Мафія: гра №2

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем hunter, 6 вер 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. hunter

    hunter мандрівник

    якщо робити все шо не заборонено вийде повний дурдом!!!
    от я не розуиію проблеми - Овод дивився хто де є і хто коли приходив і втікав і де сидів... і що? от наприклад я маф, і є ше один маф і лікар - ми з лікарем вийшли разом з форуму - співпадіння? от ми друзі я йому шось пишу в приват - ми мафи? та то всьо якшо чесно зовсім не важливо і по тому сказати хто шо де і як не можна як на мене... хіба я не правий?
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ти не правий
     
  3. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Факт залишається фактом, коли Овод у темі гри відповідав на моє питання, чому він запідозрив Мартіні, він сам сказав, що свої підозри будує на спостереженнях за тим, хто що робить на форумі.
    Так, можна не попасти. А можна і попасти. А особливо, коли таке робить комісар, який має можливість перевірки. То ж очевидно.
    Абсурд. Твої дії можна порівняти з діями в реалі хіба б в тому випадку, якби ти вночі не закривав очі, а підглядав, хто з мафів обмінюється знаками.
    На мою думку, це гарний вихід. Тому все ж наполегливо рекомендую мафам перестрахуватись, і не спілкуватись через ПП. Так само і ведучому посилати свої дії також не через форум.
     
  4. ovod

    ovod Well-Known Member

    ну мені було б достаньо і вдень на всіх подивитися :)

    через дві гри всі будуть мати всіх у контактах( аська, скайп) і получиться майже таке саме.
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ну ні, в мене в асі й так вже 400 контактів, постійно доводиться чистити, і я не горю бажанням збільшувати їх кількість із кожною партією в мафію через якогось розумника :) Гра на форумі і через форум.
     
  6. ovod

    ovod Well-Known Member

    тоді після гри може виявитися, що потрібно буде блокувати ще якусь опцію форуму(підпис, зміна фото, +1 чи -1, є на форумі чи немає)
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    можна конкретніше? Як по підпису і фото можна виявити маф чи не маф?
     
  8. ovod

    ovod Well-Known Member

    ну це фактично йде порушення правила заборони спілкування після смерті, тобто можна не дописуючи вказувати на свої міркування по ходу гри вже після смерті. Це більше помагати може мафам(після смерті маф думаю також не може помагати мафам?) або мирні які довіряють якомусь гравцю, але його вже немає, тоді в хід може йти +1 чи -1, а мирні можуть задавати наводящі запитання.
    зміна фото - думаю догадаєтеся. Плюс до того є спосіб який заблокувати майже неможливо - допис у іншій темі, а провірка того що хотів сказати по перших буквах чи по останніх у певний час години(для мафів) ну і для мирних варіант знайдеться.
     
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ось ви самі на все й відповіли. У разі виявлення порушення проти порушника застосовуються санкції, а команді зараховується поразка.
     
  10. ovod

    ovod Well-Known Member

    а як визначити якщо способів можна придумати ще багато? Що мені перестати думати і не дивитися зелений значок(є на форумі) чи червоний(немає)?
    Не дивитися статистику дописів, стиль написання, кількість дописів за добу? Це ж звичайна тактика.
     
  11. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Я ЗА виключення опції підглядування хто де на форумі. По перше, вона не така вже і популярна на форумі. По друге, якщо в мене відкрито 10 тем форуму, то не покаже точно де я є. І по третє, не буде спокусою підглядувати гравцям "мафії" :shy:
     
  12. ovod

    ovod Well-Known Member

    ну то нашо її тоді відключати?
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    овод, тактика гри і підглядання за діями гравців - зовсім різні речі. Я сподіваюся що ви насправді це розумієте, а просто включили зараз дурника щоб виправдати свою поведінку в останній грі
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ovod

    ovod Well-Known Member

    а я не жартую, це форум, а як на форумі взнати хто є хто, от я і скористався можливостями форума і не спілкувався по за ним чи в іншій темі на тему мафія.

    Пропоную оприділити конкретно правила, щоб потім не було претензій.
     
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Наразі це не претензії, а думки про те, що такі методи не зовсім чесні. Претензії були б тоді, якби відповідна заборона була прописана у правилах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Masini

    Masini Well-Known Member

    Я прошлую партию не читала (обиделась на вас), поэтому не совсем понимаю в чем дело. На предмет чего идет спор?
     
  17. ovod

    ovod Well-Known Member

    ну раз більше бажаючих немає, то розкажу :)

    на форумі є можливість переглянути хто де в даний момент знаходиться, тобто яку тему читає, коли появився на форумі, коли зник, чи пише у приват комусь, чи появився на форумі, а нічого не відписав в потрібній темі і залишив форум, чи цілий день нічого не писав(як Тверезий), а на форумі був. Плюс до того є можливість допомагати своїм після своєї смерті. Шляхом міркувань можна прийти до правильного або неправильного висновку хто маф.
     
  18. hunter

    hunter мандрівник

    багато хто ведучому пише запитання під час гри, так що це не показник і з цього я б не робив висновки.
    мафи між собою можуть спілкуватися як і живі так і мертві з живими.
    а ось мертві живі не можуть ніц робити...

    з цього всього є тільки одне не потрібне - хто кому пише в ПП, все решта - важливе!
     
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Якраз навпаки. Хто кому пише ПП - це єдина ознака мафів і взагалі рольовиків. А все решта ніякого відношення до гри не має. Я наприклад щодня по декілька разів читаю і дуже рідко пишу. Аналогічно поводять себе приблизно 6 із 10 форумлян. Те що я був на форумі і нічого не написав абсолютно ні про що не свідчить.
     
  20. ovod

    ovod Well-Known Member

    скільки людей стільки думок, а я думаю що важливе все.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)