Магія, окультизм...

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Majesty, 27 бер 2007.

  1. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Чому в священничі одежі одягаються священники, зрозуміло, це пов"язано з тайною Священства, а поза Церквою такий одяг недоречний і безглуздий, як то кажуть по-простому, одягнулися, щоб насміятись над Церквою.
    Просто я думав, що неохаризмати трохи вирозуміліші, а тепер бачу, що всі сектанти - обоє рябоє - і різноманітні послідовники Рассела, і "догналіти",і неохаризмати, і атеїсти- невзоровці. Тільки для чого воювати з Церквою, яка є Божим народом, Тілом Христовим, Храмом Святого Духа? Левку, проповідь того пана з вашого ролика, в якому ви своїм непомильним внутрішнім відчуттям відчули "пробудженого" чи то "відродженого", для мене поставило і його, і неохаризматів, яких він представляє, як ворогів Церкви...тай все...:facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Levko

    Levko Well-Known Member

    Ну дуже зрозуміло...:)
    Звідки така тайна взялася?
    В Писанні я знаходжу всього дві тайни- тайна хрещення і тайна подружжя.
    Звідки взялася т.зв. тайна священства?
    Звідки окрема група священників?
    Вигадки і не більше!
    Як і вигадки той спеціальний одяг для т.зв. священства...

    В Писанні все простіше, ап. Петро називає кожного віруючого священством царським:
    1Петр.2:9
    Але ви вибраний рід,
    священство царське, народ святий, люд
    власности Божої, щоб звіщали чесноти
    Того, Хто покликав вас із темряви до
    дивного світла Свого,
    Змішали все в одну купу, християн з нехристиянами...:mocking:
    Про що далі можна говорити...?
    Я уже вам казав, що офіційна позиція вашої конфесії є зовсім іншою уже півстоліття, коли це було прийнято на соборі КЦ. Ви ще живете радянською пропагандою, на жаль, ще далі дихаєте гнівом на християн інших конфесій, на жаль...
     
  3. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Левку, священник в Старому Заповіті був посередником між Богом і людьми. Він приносив жертовну кров до вівтаря, він входив до Найсвятішого місця раз в рік.
    В Новому Заповіті є один Священник, один посередник між Богом і людьми - Ісус Христос, який приніс в жертву свою кров. Тому нема під небом іншого імені, яким ми могли б спастися.
    А сучасні "посередники" тобто священники - це відрижка Старого Заповіту. Звідси і одежа і ті решета на головах і "замолювання" гріхів живих і померлих. За досить велику суму грошей, звичайно...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Levko

    Levko Well-Known Member

    Та я то все розумію, Педро.
    Але як то пояснити, донести тим людям, котрі, називаючи себе християнами, дихають злобою на християн іншої конфесії. Як то пояснити людям, для котрих що Свідки Єгови, що євангельські християни все як одне- секта.
    Хоча, впринципі, і розумію їх. Сам таким колись був, поки Ісус не відкрив очі серця і не просвітив розум... Я можу тільки говорити Боже Слово, а очі відкривати- то тільки Бог може...:)
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ви Біблію читали? Чи Старий Завіт вам до єдного місця?

    ---------- Додано в 18:25 ---------- Попередній допис був написаний в 18:23 ----------

    Педро, не дуже вникаючи, скажу вам одразу: Це є Богохульство. Старий Завіт - є Боже Слово, а не відрижка.

    ---------- Додано в 18:31 ---------- Попередній допис був написаний в 18:25 ----------

    Левко, якої ви конфесії?
    - Я - християнин!!! І цього досить!


    Досить? Ви впевнені? То що ви хочете пояснити християнам, які перше за вас стали християнами? У вашій конфесії нічого більшого нема, ніж у традиційні церкві... так собі... скорочений варіант. Старий Завіт - викинули, хрещення дітей - викинули, священство викинули... і ще багато чого.

    ---------- Додано в 18:32 ---------- Попередній допис був написаний в 18:31 ----------

    Ох, наївність.... колись і Юді очі відкрились....
     
  6. Levko

    Levko Well-Known Member

    Ніякого богохульства немає в словах Педро...
    Насправді є тільки Один Посередник між Богом і людиною- Ісус.
    Церква придумала собі посередників з людей. Я думаю, що це є богохульство, коли нехтується Слово Боже...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ще раз.

    Старий Завіт - то є Боже Слово, а не відрижка. Ганебно так писати.

