Мафія. Партія №1

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем tverezyj, 30 сер 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ви знаєте, я не настільки втяглась в гру, щоб розробляти тактики і стратегії і сприймати то все аж так серйозно. Мені б чисто по - людськи совість би не дозволила. :) Рятувати саму себе ціною чужого життя я б точно не стала. :) Але кому я то розказую.... Мафу такого не зрозуміти. :)))
    Якби мені не було різниці, я б проголосувала проти Нірванки, а не проти Вас. І було б три голоси, і неважливо хто, аби помер.
    А Мартіні я рятувала тому, що інтуїція з перших днів підказувала, що він непричетний. Так само, як підказувала, що причетні - Ви. Треба було її слухатись, але, каюсь, Ви майстерно сіяли в мені сумніви і маніпулювали, моїми ж руками прибираючи мирних... :sad:
     
  2. Masini

    Masini Well-Known Member

    Если бы я была мафом, я бы никого не убивала, а тем более Сашку, который во мне уверен. Ведь это глупо как минимум, не находите?

    Все, заканчиваю полемику, не хочу с Вами спорить. Для мирных я сделала все, что смогла. Сейчас от меня ничего не зависит
     
  3. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Повторюю, все геніальне - просте. З розрахунку на те, що всі так подумають, Ви його і вбили. Та Ви і свого подільника Антируса з такого самого розрахунку вбили. :)))

    Нехай Мартіні вирішує, де є правда.
     
  4. Masini

    Masini Well-Known Member

    Пускай :)
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Не зрозумів,що я ще маю вирішувати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. hunter

    hunter мандрівник

    Ви лишаєте свій голос або міняєте і гра завершена, вам тільки тре сказати це.
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Так я уже проголосував. міняти не буду
     
  8. hunter

    hunter мандрівник

    два проти Персі, вона повішана, шо нам ведучий скаже?
     
  9. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Мартіні, мій привид вас замучить... :)
     
  10. hunter

    hunter мандрівник

    Персі, так ким ви являєтесь? поділіться з іншими ;)
     
  11. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    1. А Ви як думаєте? :) Просто цікаво.
    2. Я думаю, буде справедливо, якщо ведучий все розкаже, а то негарно якось буде з мого боку. :)

    P.S. До речі, до мене можна звертатись на ти. )) (то до всіх). :)
     
  12. hunter

    hunter мандрівник

    і я люблю на ти спілкуватись, такшо не встидайтеся)
    я майже впевнений що Мартіні маф, накрайняк Рікція (в пропорціях 51 до 49), але я ось одного не розумію - чому комісар не вскрився і не сказав які робив постріли - тоді б мафія програла точно.
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ведучий пішов в загул
     
  14. Masini

    Masini Well-Known Member

    Хантер, Вы мертвы и не имеете права постить в днях касательно игры. Тоже самое касается Сашки.
     
  15. hunter

    hunter мандрівник

    Riksia, хто сказав, що мені писати не можна? мені всьо можна)))
     
  16. Masini

    Masini Well-Known Member

    Каким образом? Подумайте логически. Я проверила Сашку, он оказался мирным. Мне что надо было делать? Вскрываться комиссаром, чтоб меня однозначно Перси ночью вынесла, не дав возможности проверить ее?
     
  17. hunter

    hunter мандрівник

    Вскритися після останніх Нічних Дій - просто написати - я комісар і т д, а якщо б Мартіні проти вас голосував тоді б було пізно...
     
  18. Masini

    Masini Well-Known Member

    Вскрылась после последних ночных действий, написала, что я - комиссар, указала на последнего мафа. Не совсем понимаю, что я по Вашему не так сделала?
     
  19. Vittelsbahov

    Vittelsbahov Member

    Мафія вживу

    Привіт народ.
    А як у вас щоб пограти в мафію, так би мовити, вживу?

    ...якщо цим повідомленням несанкціоновано вліз в гру, то :pardon:
     
  20. tverezyj

    tverezyj Well-Known Member

    Оскільки ніхто голос знінювати ніхто не буде - оголошую повішення останнього мафіозі Персі і кінець гри
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)