Мафія по скайпу!

Тема у розділі 'Мафія', створена користувачем -Erebus-, 20 жов 2011.

  1. hunter

    hunter мандрівник

    так що, ми шось збираємся робить?
     
  2. Twister

    Twister Well-Known Member

    Ми вже робимо. Мо вже в чаті розподіляємо ролі. Хто останній той і маф.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Було реально круто! Грали: Нірванка, Твістер, Темплар, Хонда, Любімая, Овод. Вів Хантер. Глядачка - Персі. Виграли мафи Любімая і Нірванка. Овод гнав як завжди. В перший день повісили Темплара. Твістер була комом і в першу ніч прибила Любімую. Це було взаємно. На другий день повісили Овода. Так от ми і виграли..
    Нафлудили дуже багато. Вам то всьо прийде, коли ви включите скайп, і ми будемо зелені :))) Можете навіть почитати. На даний момент ми попрощались, але прийшла Масіні і стало дуже весело :))) Я давно так не сміялась!!! Катуляюся я!!! :))) :))) :)))
    Зайдіть в сусідню тему проголосуйте за гру в реалі!
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Я ще надіюсь якось зіграти у конференції, страх як хочу побачити всі ваші "янгольскі" обличчя! ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Ми робили письмовий чат. Трохи незручно було шукати цитати, перечитувати, встигати все прочитати.. (ніби 6 людей, а на флудили пів мішка букв!!) Але було весело :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Та я бачив, навіть трохи почитав! Але головна подія гри це вбивство Любімої і Твісті я думаю ще довго згадуватиметься! :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Twister

    Twister Well-Known Member

    Отже, ми знову це зробили. І місто знову програло.
     
  8. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Давайте лучше блицы на форуме мутить, как на КВ. Перси и Мася знают. очень весело получается.
     
  9. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Одне іншому не заважає!
     
а де твій аватар? :)