    ---------- Додано в 18:46 ---------- Попередній допис був написаний в 18:45 ----------

    Левко, думайте що хочете. Старий Завіт - не відрижка, а Слово Боже!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Levko

    Levko Well-Known Member

    100%!
    Миху, почитайте уважно, Педро назвав таким словом неприємним не сам Старий заповіт, а ідею "посередництва" між Богом і людьми:
    Якщо в Старому Заповіті священники як посередники між Бого і людиною- це було Божою Волею, то в Нововму- це уже не працює, є мертвим...
     
    Останнє редагування: 6 лип 2014
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Хоть натяк про це з Письма є? Ісус змінив закон, чи доповнив?

    ---------- Додано в 22:26 ---------- Попередній допис був написаний в 22:04 ----------

    Старий Завіт навіть частково, тобто одна цитата, є Божим Словом.
    Так писати є безсовісно.
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А в чому тут магія? І правильно писати "Пєдро".
     
  11. Wili

    Wili Well-Known Member

    Магія... Окультизм...))))[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Levko

    Levko Well-Known Member

    Звичайно є.
    Ісус виконав весь Закон.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Левко, нормальний простий хлоп у суперечці з вами послав би вас чим подальше. Що за манера відповідати на питання, яке ніхто не задавав? Стиль протестанта, чи як?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Robert

    Robert Well-Known Member

    Левку, складається враження, що Ви не читали Старий Заповіт. Розгорніть П"ятикнижжя Мойсея і побачите, Хто дав вказівку про шати священників.

    ---------- Додано в 14:00 ---------- Попередній допис був написаний в 13:57 ----------

    Десь я вже чув подібні вислови - чи не в пана Царьова з ПР? ;)

    ---------- Додано в 14:02 ---------- Попередній допис був написаний в 14:00 ----------

    Щось подібне до Адвентистів Сьомого Дня, але, звісно, тих "справжніх", а не тих "розкольників".
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Levko

    Levko Well-Known Member

    Я відповів на питання яке ви задавали і не винен, що ви не зрозуміли...
    В принципі можу пояснити.
    Ви питали, чи Ісус змінив закон, чи доповнив.
    Я написав, що Ісус виконав Закон.
    В Матвія написано, що ні йота єдина, ні жоден значок з Закону не минеться поки все не виконається.(Мт.5.18)
    З приходом Ісуса ВСЕ виконалося з Закону. Ісус виконав весь Закон. Тому прийшов Новий Завіт, котрий зробив Закон "зпорохнявілим і близьким до зотління":
    Євр.8:13
    Коли ж каже Новий Заповіт, то
    тим назвав перший старим. А що
    порохнявіє й старіє, те близьке до зотління.

    Тому і ті принципи, котрі є в Старому Завіті, зокрема про священників, котрі були посередниками між Богом і народом Ізраїльським, зараз уже є мертвими, непотрібними... Чому? Бо зараз є Один Посередник між Богом і людиною- Ісус Христос. Про що вище і написав Педро, але ви чомусь закипіли від його допису...

    ---------- Додано в 15:41 ---------- Попередній допис був написаний в 15:38 ----------

    Уже про це два рази написав.
    Ви напевне тільки свої дописи читаєте...;)
     
  16. Robert

    Robert Well-Known Member

    Ви можете написати ще сто два рази якщо не зрозумієте. Як так можна викидати одне, перекручувати інше?
     
  17. Levko

    Levko Well-Known Member

    а що написати сто два рази?:)

    Я уже написав на рахунок священників...
    Що вам не зрозуміло і де я перекрутив?
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я жодного слова про посередництво не казав взагалі, а ви мені в кожному другому реченні-відповіді про посередництво і що воно вмерло. А мова йшла лише про одежу.

    ---------- Додано в 17:54 ---------- Попередній допис був написаний в 17:53 ----------

    Ви написали те, що хотіли, а не те про що йде мова.

    ---------- Додано в 17:56 ---------- Попередній допис був написаний в 17:54 ----------

    Левко, ви не ображайтеся, але ви - неадекватна людина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Robert

    Robert Well-Known Member

    Мих Вам відповів:

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Levko

    Levko Well-Known Member

    А як можна пояснити про одежу священників, якщо не пояснювати про священство Старого Завіту і Нового?
    Я не вмію так...:)

    Я не ображаюсь. Я знаю, що для світу кожен народжений з гори християнин виглядає неадекватним... Але то так тільки виглядає...:)
    Головне, щоб бути адекватним для Бога...:)
     
а де твій аватар? :)