Мафія: гра №2

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем hunter, 6 вер 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. nastinka

    nastinka відсутня

    невже ми вбили мирного?
     
  2. hunter

    hunter мандрівник

    Голосування завершено!

    ---------- Додано в 20:51 ---------- Попередній допис був написаний в 20:50 ----------

    Отже повішано Персі, яка являлася на цей час босом мафії.
    Вітаю мирних з перемогою ;)
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

  4. hunter

    hunter мандрівник

    отже НД:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Тверезий запоров на цей раз гру Мафії

    На ведучого мої подільники скаржилися, що не відповідає на запитання щодо правил
     
  6. nastinka

    nastinka відсутня

    хаха) я мала чуйку)) я ж казала))) що то персі.
    Сашка - юа - дякую за гру!)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. hunter

    hunter мандрівник

    на яке питання я не відповів????
     
  8. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Суперсько вийшло!!! В останній момент Сашка спромігся перетягнути нас!! Це ж треба :))) Молодець! :good:

    Тепер так, ведучий. Відповідай на питання.
    1. Чого ти першу ніч закінчив скоріше? Тоді подумали, що я брешу, коли сказала, що не зробила нічних дій. А ти нічку закрив після того, як я написала повідомлення в тему. Поясни.

    2. Чи може мафія голосувати проти мафії вдень?

    3. Якщо мафія не може голосувати проти мафії, то хоч в попередніх голосуваннях може?

    4. В приват бос мафії має написати кого вбиває. Якщо він цього не зробить, то виходить, що вночі мафія нікого не вбивала?

    5. Якщо бос мафії не може вночі бути онлайн і зробити нічні дії, то може попросити другого мафію то зробити?
     
  9. hunter

    hunter мандрівник

    я тобі в приват на відповідь до твого запитання сказав - тобі тре лиш написати кого лікуєш + ти в темі відмітилась, і я знав що ти пішла фоткати що тебе цілий день не буде, я не бачив сенсу тянути (і так ніч довга була), зробив це на свій риск і страх.

    звісно що може, чому ні?

    так, хоча за нього можуть відправити і його "підлеглі".

    так, я це здається вже десь писав...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Я в Вас запитував через ПП чи можу другу ніч підряд блокувати Ворона. Відповіді не дочекався і тому не встиг останньої ночі зробити НД.
     
  11. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Про це було написано в темі:
     
  12. hunter

    hunter мандрівник

    по-перше - краще на "ти" (не люблю на Ви...)
    а по-друге:
    [​IMG]
    хороше запитання - невидеме запитання)))
     
  13. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    По грі - наступні зауваження:
    1. Тверезий, бляха - муха, шо то було?
    2. Мирні, бляха - муха, ви нормальні? Вираховувати, хто мирний, а хто ні, використовуючи кнопку навігації на форумі - ІМХО - паплюження всіх принципів гри в мафію... якщо в першій грі я відчула справжнє задоволення від гри, то в цій - суцільне розчарування... ріспект тільки Сашці, який не лазив дивитись, хто шо робить на форумі, а робив висновки, аналізуючи дії учасників в темі....
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. nastinka

    nastinka відсутня

    а я наприклад ніде не лазила, я взагалі вперше грала і майже нічого незнала...
    тому думаю наступна гра буде більш з мого боку жорстка.
     
  15. ovod

    ovod Well-Known Member

    це було наближення гри до гри в реалі.
    п.с. все що не заборонено - дозволено
     
  16. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Яким чином?
    Я вважаю таку гру нечесною. Глибоко обурена. Наприклад, Мартіні ви вирахували виключно через ту кнопочку, а по грі його не підозрювали взагалі.
    Одно слово, я хочу сказати наступним поколінням мафів: шановні браття і сестри мафіозі, майте на увазі, що на файер-плей з боку мирних годі й чекати, тому спілкуйтесь в аськах, скайпах, контактах, деінде, тільки не на форумі
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. hunter

    hunter мандрівник

    ну-ну! ведучий може все)))

    а шо там з вирахуванням??? я не шарю.... поясніть хтось..
     
  18. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Як Овод вирахував Мартіні? Подивився хто де знаходиться на форумі, побачив, що Мартіні з Тверезим сидять в ПП, вирішив перевірити, всьо - Мартіні вилетів. А по ігрових діях (як і треба, якщо грати чесно) його ніхто не підозрював.
     
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Варіанти два

    1. вимкнути цю функцію на форумі
    2. додати до правил пункт: якщо ведучий побачить, що хтось із гравців сидить в "хто де на форумі", викидає його із гри

    Цілком згоден, що метод нечесний. Я ще під час першої гри усвідомлював, що така "дірка" є, але наївно сподівався, що гравці її не будуть використовувати :) А коли в другій грі комісар майже на самому початку назвав двох із трьох мафів, стало очевидно, що я помилявся, сподіваючись на чесність гравців, а тим більше міліції :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ovod

    ovod Well-Known Member

    коли ти б дивилася на гравців в реалі ти б могла бачити міміку і їхню гру, а тут можна пів години обдумати кожне слово, так що це міміка гравців на форумі.
    Крім того кому як не Мартіні знати про таку можливість?
    Не факт, по тому я також вважав, що маф Ворон і Настінка.
    це також не вихід, але як я вже казав цей метод вже більше навряд чи поможе.

    ---------- Додано в 11:19 ---------- Попередній допис був написаний в 11:16 ----------

    де ви бачили комісара, який користується тільки законними методами в той час як порушники користуються тими якими захочуть, так і тут.

    ---------- Додано в 11:19 ---------- Попередній допис був написаний в 11:19 ----------

    не поможе, бо можна дивитися під гостем.

    ---------- Додано в 11:21 ---------- Попередній допис був написаний в 11:19 ----------

    хантер - розкажи, що може бути , якщо робити все що не заборонено.

    ---------- Додано в 11:25 ---------- Попередній допис був написаний в 11:21 ----------

    похоже не можна :)
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)