Мафія. Партія №1

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем tverezyj, 30 сер 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    о майн гот:suicide:
     
  2. Masini

    Masini Well-Known Member

    Ну что теперь скажете, кто маф, м? :cools:
     
  3. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Я практично впевнена. Ех, треба було більше на свою інтуіцію покладатись
     
  4. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Riksia, Ви помиляєтесь. Я не комісар. Доречі, цікаво, хто ж комісар і чому нема ніяких натяків на плоди його праці. Може він серед повішених? Попрацював він паршивенько, в будь-якому випадку. Хоча, якби він був серед повішених, то, мабуть, при відкритті статуса ведучим говорилося б, що повішали мирного комісара? Хм. Якщо так, то це або Персі, або Мартіні. І хтось з них же й маф. Хоча, останнім часом і Вас, Rіksіа, трохи підозрюю.
     
  5. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Якщо Ріксія після ночі залишиться жива - то вона мафія. А комісара я завжди підозрювала в Мартіні. Не знаю, чи так то, чи помилилась.
     
  6. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Тепер дещо стає на місця. Припускаю, що помру я. Потім це аргументую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А у нас взагалі є комісар? Щось його діяльності ніяк не помітно.
     
  8. tverezyj

    tverezyj Well-Known Member

    Цієї ночі мафія вбила одного городянина - Sashka-ua, який не служив у поліції (тобто був звичайним мирним)

    Наствє день. Оскільки попереду вихідні і хтось може бути відсутній - до 5 вересня 19.00
     
  9. Masini

    Masini Well-Known Member

    Отлично, классический развод-русалка удался. Смысла скрываться больше нет - я комиссар. В прошлую ночь проверяла Сашку, по проверке он был мирным соответственно. Сашка, прости, я вынуждена была тебя подставить, ибо была необходима еще одна проверка. Итак, по сегодняшней ночной проверке: нашелся маф. Им оказалась Перси

    Виновна: Перси
     
  10. hunter

    hunter мандрівник

    в грі:
    3. MARTINI
    6. Персі
    7. Riksia Персі

    шо тут тянути ще два дні? думаю сьогодні онлайн будуть усі, такщо дерзайте ;)
    оп, ше два голоси))) нічиї робити не варто)))
     
  11. tverezyj

    tverezyj Well-Known Member

    Забажають гру закiнчити сьогодні - закінчимо сьогодні
     
  12. hunter

    hunter мандрівник

    tverezyj, постав собі авку ;) ато якось нецікаво)))
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Персі, особа на яку в останню чергу подумав би :) А з виду така файна паняночка :)
     
  14. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ех, ви, так легко віддаєте перемогу мафу. Насправді комісар - я, а маф - Ріксія. Схиляю голову, все дуже грамотно. Хіба мирна стане підставляти іншого мирного, щоб самій врятуватись? Подумайте добре, і все стане на свої місця. Мартіні, я ж вам два рази підряд життя рятувала - чи маф став би таке робити? :))) З якою метою? Хіба маф став би в минулому голосуванні провокувати завідомо нічийний результат??? Де логіка? А хто найбільше кричав "нам необхідно когось вбити"??? Розкиньте мізками і схаменіться.
    І правильно зробили б. Винна - Ріксія.
     
  15. hunter

    hunter мандрівник

    нагадую - голос поміняти можна один раз.
    + якщо всі хочуть щоб гра закінчилась швидше - напишіть про це в темі ;)
     
  16. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Я голос міняти не буду, тут все ясно. Не проти, щоб гра закінчилась швидше. Звісно, при умові, що інші два учасники теж висловлять свою згоду.
    Мартіні, це Ваш шанс врятувати мирних. Ви вже відправили на той світ безневинну Нірванку, і мене слідом хочете? Попереджаю, я буду приходити до Вас по ночах у вигляді привиду. :)))
     
  17. Masini

    Masini Well-Known Member

    Перси умница. Этого я от Вас и ожидала :) Только объясните тогда мои действия в конце прошлого дня.

    Я за окончание дня. Голос менять не буду.
     
  18. hunter

    hunter мандрівник

    MARTINI, ваш хід останній ;)
     
  19. Masini

    Masini Well-Known Member

    Да. Как думаете, что лучше: живой мирный или живой комиссар с ночной проверкой? :)

    А какая Вам разница, какого мирного вешать? ;)
     
  20. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Невже тут потрібно щось пояснювати? По - моєму, все очевидно. :) По - перше, Ви перебували в завідомо невигідній позиції, я не приховувала, що підозрюю Вас найбільше. Мартіні висловився в тому плані, що, якщо маф - не Нірванка, то - Ви. І тільки Сашка підозрював Вас найменше. Саме це його і вбило. :))) Все геніальне, як відомо - просте. Цим вбивством Ви відводите підозри від себе (адже, здавалось би, навіщо мафу вбивати того, хто підозрює його найменше). Плюс ніби - то (наголошую, ніби - то), підставляючи бідолашного Сашку під удар задля благої цілі, практично стаєте білою і пухнастою. :))) Зробивши з Сашки комісара (до речі, Мартіні, зверніть увагу, то Сашку комісаром оголошує, то себе, хіба мирний став би стільки брехати?) Ви в будь - якому випадку вигравали б. Виявився би він комісаром - добре, адже комісару то на сьогоднішній день добре відомо, що маф - Ви, не виявився - теж супер, позиціонуєте себе як героїню, яка вивела мафа на чисту воду. :))) Ну і оголошення себе комісаром - браво! контрольний мирним в голову. :))) Чому Ви обрали своєю ціллю саме мене, а не Мартіні? Точно мені не відомо. :) Можу припустити, Вашому честолюбству, честолюбству досвідченого гравця було неприємно, що якийсь недосвідчений "зелений" мирний, здогадався, хто Ви є насправді. :) Це ж все як два на два. :)
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)