"Мафия" Партия №3

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Masini, 12 вер 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    І мою віру вбито.. Як тепер жити?.. :dntknw:
    Розстроїлась..
    Всьо, робіть мене мафом наступного разу!!! Всіх перевішаю!!! Щоб знали :)))
     
  2. Honda

    Honda Well-Known Member

    Хантер, а Ви б повірили Мартіні після тих всіх його дописів?
     
  3. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Та хватить вже в мене тапочками кидати :))) Ну так, в тій грі мирним від мене були самі лише неприємності. :))) Але я зробила висновки
     
  4. Masini

    Masini Well-Known Member

    Пока Хантер не понимает одного, я многого не понимаю.

    1. Сашка после смерти совершенно ясно дал вам понять, что он как минимум с допролью. Неужели никто этого не заметил?
    2. Момент с переголосовкой. Ну неужели вы не видели, что Настенька спасала Хантера??? Если бы она не изменила голос, повис бы Хантер со счетом 4:3
    3. Игрок вскрывается девочкой. Какого черта надо именно его вешать? А вдруг он не врет??? Ведь есть еще 2 мафа!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. hunter

    hunter мандрівник

    ось що і треба робити!!!

    :haha::haha::haha:
     
  6. Honda

    Honda Well-Known Member

    Після цієї гри перестаєш вірити людям! Вона розвиває недовіру і цинізм! ;)
     
  7. hunter

    hunter мандрівник

    але коли він вскрився дівчинкою - в мене мінімально померли надії на те що його і будуть вішати і одразу хотів вскриватися комом, але цього було не потрібно, бо Мартіні вішали))
    я б не повірив Хантеру і Настінці (яка як сказала Рікція вище переміняла голоси) і тим самим мене витягла.
    от я помітив що:
    Нірванка - броньована
    Персі - лікар
    що Хонду - просто напросто зливають і шо вона як новичок не вміє так оправдовуватися
    !! ось вже є три мирних які можуть згрупуватися і мочити всіх мафів!

    Мартіні - а чого ти мені аж так сильно довіряв?

    ---------- Додано в 18:08 ---------- Попередній допис був написаний в 18:05 ----------

    є одна велика штука!: все що відбувається в одній грі, залишається в тій самій грі! якщо такого нема, то навіщо в неї грати?
    ось я граю для задоволення!
    мафам вигідно тільки одне - "брехати", хоча я там вже і не говорив майже нічьо такого, я просто коригував інших....
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    а я до самого кінця сподівався, що хоча б ОДИН мирний включить мозок і проголосує не так як більшість, що не всі мирні як ті бандерлоги добровільно заповзуть в пащеку мафії :) Ну Хантер вже був просто очевидним мафом після того як я відкрився. Він тут так запозиціонувався як мегарозумний супер-гравець і тут, бац, раптом так просто прирікає мирних на поразку. Хто-хто, але він будучи мирним цього точно не зробив би
     
  9. Honda

    Honda Well-Known Member

    І я отримала масу задоволення!!!! Навіть не дивлячись на те, що мене повісили! :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    я не те щоб довіряв, просто в перший день мене надто сильно переклинило що хонда маф :)
     
  11. Honda

    Honda Well-Known Member

    Мартіні, Ви просто підозріло себе вели!!! Там різні вигуки і фрази;) Ви ж найбільше агітували проти мене і відповідно Вас повісили на другий день!! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Особисто я подумала, що Сашка - дівчинка. Ти розумієш, людина так влаштована, що вона більше схильна підтасовувати докази під свої переконання, а не будувати переконання на об'єктивних доказах :))) Так і я, була переконана, що Мартіні - маф, значить Сашка - дівчинка, а Мартіні бреше. Правда, мене мучила думка, як це так Мартіні ризикнув розкритись будучи мафом, адже маф не міг точно знати, що дівчинка мертва... ну але
    Настінку відразу після голосування я запідозрила, ну але потім усі мої думки знову зайняв Мартіні :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. hunter

    hunter мандрівник

    коротко про гравців:
    1. hunter зіграв красиво))) до речі - так граю завжди - на когось наганяю, дивлюсь реакцію тої людини, + інших, по цьому можна більш-менш визначити хто шукає мафію а хто хоче просто когось злити...
    2. nastinka - помагала файно, одне що не правильно зробила то той голос проти мартіні, вийшов завтик, а так то ми в асьці переважно говорили не про гру, а про життя)))
    3. ovod - не повезло просто.... хтось мав бути першим, Іспанка вирішила його прибрати)))
    4. nirvanka - спалилась що вона броньована, а потім аж надто мені повірила))
    5. Іспанка - трішки забагато нервів)) нестримана, хотіла таке вам понавідписувати, але я її вчасно зупинив :D
    6. MARTINI - не знаю чого, але дуже мені довіряв, а Персі ні - зациклюватися на одному не треба! мафів ж троє...
    7. Персі - так само - не потрібно зациклюватися на комусь якщо мафів більше ніж один.
    8. Sashka-ua - прийшов, дивно відписав що Хонда маф і зник, комісару таке не годиться1
    9. -Erebus- тоже дуже дивно себе поводив + аж занадто мала активність, так немона!
    10. Honda - все правильно зробила, але їй просто не повірили, то не її вина.

    поки все.

    про перші НД - не дивіться на те чи сильний гравець чи ні, то вам не поможе, треба шукати підозрілих. а і не забувайте що РАНДОМ робить свою справу, так що всі можуть бути всіма і тут визначити хто є хто (типу по попередніх іграх - не треба!!) важко...

    ---------- Додано в 18:25 ---------- Попередній допис був написаний в 18:22 ----------

    ну так треба було переконати людей і проголосувати проти мене. якщо чесно то твої переконання були дуже слабі, а то шо не повірили тобі як "дівчинці" - то не твоя проблема, ти не винен!
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я ж кажу, не довіряв, ти просто в перший день у мене відійшов на другий план після хонди і персі. :) Я був майже переконаний шо ви троє мафи, але ти на третьому місці
     
  15. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Всім дякі за гру.
    Даруйте, були ще справи, сподіваюсь наступного разу зіграти активніше!
     
  16. hunter

    hunter мандрівник

    було би файно))) бо всі ми за активну хорошу гру))
     
  17. nastinka

    nastinka відсутня

    дякую всім за гру, вибачте мені всі, кого повісила (
    більше не граю в то.
     
  18. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Хоч одна людина то помітила! (і то ведуча :sad: )


    Ще не розумію, чому не повішали Хантера відразу після того, як Хонда виявилась мирною?? Це ж було очевидно!!

    ---------- Додано в 10:13 ---------- Попередній допис був написаний в 10:06 ----------

    Rіksіа, викладіть, будь-ласка, список НД всих гравців.
     
  19. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Що видно ведучому, того не видно гравцям. Такий закон гри. В цьому і є фішка ролі ведучого.
     
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    а в грі номер 4 заявку подала :)

    ---------- Додано в 09:31 ---------- Попередній допис був написаний в 09:28 ----------

    Я це помітив, тому і переконував усіх що комісара вже вбито. Але я не аргументував це вашою цитатою, оскільки я подумав, що ваш допис в темі після смерті та ще й із таким прозорим натяком - це порушення правил (не можна після смерті писати нічого) і за це мирним можуть автоматом зарахувати поразку.

    До речі, Ріксі, мав право Сашка писати той свій пост?
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)