Мафський трибунал

Тема у розділі 'Мафія', створена користувачем nirvanka, 21 бер 2011.

  1. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Поки підтримую Хіспа, але Патлатусу картку давати не треба! Згадаємо, скільки разів ми свідомо називали г. Зю Вєліком, коли він ще був Вєліколєпним. а? тоді треба дати кожному по картці! думаю, Патлатус то зробив не навмистно, більше від неуважності. Хіспа розумію! Пам'ятаю як і мій нік Мартіні перекручував декілька разів...

    ---------- Додано в 12:27 ---------- Попередній допис був написаний в 12:24 ----------

    А взагалі, на майбутнє, пропоную усі особисті стосунки виясняти після гри, або після "смерті" кожного з задіяних!
     
  2. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Мій вирок - невинен
    Всі вільні )

    В пункті правил пропоную якось дописати, щоб було зрозуміло, що не можна ставити карму, яка може вплинути на хід гри (адже для того її і забороняли), а не з особистісних мотивів (всі ми люди).
     
  3. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Ти хочеш з наших чітких законів зробити аналог Конституції України, щоб крутити можна було хто як захоче. Я проти! Не можна ставити карму під час гри - значить не можна.... А то потім начнуться розборки хто з яких мотивів ставив, а хто в стані афекту...
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ну є ж вбивство з самозахисту, є з особливою жорстокістю і т.д.
    по твоєму, треба однаково судити якогось Чікатіло і, скажімо, його жертву, яка його прибила, рятуючи своє життя? )
     
  5. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    По моєму не треба переносити все це на форум. Тут є свої правила, які показали себе дієвішими за українське законодавство.

    Я взагалі за смертну кару. То що, особливо завзятим флудерам і спамерам будемо скидатись на кіллера?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Masini

    Masini Well-Known Member

    Не виновен!!! Не виновен!!! Не виновен!!!

    Судью на мыло!!! Запрет на карму в рамках мафии был установлен с целью ограничения подсказок по ходу игры. Кармирование, не видимое для игроков, влияние на игру оказать не может. Сознательное неверное трактование правил и предъявление этого факта как улики доказательством вины быть не может. Следовательно, Хисп не нарушил ни единого правила и делать ему тут нефиг. Немедленно выпустите его из под стражи!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Але ж той, кому її поставили, бачить її!!! Це може принести ОГО-ГО яку користь! от наприклад вбили комісара, який не встиг вскритися, але встиг перевірити якихось мафів (чи не мафів). І він потім поставить плюсик тому, хто жене на перевіреного мафі (чи захищає перевіреного мирного), або ж поставить мінусики тим, хто робить протилежне. Це не підказка буде?
     
  8. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    з якої радості? )
    я Хіспа виправдала )
     
  9. Masini

    Masini Well-Known Member

    а чо... ты судья??? :)))
     
  10. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Судя по первому посту да )))
     
  11. Masini

    Masini Well-Known Member

    Круть ))) Попутала :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Patlatus

    Patlatus Well-Known Member

    Він двічі чи тричі ставив мені карму, коли буду мати час, розпишу детальніше
     
  13. Masini

    Masini Well-Known Member

    Ничо страшного, не надо детальніше - невиновен
     
  14. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Пізно, суд вже виніс свій вирок )
     
  15. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    От вона корупція у всій красі! ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Patlatus

    Patlatus Well-Known Member

    Ви взагалі бачили, що писав "hisp" у коментарях через терези мені?

    Останні зміни репутації

    Значок червона карточка Гра № 24: Володар перснів 14.03.2011 22:44 hisp Ха Ха Ха Хэ Хо Хы

    Значок червона карточка Гра № 24: Володар перснів 14.03.2011 23:48 hisp ггггггггггггггггггггггггггггггггггггг

    Значок червона карточка Гра № 24: Володар перснів 14.03.2011 23:59 hisp нет, только тебе Г. мне можно, воспитывать же нужно

    Тобто, він мене "виховувати" зібрався?
    Йому можна порушувати правила?
    А може, він хотів мене навчити-виховати, як правила порушувати?

    Нагадую, правила чітко кажуть:
    5.3. В темі гри всім заборонено ставити карму і писати коментар через терези. Порушник отримує автокіл і дискваліфікацію на 3 наступні гри.
    А він, по-перше, нагло порушив правила, це раз, по-друге, посміявся з того, що він порушив правила. Мовляв, йому можна.

    Тепер чого жовтої карточки за нібито перекручення ніку вважаю не виправдане.
    Адже я ніку не перекручував. Прочитайте харківський правопис 1929 року, почитайте правила запису українських літер латинкою.

    а - а
    б - b
    в - v,w
    г - h
    ґ - g
    е - e
    є - je, ye (eng.)
    ж - zh
    з - z
    и - y
    і - i
    ї -ji, yi (eng.)
    й - j, y(eng.)
    к - k
    л - l
    м -m
    н -n
    о -o
    п -p
    р -r
    с -s
    т -t
    у -u
    ф -f
    х -ch, kh (eng.)
    ц -c
    ч -tsch, ch (eng.)
    ш -sch, sh (eng.)
    щ - schtsch, shch (eng.)
    ю - ju, yu (eng.)
    я - ja, ya (eng.)
    ь - '
    Я його імені, назви ніку не перекручував!!!! Я просто прочитав його КОРЕКТНО по-українськи!!!!

