Мафія. Партія №1

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем tverezyj, 30 сер 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Masini

    Masini Well-Known Member

    Уррраааа!!! Мирных с победой! Есть мнение, что вы все молодцы и для первой партии очень даже замечательно :)

    Перси - умничка :give_rose:
     
  2. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Коли вже оголошено офіційні результати, поділюсь своїми враженнями від гри.
    По - перше, хочу подякувати ініціатору гри за такий досвід, а також всім гравцям (сподіваюсь, в наступних іграх їх буде троха більше, так, напевно, ще цікавіше). По - друге, привітати мирних з перемогою. :girl_flag_of_truce:
    Одно слово, забавка мені сподобалась. Бути мафіозо прикольно, )) спостерігати, як мирні намагаються тебе вирахувати, коли сам все знаєш, досить кумедно. Особливе задоволення я отримала від спостерігання за процесом голосування, коли мирних вішали :pardon: (до речі, це значно приємніше, ніж просто когось вбити самому вночі).
    Тепер власне щодо протікання самої гри. Перший день в мене пішов на те, щоб краще "в'їхати" в забавку, а також в марних намаганнях зв'язатися із своїм напарником. :diablo: На мої повідомлення він не відповідав, та все ж я до останнього сподівалась... і поставила його до відома, що вночі будемо вбивати Ріксію (до речі, їй особлива подяка за гру). Ну що я і зробила, а він - ну ви знаєте. Шкода, думаю, був би в мене справді напарник, у мирних не було би шансів. :)))
    Тепер відзначу один з найважливіших, на мою думку, факторів моєї смерті.)) Така зараза, мене майже не підозрювали. Я втратила страх :) і почала конкретно заграватись. Те, що я переграю, добре усвідомлювала, але зупинитись вже не могла, "Остапа понесло". На другий день сталось те, чого я зовсім не передбачала, а точніше, випустила з виду. Раптом виявилось, що у грі є не просто мирні, а ще й комісар! :))) Про нього (чи то в силу відсутності досвіду, чи в силу вродженої неуважності я геть забула (а тут найважливіший урок - голова є не тільки для того, щоб на ній зачіски робити :))) деколи можна і подумати). Отож, довелось перечитувати темку у спробах розібратись, хто ж комісар... Під підозрами були двоє - Сашка і Ріксія (що Мартіні не комісар, чомусь навіть не сумнівалась). Я б обрала Ріксію, якби не той пост Сашки, який геть збив мене з пантелику... Майже 100 % впевненість в тому, що один з гравців "випадає з під прицілу" (ще й фраза якась мєнтовська) видалась мені дуже підозрілою. )) Я припустила, що цим постом комісар намагається попередити мирних, хто є він, і хто є перевірений мирний. Хоча й "поліцейські" допити Ріксії теж були підозрілі... Я вагалась, але мусила когось вибрати. І помилилась. Звісно, якщо добре подумати, то справжній комісар навряд чи ризикнув би аж так явно підставлятись... Але хто ж там думав. )) Ну а далі ви знаєте. Коли Ріксія мене розкрила, я зробила єдине, що було можна. Хоча там теж був явний перебір, але ж мене "несло" й далі. )) Звісно, ймовірність того, що мої викручування спрацюють, була мала, ну але й здаватись зовсім без бою - воно теж якось не те. )
    От і все. Ще раз дякую всім за гру, чекаю наступної. :cools:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. hunter

    hunter мандрівник

    знову лажа ведучого - коли мафія робить постріл (я про першу ніч), навіть якшо двоє не відіслали, а раптом щось сталося. то чому НЕ було оголошено НД від мафії?
    одне мені не сподобалось - це роль ведучого у грі, три жостких завтика - це забагато, вибачай Тверезий, але так є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Masini

    Masini Well-Known Member

    Хантер, если правила игры, по которым мы играли, не совпадали с теми правилами, к которым Вы привыкли, то это не значит, что ведущий лажал. Вот Вы сейчас будете проводить мафию по своим правилам. Мне Ваши правила будут непривычны. Как думаете, имею ли я право на каждый из пунктов правил, к которому я не привыкла, писать в теме, что правила - г..но, а ведущий - лажает на каждом шагу? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    А що таке НД від мафії? :blush:
    Шановні, не знущайтесь над новачками гри, я закликаю грати по тих правилах, по яких гралась перша гра, ми ж тільки почали розбиратись, що й до чого.
    На рахунок ведучого, бачу тільки 1 "прокол", коли Хантера вбили. Все решта було нормально.
     
  6. Masini

    Masini Well-Known Member

    НД - ночное действие :)
     
  7. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ясненько. :) Тобто, ведучий мав оголосити, кого намагалась вбити мафія? Але ж спроба все одно невдала... І мирні зразу би знали точно одного живого мирного. ІМХО, такого не треба робити. Не знаю, можливо я дивлюсь більше з боку мафії, але ж то було б значне полегшення для мирних. Відповідно - менш цікава гра. Все на мою думку, звичайно. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. hunter

    hunter мандрівник

    НД - нічні дії

    ну вибачте, але ведучий САМ ті правила сюди закинув :pardon:


    не на пунктик, а на неправильне виконання обовязків ведучого - якщо зроблю шось не по правилах - кажіть, не встидайтесь ;)

    ---------- Додано в 20:38 ---------- Попередній допис був написаний в 20:28 ----------

    Тверезий написав шо через то шо другий маф не відправив НД, то нікого не вбили - я так зрозумів. а якщо грає 20 людей і 5 мафів, то шо кожен має писати ведучому одне і то саме? то брєд, не всі зможуть бути онлайн наприклад в останню годину голосування коли все рішається, я про це...
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)