Мафія: гра №6, експеремент "Мокруха"

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем hunter, 21 вер 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. JaguaR

    JaguaR щасливий


    Гггг, Хонда спалилась :)))
    Хондо, Ви апелюєте до мене і це свідчить, що Ви маніяк.
    Звідки Ви могли знати, що я мирний?
    А та желєзна логіка, як каже мартіні, взагалі лишає Вас без шансів.

    ---------- Додано в 10:47 ---------- Попередній допис був написаний в 10:43 ----------

    Якби я стояв останній в списку, то Ви би могли переконати Мартіні, що Хантер маніяка останнього поставив. А тут Вам вже ніц не поможе, так шо :pardon: але :hang1:

    ---------- Додано в 10:50 ---------- Попередній допис був написаний в 10:47 ----------

    Хондо, та я би залюбки повірив, але логіка не позволяє :)))
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Тут ситуація трохи ускладнюється тим, що вскриватися не можна. Якби можна було, ми б вже давно вирахували ізвращенця. А так доводиться довіряти тільки логіці Ягуара. Але схоже і цього нам досить щоб звершити правосуддя :) Хонда, досить звиватися як вуж на сковорідці. Краще покайся за кров невинно убієнних :diablo:
     
  3. Honda

    Honda Well-Known Member

    Ягуар, Ви ж досвідчений гравець! Ну подумайте, звідки я могла знати, шо Ви мирний? Тієї ж ночі було 2 вбивства! Якшо б Ви були не мирним, то було б одне!

    На 200% впевнена, шо Мартіні-маньяк! А хто звивається, як вуж? То Ваші дописи нагадують сплеск нервів і звивання! Боїтесь, шо можем ше Вас повісити? І тоді місто виграє?

    Це Ви собі перед дзеркалом скажіть!
    Мартіні, а чого Ви нікого кроваво не вбили?

    ---------- Додано в 11:22 ---------- Попередній допис був написаний в 11:20 ----------

    Я апелюю до Вас, бо знаю, шо ви мирний! А нам тре виграти і повісити маньяка!

    ---------- Додано в 11:23 ---------- Попередній допис був написаний в 11:22 ----------

    Ну Ягуар, ну подумайте логічно...

    ---------- Додано в 11:35 ---------- Попередній допис був написаний в 11:23 ----------

    Ні, я проти швидшого закінчення дня!
    Я хочу шоб справедливість виграла!
     
  4. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Ні грама не поняв. Чого?

    Хондо, ймовірність того, що хантер погнав і переставив Вас з мартіні місцями - мізерна. А ймовірність того, що така конфігурація вийшла в фінал - ну взагалі "нєвєраятна".

    Крім того ви з Мартіні можете поспорити наприклад за шо? За бан. Якшо ви маніяк, то він вас банить на форумі, а якщо він маніяк, то сам йде спати на тиждень, а вам віддає на тиждень роль адміна. Га? Що скажете? Спор?

    ---------- Додано в 11:48 ---------- Попередній допис був написаний в 11:41 ----------

    ГГггг, Хондо, Ви замітили, вже в другій грі Ви - паслєднєє зло :)))

    ---------- Додано в 11:55 ---------- Попередній допис був написаний в 11:48 ----------

    Хондо, Вам я бачу знайомі розмірковування маніяка, а ;)
    Я так думав, бо Персі мене підозрювала і заставила тим самим подивитися з точки зору маніяка. А вам тоді це би мало бути не притаманне, хм... Хондо, Хондо :)))
     
  5. Персі

    Персі La mafia è immortale!

     
    • Подобається Подобається x 1
  6. hunter

    hunter мандрівник

    1 - Ягуаре ролі були рандом, чого по твоїй версії Нірванка не маньяк?
    2 - Повішана Хонда - дівчинка
    Маньяк Мартіні переміг
    до всіх - з таким ставленням до гри більше ведучим не буду!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ахаха.
    Ягуар молодець! :)))
    Мартіні! Нащо ти мене вбив? :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Honda

    Honda Well-Known Member

    Ну, шо Ягуаре? Шо ви тепер скажете?
    А ше кажете, шо логіка в Вас залізна!