    ---------- Додано в 08:52 ---------- Попередній допис був написаний в 08:49 ----------

    http://forum.lvivport.com/showthread.php?p=835563#post835563
    http://forum.lvivport.com/showthread.php?p=835549#post835549
    http://forum.lvivport.com/showthread.php?p=835428#post835428

    ---------- Додано в 08:53 ---------- Попередній допис був написаний в 08:52 ----------

    Я НЕ ВІДМОВЛЯВСЯ від обвинувачень, МЕНЕ В ІНТЕРНЕТІ НЕ БУЛО!!!!!!!

    ---------- Додано в 09:03 ---------- Попередній допис був написаний в 08:53 ----------

    Я ніколи не писав його ніку російською гисп, я писав тільки українською, гісп.
    А передача латинської букви h в українській мові через х - це не коректна калька з російської.
    Адже, принесену в Московію слов'янами систему звуків місцеві фіноугорські племена (чудь, мерь, мордва і т.д.) не могли відтворити, тому згодом викинули з абетки задньоязиковий звук г, позначивши вибуховий ґ через г. Але правильно передавати латинську букву h в українській мові саме через г. Якби я писав по-російськи, то так, зворотнє звинувачення мало б сенс, бо в РОСІЙСЬКІЙ МОВІ немає задньоязикового звука h, що відповідає латинській букві h, але я спілкувався УКРАЇНСЬКОЮ, тому складу злочину в своїх постах не бачу. Я не називав його Ґіспом.
    Замилювання очей. Є інший спосіб спілкування - приватне повідомлення, і якби він хотів, він би міг користуватися цивілізованими методами, а не дикунськими, ставлячи червону карточку без причини.
    В приватному повідомленні - ніхто не забороняє, але ставити від'ємну карму забороняється правилами, і мене це ображає, інакше я б про це не згадував.
    І ще одне, в коментарях, де він нібито мене виховував, він не згадав нічого за нібито образу за нібито перекручування ніку, єдине логічне пояснення, яке я тоді припускав, що він неначебто ображений за те, що я його повісив у перший день, і йому не вдалося прикинутися маніяком.
    Ні, засідання закривати рано, поки я не висловився, і поки мої висловлення не взяли до уваги.

    У цьому немає змісту... Навіщо перекидати із хворої голови на здорову?о_О

    ---------- Додано в 09:06 ---------- Попередній допис був написаний в 09:03 ----------

    І я теж проти, адже не перекривлював його нік, я його читав коректно, за правилами передачі звуків в українській мові. Читайте вище.

    ---------- Додано в 09:15 ---------- Попередній допис був написаний в 09:06 ----------

    Угу, мене в інтернеті не було, а суд вже виніс свій вирок)))
     
  17. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    праблєми індєйцев шеріфа не того саме :)))

    У нас суд, а не доброчинна організація!
    хто не з'явився до зали суду вчасно, сам собі винен!
    Справу закрито!
    А за наклепи на самого справедливого суддю в історії мафії тре нести відповідальність!
    Я подаю зустрічний позов!
    І якщо наклепники не зможуть довести факт отримання мною хабаря (а вони не зможуть), вимагаю для них особливо жорстокого і цинічного покарання!!!
    Провести по вулицях міста і публічно закидати камінням!!!
     
  18. hunter

    hunter мандрівник

    Hisp, to pravda wo tu Patlatysy take pusav?

    Patlatys, transkrupcija to odne, a niknejmu ìj ne pidvlasni! I pravula korektnosti na nux ne diè!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Masini

    Masini Well-Known Member

    Патлатус, тебе несколько раз во время игры сделали замечание. Тебе было глубоко плевать, так что не надо сейчас из себя бедную обиженную овечку строить. Хисп еще гуманно поступил. С моей подачи например на одном из форумов игрока забанили, ибо он коверкал мой ник, несмотря на замечания. Так что расслабься и получай удовольствие )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Patlatus

    Patlatus Well-Known Member

    Шановний суд!
    Подаю апеляційну скаргу на суддю за розгляд справи і прийняття рішення без моєї присутності, а також без розгляду моїх аргументів.
    Якщо це справді суд, то він мав би розглянути аргументи обох сторін, інакше це виглядає не як суд, а як фарс.

    ---------- Додано в 12:02 ---------- Попередній допис був написаний в 11:55 ----------

    Невже адміни чи модери чи ще хтось там не має доступу до списків карми, і до коментарів, що пишуть одні юзери іншим?...
    Нікнейми не підвласні правилам коректності? Гм, поясни тоді, як повинні читатися незнайомі слова... Взагалі, каша виходить...
    Ну добре, припустимо, я назвуся ніком hurman або hurtom, і тоді всі будуть мене називати хурманом чи хуртомом тільки через те, що вони російськомовні, і не вимовляють задньоязикового г?


    Ти в адвокати записалася?
    hisp гуманно вчинив???? Пишучи мені ТАКІ коментарі, і ставлячи мені від'ємну карму? IMHO, не згоден!
    І ще одне: якщо вся причина того була в тому, що йому не подобалося читання мого ніку, нехай би так і сказав, в коментарях чи в пп, або дописав в своєму профайлі, що в його випадку h в українській мові має передаватися через х.
    Хоча за всіма правилами, має бути не х, а г. Ніхто з Банахів не підписувався, як Banah, а підписувалися як Banach або Banakh.
     
а де твій аватар? :)