Магія, окультизм...

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Majesty, 27 бер 2007.

  1. Wili

    Wili Well-Known Member

    не люблю фанатиків, жодних фанатиків, і від релігій також, всі хрестові походи, джихад та інквізиції від фанатизму, і якщо офіційна церква починає модернізуватися, то всілякі секти від християнства тільки радикалізуються та впадають в тотальний фанатизм.
     
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    ну та, Диявол Сатана називаэться
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ще один, Грицько з конопель. Дивіться не обтрюхайтесь від Сатани, догматики блін.:)))
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    Dzeko, не сци в компот, там повар ноги миє!
     
  5. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Папа римський - посередник між Богом людьми? А де таке написано? Цитату катехизму Католицької Церкви!
    Просто ви таки намагаєтесь воювати з Церквою, як і всі, про кого я написав, звинувачeєте її в окультизмі. Але то пусте...просто я я знаю євангельських християн, які пройшли радянські переслідування, і не проти Церкви, і не звинувачували Церкву в окультизмі...просто ви наслухались своїх "пасторів"...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Levko

    Levko Well-Known Member

    Я намагаюся говорити, опираючись тільки на Слово, про ті заблудження і єресі, котрі проникли в Церкву, вкорінилися там і руйнують її зсередини уже багато століть поспіль.
    От ви, наприклад, можете говорити про пасторів-геїів, чи ще якісь там збочення в протестанській церкві. Я ж не буду говорити вам , що ви воюєте з протестантами. Ви просто кажете правду стосовно того, що бачите, опираючись на Слово Боже. Так само і я говорю правду з того поганого що бачу в КЦ. Якщо ви того не бачите, то це уже інше питання...
     
  7. Wili

    Wili Well-Known Member

    ну то я також скажу що я бачу поганого в різноманітних сектах, це повне придушення волі та критичного мислення, це ідентичне мислення відносно ключових моментів, з такими людьми не головне ідея чи віра, їм можна привити будь яку ідею.

    п.с. і що поганого в пасторах геях?
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Так вам скаже кожен з понад 700 релігійних "християнських" організацій і напрямків. Погодьтеся, ці слова мало про що говорять на сьогоднішній день.







    Фігню говорите, обманюєте самі себе. Щоб критикувати церкву, нема необхідності її покидати і переходити в іншу спільноту. Але я вас розумію, з чужого окопу краще і безпечніше кидати каміння в церкву.




    Та ви просто всевидющий критик церкви, я вам кажу....:mocking:

    ---------- Додано в 00:35 ---------- Попередній допис був написаний в 00:33 ----------

    Ні, церква не впливає на волю людина, вона просто тлумачить наслідки вибору волі людини.

    Сказано - не кради, але хто хоче - хай слухає.

    ---------- Додано в 00:36 ---------- Попередній допис був написаний в 00:35 ----------

    В них поганого нічого немає, але їх вчинки призведуть до поганого кінця.
     
  9. Wili

    Wili Well-Known Member

    я про церкву і неписав, а всілякі свідки покращення і адвентисти суботи от справжнє зло яке паратизує на тілі християнства.
    про геїв, ну хз, якщо пастор на проповіді не кричить про благо гомосексуалізму, а говорить по ділу, ну то його особисте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Levko

    Levko Well-Known Member

    Та я уже давно зрозумів, Миху, що для вас слова з Писання мало про що говорять...:mocking:
    ...і Мих гордо ставить плюсик за цей допис...:facepalm:
     
  11. Wili

    Wili Well-Known Member

    а що геї нелюди?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Wili

    Wili Well-Known Member

    п.с. я звичайно не такий знавець Біблії, щоб сипати цитатами, але в свій час її прочитав, і для себе зробив висновок, що основна ідея книжки це любов, любов до людей, любов до Бога, так от повторюся, а що геї нелюди?, чи можливо представники інших віросповідань не люди?. Книжні фарисеї 21 століття
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Осуджуємо гріх, а не людину.

    Мені "подобається", як часто росіяни про Європу кажуть: так там ж геї, а самі вже давно тонуть в алкоголізмі, але чомусь бути пяним зі всіма наслідками - це нормально і навіть не соромно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Sergey Afanasev 762060317

    Sergey Afanasev 762060317 миється в бані

    Українці теж, нажаль, тонуть. В мене сусід продає паленку, з алкашів мало не черги у під їзді. Міліція не робить нічого.

    ---------- Додано в 19:18 ---------- Попередній допис був написаний в 19:17 ----------

    Щодо гомофобіїї в Россії, то вона дуже нагадує нацистську.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    ви не знаєте що таке Росія і що таке алкоголізм разом взяті.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    — Вчителю! Я тільки те і роблю, що підмітаю лабораторію! Я хочу вчитися магії!
    — Що конкретно?
    — Алхімію!
    — Поступай на хімфак.
    — А планетарну магію!
    — Вчи астрономію.
    — Воскрешати померлих!
    — Медінститут , на реаніматолога
    — Ех… Заклинання хочу знати!
    — Почни з іноземних мов.
    — Прогнозувати погоду!
    — Метеорологія.
    — Змінювати стан матерії…
    — Фізика, розділ тeрмодинаміки.
    — Не хочу нудну фізику, хочу змінювати її закони!
    — Опір матеріалів
    — Надприродні особи створювати хочу!
    — Біологія и зоопсихологія.
    — Ворожити на кaртах!
    — Психологія.
    — Зілл’я варити!
    — Кулінaрія.
    — Шукати місця сили!
    — Гeографія.
    — Чим мені зайнятися?..
    — Тримай мітлу і підмітай дальше.
    — А літати на ній можна?
    — Авіабудівництво.
    — Ясно... Підмітаю…

    Ден Веселов
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Для тих, хто підмітає
    Дуже знакове кіно

    Портнов А. В. его роль в Украине? Расклад ТАРО

    View: https://youtu.be/4KDBzbuerVs
     
  18. Lionn

    Lionn Well-Known Member

    Шарлатнiв звiсно дуже багато усюди, але тонкий свiт дiйсно iснуэ.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)