Львівський фронт майдану

Тема у розділі 'Євромайдан', створена користувачем Ука, 4 лют 2014.

  1. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Як і кожен самооборонець 12 чи 13-ти львівських самооборон! Всі мають посвідчення, бейджики, всі - супер самооборонисті!:mocking:
    А толку з них, крім флуду по Фейсбуках?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    наш Львівський майдан разом з самообороною можуть вже зливати воду, давно без них усе вирішено і оплачено. СЛАВА УКРАЇНІ!
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Yulia Kadubets

    Знайомтеся,така невеличка хатинка у Львові, можна сказати у самому лісі, що належить сімї Василя Пісного.
    Василь Пісний, відомий у певних колах за прізвиськом «Антибіотик», при новій владі очолив Департамент державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України.

    Цей будиночок, це малесенька частинка майна, а є ще один, розкішніий у куротній зоні смт.Брюховичі, а є ще у центрі Львова, біля театру ім.М.Заньковецької, готельчик "Наталі 18", подарований улюбленій донечці на повноліття. Це те, про що я знаю, живучи в одному районі Львова із сімейством Пісних.

    Я не заздрю, я запитую звідки такі статки у міліціонера, якщо вірити даним декларації про майно та доходи В.Пісного як кандидата у народні депутати України, поданій ним у ЦВК минулого року, загальна сума його сукупного доходу у 2011 р. склала всього 50 тис. 401 грн., з них 41 тис. 995 грн. – заробітна плата, інші виплати та винагороди.

    В мене річний дохід в 2011 році був значно вищий, але навіть до власної квартири не доробилася..............

    Ау, люстратори, борці з корупцією,ви де???

    Детальніше про майно Пісного тут:
    http://nk.org.ua/politika/42574-2-i...a-na-miljoni-partijtsiv-yatsenyuka-chastina-2
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Знаю того Пісного не з преси і не зі слухів. Коли він був очільником обласної міліції, я був в нього на прийомі зі скаргою на слідчого і доведеними фактами його, м"яко кажучи, "упередженого" ставлення до слідства. Я висунув законну вимогу - поміняти слідчий орган. На прийомі в присутності журналістів і представників громадськості він голосно обурювався діями слідчого і обіцяв провести службове розслідування. А через тиждень я отримав від нього поштою офіційну відповідь з погрозою порушити проти мене кримінальну справу за наклеп у разі, якщо я і далі писатиму скарги і ставити під сумнів чесність "доблесної української міліції".
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 6
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  8. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    Львівський майдан мусить нарощувати свої сили з кожним днем, і не зупинятися на достигнутому, і тиснути на усі гілки влади, а танцювати і співати будем пізніше. В першу чергу прийняти закони про заборону у владних структурах усії колишніх і теперішніх членів компартії і партії регіонів, не звертаючи що скаже Київ . Київ хай займеться своїми справами ,а то проср***ь, або розпродадуть крім Криму і все остатне. Зброю не здавати а нарощувати. Зброю хай здають працівники усіх силових структур, їх родичі і друзі,, у них її аж забагато.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

     
а де твій аватар? :)