    Бо я ходила до Вас, якшо б ви були маніяком (мафом), то вбивство було б лише одне, а так як сталось два вбивства, то я з упевненістю знала, шо Ви мирний!
    Підвела Ваша логіка, або у Вас якісь стереотипи шодо мене;)



    ---------- Додано в 13:33 ---------- Попередній допис був написаний в 13:32 ----------

    Вас конкретно підвела логіка і інтуїція:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Не я казав, що логіка в мене залізна.


    Само собою.



    Нє, все таки логіка підвела.



    Інтуіції не було. Логіка підвела, каюсь. :sorry: Правда, якби ми ше троха поговорили, то може б і не так було. Але що було - то було.
    Шкода, що ви на то не відповіли:
    Я би зробив висновки...

    Короче, мирні вибачте за мою логіку :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ох, дякую, Ягуару і Хонді, я поржав від душі. Після останніх НД я думав ну всьо, гаплик мені. Ягуар зараз прийде зі своєю залізною логікою і вирахує мене в три секунди. Адже вночі з нас трьох був лише я один, а отже я маньяк. Але Ягуар цього нюансу не помітив :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Та, рандом - жесть, всього-навсього мартіні і хонда поміняні місцями, а решта всьо по списочку. З кінецьдня я затупив добре. Отому більше ніколи такого писати не буду.

    Тому, що відлік починається з мафії і мафія йде попорядку.
     
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А на рахунок божитися баном і клястися своїми адміністраторськими повноваженнями, ідея не дуже добра. По-перше, як казав доктор Хаус - "всі брешуть", а особливо мафи і маньяки :) - тобто якби я навіть погодився на цю умову, то з якої радості вам мені вірити :) Щоб виграти, маньяк чи маф на шо завгодно підпишеться :) А по-друге, це удар нижче пояса. У грі ми не адміни і модери, а рівноправні гравці
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. JaguaR

    JaguaR щасливий


    Ага, то не на Вас було розраховано. В тому і фішка.

    ---------- Додано в 14:21 ---------- Попередній допис був написаний в 14:20 ----------

    Ага, але не у спорі з адміном.
     
  14. Honda

    Honda Well-Known Member

    Коли я це побачила, то відписувати було пізно, я вже показувала напрям вітру на шибениці:sad: :haha:
    Я б легко поспорила, бо знала шо я не маньяк!
    Всім велике спасибі за гру!
    А вам Ягуаре, я пробачаю. Це ж все-таки гра:good:
    І нехай ваша логіка Вас не підводить! (Я б ніколи не подумала, що ведучий роздав ролі попорядку;) )
    Зате Мартіні посміявся, настрій напевно собі підняв:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Та дурниці то. Що ми тут, підлітки, на "слабо" брати. :)))
    І до речі, а чому день закінчили раніше? Адже Хонда написала, що вона проти.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Всьо було класно! :preved: Просто так складніше грати..
    Але гра вийшла дійсно мокрухська - один одного перевішали :))) Весело!
    Дякую за гру! :girl_in_love: Ти всьо правильно зробив!
    А форумчанам ніколи не вгодиш :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    згоду завершити день раніше вона виділила кольором. А потім незгоду не виділила :) Ведучий бюрократ :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Передивився список всіх НД. Nirvanka, і що я вам зробив такого, що Ви вперто продовжували мене мочити??:dntknw:о_О:))):))):)))
    Цікаво, що впершу ж ніч всі пальнули в лікарів.:good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Першого разу вибрала цифрою, так як і писала, бо підозр не було ні до того. Якщо вижив - значить лікар, або мене заблокувала дівчинка. Але перший варіант більш реальний, бо лікарі себе лікують в першу ніч, а дівчинка зразу і не могла знати де я. Тому і голосувала знову проти вдень, бо ж треба було мирних мочити. Вночі знала, що ще раз себе лікар не лікуватиме, тому вистрілила в того, кого знала напевно, що приб'ю, якщо дівчинка мене не заблокує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. nastinka

    nastinka відсутня

    Хонда класно походила)))))
     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)