відрубаний" палець навчить...
    Так само і з вірою, коли людина не може зрозуміти то треба розповісти казку і бряскальцями потарахкотіти, щоб зацікавити... але люди виросли, кому сьогодні цікаво бавитися бряскальцями для немовлят, коли ходити навчилися...?
     
  20. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Проти деяких був проти, проти інших - ні. Він давав нові заповіді. Тому й називається його вчення Новий Заповіт. А от проти Таїнств Він точно проти не був. Він їх якраз запроваджував. Хрещення, Причастя... читали?

    Невже в червоній стрічці?

    Церква це спільність всіх християн. Зараз ви дуже ображаєте кожного з цієї спільності. Прошу, облиште це... Чи я маю відповісти для чого Богом прикриваються деякі відьми?

    Це видиме. А те що передається (надається) з Верху, за тим, що ви привели іноді просто не видно. Іноді того що приведено, немає. І в такому разі видно (відчутно) цей дар розуміння і віри з Верху. Як було й зі мною. "В спадок від історії, батьківщини, традицій, родичів, батьків" я нічого пов'язаного з моєю вірою не отримав. Не рахую таким чином себе чимось вищим за "традиційно" отримавших віру.

    Багато хто вважає, і я в тому числі колись, що це свого роду "вибори". Ми обираємо з того, що нам подобається/неподобається. Але то не так. Бог нас обирає, коли ми достойні дару віри. для цього потрбно декілька умов,ьодною з яких є те, що Ви маєте хотіти правильно вірити та виконувати справжні заповіді. Тобто ви самі маєте простягнути руку, щоб вас врятували, але не перебирати рятівниками.
    Щодо книжок: Якщо християнин відчуває в собі силу вести достойну боротьбу з бісами, й вважає, що то не самообман, він дивиться і іншу книжку. А сильні в апологетиці й оппонують. Але ж Ви розумієте, це не всім дано.

    Все вірно. На певному розвитку - відповідні закони. Був і Старий Заповіт. Будемо достатньо вдосконалені, будй й Третій Заповіт, або й взагалі не буде законів. Ви настільки розвинуті духовно, що доросли до пізнання Бога? Якщо так - то встановлюйте правильні, з вашої точки зору, закони, або відміняйте існуючі. Так робить багато хто. Ви чули щось про секти? А якщо ви на стільки духовна істота, що навіть закони можете відміняти, то що вам та відьма, та червона стрічка? Ви ж її раз-два і впораєтесь... Чи може вона сильніша духовно за Вас? То може вона закони буде писати?

    Двайте посміємось з вище написаного, та будемо слідувати за Господом. І вірити Йому, і в Нього, що Вн авжеж сильніший за ту відьму ніж червона стрічка.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)