Львівський фронт майдану

Тема у розділі 'Євромайдан', створена користувачем Ука, 4 лют 2014.

  1. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Оскільки повідомлення про насущні проблеми Львова в контексті революції в інших гілках тонуть у флуді, роблю окрему гілку.
    Прошу утриматися тут від роздумувань "а нафіга", "а краще так" тощо. Знаєте, як краще - робіть.

    Про блокування військових частин напишу згодом, а зараз про найгарячішу проблему.

    Цієї ночі була спроба виїзду зі Львова (не з військових частин) двох автобусів з людьми у формі внутрішніх військ. Їм це не вдалося - спрацювала варта. Але ці люди в місті, і намір виїзду у них зберігся. У зв'язку з цим терміново потрібні автомобілісти з інтернет-раціями (смартфон з інтернетом, на нього ставиться додаток Zello) на автомобільні пости.

    Окрім того прохання до всіх спостерігати за великими автобусами, порожніми або з чоловіками, в першу чергу - державні білі номери, можливо, не львівські. Автобуси, які стоять в незвичних місцях, загружаються, тощо - одним словом, включаєм параною!
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    як це виглядало? Валили барикаду? Яку саме? Чи їх на виїзді з міста заблокували?

    я тиждень по 6-7 годин погуляв, тепер от зліг з застудою, але думаю завтра-післязавтра повернуся
     
  3. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Ігоре, я теж проспала.
    З того, що знаю, в автобус загрузилися не у ВЧ. Їх перепинили автомобільні пости, а погода і непочищена дорога посприяла. Відповідно люди в місті (не у ВЧ) і будуть виїжджати знову. А після нічної мобілізації катастрофічно бракує якраз автопатрулів - це інформація з варти
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я перестав слухати зелло, коли ефір заповнив флуд про "терміново канапки на бляху" і "хто може мене підвезти з Пасічної на Стрийську"
     
  6. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    вчора була тиша в ефірі - у звязку з мобілізацією. Нині теж
     
  7. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Варта знову оголошує загальну мобілізацію на Стрийську.
    ВВ виходять з частини в цивільному з сумками
     
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    що пропонує робити варта? виловлювати цивільних і відбирати сумки?
     
  9. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Ігоре, а Ти не хочеш сам увімкнути рацію і послухати?
    В ідеалі - в автомобілі
     
  10. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    На центрі зайнятості вояки просять випустити 50 людей "на Волинь". Попередньо вирішили не випускати (з ефіру варти). Але людей мало - хто може, підтягуйтеся туди.
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Велика стаття про львівський фронт майдану http://www.pravda.com.ua/articles/2014/02/6/7012854/
    шо вже й ввечері мало людей?

    Сьогодні вранці було в середньому по 3-4 на кожній точці. На гарматній взагалі я нікого не застав... Тиждень-два тому якщо на якійсь точці ВРАНЦІ було менше 10 людей, то вже піднімали гвавт шо мало!

    Якшо вирішать прориватися, то робитимуть це від 6 до 11 ранку
     
  12. Bambook

    Bambook Persona non grata

    У статті інформація, яка збиралася до п'ятниці минулого тижня, не вся інфа актуальна.
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    я нині помітив. Розбудувалися цілі містечка, людей мінімум, з'явилися якісь дивні персонажі бомжуватого вигляду...

    galaxy SIII
     
  14. Bambook

    Bambook Persona non grata

    На жаль, що більше стає координаторів, то менше людей на варті.
    Моя дружина з 20 числа щоночі готувала бульйон і каву, возила по барикадах, часом ще й другий раз вдень.
    Тиждень тому перестала возити, бо з'явилися начальники, які почали "координувати" - туда не ходи, сюда ходи, часом хіба продукти закидаємо на "центральну кухню".
    А там тим часом з'явилися оголошення:

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    наскільки я розумію, кухнею заправляє наш ІгорЛвівМ :) а що з нею не так?

    galaxy SIII
     
  16. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    я рідко буваю, лише коли нема роботи в той час, як діти в школі. У мене враження, що кухня - єдине, що працює ідеально
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Дякую!
    Автор оголошень - я.
    Писав не про себе, а про дівчат, які тут пашуть!
    Роботою кухні, хоч не повністю, але задоволений.
    Найбільша проблема - навіть не відсутність продуктів. А власне, що всю нечисть, яку виперли з ОДА і т.п. - поперла сюди "очолювати". Два тижні нікого не було. Приходять координатори та очільники. Кажу:
    - Нема сиру, ковбаси. Давайте, очолюйте!
    - Добре. Але дайте нам сьогодні канапок, печення і по термосу кави та чаю.
    Я даю. Вони їдуть сюди ж на барикади і роздають то від ОДА і іншої срані. Мені - пофіг.
    Вчора були істеричні баби з "жіночої сотні". Розмова: Кличко, Янукович, Колодій, Соколов... В ОДА пропав чайник... Ми будемо керувати, координувати, допомагати. Дав їм список вимог з 4-х пунктів (ніяких грошей, ніякої політики...), дав список продуктів. Дві доби вже нема тих "кєровніків".
    А оголошення - бо то все бидло ще й махає дівчатам рукою:
    - Зроби мені кави!
    Чи:
    - Ви чого не передали канапки на ОДА? Я щойно з наради і ми вирішили, що ви маєте нам возити канапки.
    Якщо хто не в курсі, все, що робиться тут на кухні, від крихти хліба, до цілодобової роботи дівчат - НЕ спонсорується ніким. ЖОДНОЇ копійки. НЕ належить жодній партії і т.п. Все - добра воля дівчат (навіть боюсь їх питати навіщо вони це роблять), наших любих Дівочих Посиденьок, людей, які щось приносять і трохи моїх менеджерських здібностей - випрошувати продукти у львівських підприємств.
    Якщо треба детальніше - запитуйте чи заїжджайте.
    Становлення та розвиток "кухні" - лінк в підписі.
    До речі, всі ці "збори коштів для барикад" - від нечистого! Ми жодної копійки ніде не збираємо.
    Один раз відправив дівчат на гуртовий Шувар за продуктами. Привезли цілий багажник. Поїхали вчора чи позавчора знову, а на Шуварі кажуть:
    - Та ж "ваші" приходять зі скриньками для грошей три рази в день!
    Кажуть, що в Ашані також ходять, збирають.
    Бруд, болото, сморід від тих "наших". Гидко!
     
    • Подобається Подобається x 12
  18. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    до речі, з коментів на ФБ зрозуміла, що КПП на Стрийській принаймні раз посилали в ашан гроші збирати на обслуговування біотуалетів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Майже, як флуд.
    По при тих всіх "лідерів революції" з планами не то на бабло, не то на кар'єру зустрічаю багато таких самих ідіотів, як я. Це тішить!
    І церква!
    Наслухавшись від "лідерів" "правдивих історій" одне про одного хто скільки грошей де взяв і т.п., буквально щойно зауважив, що по при допомогу церков та настоятелів (збір речей, продуктів, грошей тощо) - вони залишаються по за негативом!
    Можливо інтуїтивно, ще до тих всіх "координаторів та направляторів" ми почали передавати все необхідне в Київ ч/з Домініканський собор. Робимо так щодня. Люди приносять різне. Те, що потрібно більше в Києві - їде від нас в Київ.
    А те, що зробили Дівочі Посиденьки - взагалі поїхало спец. каналом! :)
    Я, до речі, щодня зізнаюсь дівчатам у коханні! Якби не наші українки - всього цього не було б!
     
    • Подобається Подобається x 13
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)