Львівський фронт майдану

Тема у розділі 'Євромайдан', створена користувачем Ука, 4 лют 2014.

  1. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    Для того щоб це не повторилося , і щоб наш народ я горобців не відстрілювали потрібно з допомогою нашого майдану досягти слідуючого. Скоротити до мінімума репресивну машину СБУ і прокуратуру. їх стільки колишніх і теперішніх ставленніків СМЕРШУ і НКВД, ну ніяк у Львові не потрібно , так як вони не мають чим занятися крім провокацій , кришування , терактів (нащо вони гаразд) і рекетування бізнесів і.т.д. У 90% бізнесів знаходяться їхні представники або їхні діти, їх так багато у львові ви просто не можете собі уявити. Навіщо вони. Залишити їх якийсь десяток щоб під ногами не путалися і займалися своєю роботою, а всіх остатніх відправити в Київ , хай там з ними розбираються. Чим більше їх у нас є, тим більше і різних агентів з ФСБ. під маркою різних організацій, які з ними провязані. Будівлю прокуратури звільнити і їх усіх переселити разом в одне місце.Друге навіщо нам різні АЛЬФІ, ВІТЯзІ , ГРИФОНИ, БЕРКУТИ , цілими сотнями з них також ніякої вигоди одна шкода для суспільсвта . Зробити один невеликий підрозділ з них усіх , і підпорядкувати СБУ. Хай сидять і чекають коли може до нас завітають африканські терористи, і тільки щоб самі не робили як у Київі в Росії ніяких актів тероризму , щоб підняти свій рейтинг. То саме і з міліцією, навіщо нам міська, є у кожному районі , її достатньо і є обласна, скоротити повністю міську, або частково пересилити до областної і звільнити приміщення. Цих усіх наших саморощенних бандитів терористів треба скоротити до максимуму.. Ще роздутий штат ДАІ , навіщо їх стільки для збирання хабарів . або всіх обєднати під один дах, або залишити по районам , а всіх остатніх розігнати по домівках То саме і з податковою і її кришуванням усіх бізнесів. Без цієї реорганізації і скорочення усіх цих терористів і паразитів , ми знову прийдемо до того що було. Так само по можливості обєднати і поскрочувати усі ці адміністрації, інакше ми не зможемо їх прокормити зарплатами і хабарями. .А далі взятися за закони і відповідальність усіх державних службовців . під конторлем громади. Так що думайте все залежить від Вас і майдану.Це тільки мала частина того , що потрібно зробити в першу чергу.СЛАВА УКРАЇНІ!
     
    Останнє редагування: 24 лют 2014
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    чи є бажаючі серед форумлян долучитися до веловарти в личаківському районі сьогодні?
     
  3. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Впродовж останніх 4 діб кількість злочинів у Львові зменшилась у 2-3 рази.

     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я йшов в ночі, так в вас повно патрулів і на авто і на роверах і пішки....Люди здається адекватні, принаймі ніхто не домахувався шоб паспорта показати :mocking:
     
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 2
  6. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    Вітаю Львівський фронт майдану з одобренням пані ФАРАОН (за великі заслуги перед громадою Львова )на посаду міністра освіти. СЛАВА КПСС!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Не знаю... Згортаю кухню. З'являється вільний час на аналіз та усвідомлення подій, що відбулись. "Небесна сотня". Фаріон, Садовий, Саакашвілі, Юлька... Якось пофіг вони. При тому, що частині з них - симпатизую.
    Давайте зробимо паузу. Хоч на тиждень, хоч на місяць... Нехай депутати і міністри роблять зараз хоч щось. Хоч щось на краще. А таки роблять. Фаріон чи Табачник? Всі вони вже знають, що закінчать дуже погано, як і їх папєрєдніки, в разі чого. Все буде добре! Не здіймайте істерій зараз.
     
  8. Tarass Kaliiita

    Tarass Kaliiita миється в бані

    Мусульмани - це гірше жидів і москалів!

    Брати, в Криму ці брудні тварини вже скоро начнуть обрізати наших дітей і убібівать жінок. Брату вибили зуб на вулиці і сказали, що термін сюди увійде Туреччина. Вони кричать і вимагають почати погроми в церквах, ламати хрести, відрізати геніталії нашим дівчатам і пацанам. Починається вакханалія. не можна втрачати часу - треба об'єднуватися і вбивати брудних Муслімов! З півдня Мусліма, з півночі Росія! Давайте битися, з нами європа!
     
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Дорожній Контроль Львів
    Не стало ще одного Героя Майдану – львів’янина Володимира Бойківа
    Вчора помер ще один львів’янин, учасник Майдану Володимир Бойків. Чин похорону та прощання з загиблим розпочнеться завтра, 26 лютого, об 11.00 годині у соборі Покрови Пресвятої Богородиці на вулиці Грушевського, 2. Тіло до Львова мають доставити сьогодні вночі. Похорони відбудуться на Личаківському кладовищі орієнтовно о 13.00.

    Вічна пам"ять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ось така ініціатива

    [​IMG]

    пропоную підтримати
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    !!!!!! це ... нема слів ... це мегакруто ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Кстати, во Львове эта инициатива людям понравилась. Даже в среде "нациков" и "фашистов", типа меня. :) Если честно, я сначала был даже немного шокирован. Думал, наши воспримут это в штыки. Нифига! Даже старые тетки-фанатки и те поняли о чем речь и поддерживают. Сам в шоке.
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. apelsyn

    apelsyn Well-Known Member

    Как сделать, чтоб на востоке увидели наш флэшмоб?
     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    судя по моей фейсбук-ленте, они уже увидели

    и на громадском рассказывали вечером
     
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    • Подобається Подобається x 2
  16. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Читаю и глазам своим не верю о_О. Наверное я что то пропустил. Сейчас прочту предыдущие страницы, может пойму в чем дело. ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Тоже сначала не понял, к чему всё это.
    Впечатляет, ёкэлэмэнэ :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Все очень просто. Я - украинец. Гражданин своей страны. Мне ОЧЕНЬ дорог и важен мой украинский язык. Но ни в коей мере это не означает что я не уважаю или не хочу слышать в Украине русский, румынский, польский и т.д. Закон о языках - важен. Правильный Закон. Но в 100 раз важней изменить систему власти. Убрать из власти всех этих политиканов, типа Клюева, Доп с Гепами, Тягнибока, Яценюка.
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Locke

    Locke невиправний реаліст

    И я украинец, в моей семье всегда разговаривали на украинском языке. И я не хочу, чтобы кто нибудь неуважительно относился к моему родному языку. Аналогично и сам отношусь с уважением к людям других национальностей. Ведь хорош тот или иной человек или отъявленный негодяй совершенно не зависит от его национальности. Кроме родного языка я в совершенстве владею русским, могу свободно общаться на польском, что и делаю когда нахожусь в той или иной среде. И никогда между нами не возникало никаких споров и противоречий по этому поводу.
    Но хочу заметить, что знание государственного языка есть обязательным для людей всех национальностей, которые являются гражданами Украины. Многие страны Европы в настоящее время по сущности являются многонациональными странами но смешно даже представить, что например в парламенте франции депутаты выступают на немецком, английском или арабском языке, так как значительное число французских граждан являются представителями этих национальностей.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Теперь наш фронт - возле каждой двери, на которой висит табличка с именем чиновника:

     
    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)