Львівські хостели

Тема у розділі 'Підкажіть туристові', створена користувачем lyu, 13 гру 2006.

  1. Dzintars

    Dzintars Well-Known Member

    На Братів Рогатинців 43 поцілювала клямку. А за іншою адресою, яка вказана на тій сторінці - Братів Рогатинців 30 - куди я пішла спитати за то, взяли мій номер телефону. Казали, що наступного тижня подзвонять. Ото й всьо на нині.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. yasam

    yasam Well-Known Member

    впізнається наш сервіс.
     
  3. olegvfed

    olegvfed Member

    Спасибо Dzintars, что посмотрела!
     
  4. Dzintars

    Dzintars Well-Known Member

    Довелося трохи подіставати працівників однієї фірми, що якраз є посередником між власниками квартир і клієнтами. Нарешті сьогодні отримала номер телефону власників тих апартаментів, і подивитись квартиру. . Невелика, але гарна квартира, вся побутова техніка, яка є у переліку на сайті, там є. Гарний ремонт, до кухні та санвузла теж претензій нема. Облазила всі закутки квартири. Придертись не знайшла до чого. :).

    ---------- Додано в 19:11 ---------- Попередній допис був написаний в 19:10 ----------

    Олег, нема за що :). Якщо ще щось треба - звертайтеся )
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Призжаем 7 жовтня. Нужна квартира на 6 ночей. Есть ссылка.
    www.stay.ua
    Посоветуйте!
    Прошлый раз жили прекрасно и радостно.
     
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А шо вас не приютять львівські друзі?
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А де Бамбук?
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А доля автора теми також невідома.
     
  9. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Нет традиции смущать хозяев своим присутствием.
    В Испании.
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Яка традиція? Традиція - це гостинність!

    ---------- Додано в 12:34 ---------- Попередній допис був написаний в 12:32 ----------

    Так шо він, наготував вінницького сала і поїхав в Іспанію?
     
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А де Ви минулого разу зупинялись?
     
  12. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Свободный человек. Да и я поздно предупредил. Всё равно дождусь и увижу, не проблема.
    Давно было. Сейчас не подпишусь.

    ---------- Додано в 12:47 ---------- Попередній допис був написаний в 12:43 ----------

    На проспекте Свободы, рядом с Оперой, Бамбук организовал. Тихое райское местечко. Цена душевная. Как в раю жили. Сейчас почему ехать боимся, определенности нет. Да и в одну реку дважды входить... Хоть я и в 7-8 вхожу. Львов - не Челябинск.
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це добе чи погано?
     
  14. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Это дешевле даже с учетом дороги с расчетом на одного. Поездка во Львов на неделю дешевле с учетом переезда, чем на выходные в Швецию на пароме. При учете того, что там смотреть нечего, а Львов - город-сказка, где можно набрать телефонный номер и услышать голос друга.
     
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Так і не Бомбей же.

    Пишете, домовляєтесь, приїжджаєте, здаєте валізи в камеру і їдете дивитись. По дорозі по валізи заходите ще десь на каву.

    Чого боятись?
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Хочете сказати Стокгольм менш цікавий за Львів?

    Не Мумбай.

    Або в готель "Сихів".
     
  17. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Вот уж трусливых не ищите. С картой города глубокой ночью шлялись и по улице Героев УПА, и С. Бандеры, разговаривали с местными, нормальные люди, отчего-то к Питеру нормально относятся. На Дорошенко, ладно, не буду, в интересную историю попали. Кайф и адреналин. Мы поперлись бы в "логово бандеровцев", если бы я не любил долгие годы этот край, и не заразил бы любовью к этой земле человечка, для кого 2-3 года назад Украина и Уругвай были бы чем-то тождественным?

    ---------- Додано в 13:05 ---------- Попередній допис був написаний в 13:05 ----------

    Вот уж трусливых не ищите. С картой города глубокой ночью шлялись и по улице Героев УПА, и С. Бандеры, разговаривали с местными, нормальные люди, отчего-то к Питеру нормально относятся. На Дорошенко, ладно, не буду, в интересную историю попали. Кайф и адреналин. Мы поперлись бы в "логово бандеровцев", если бы я не любил долгие годы этот край, и не заразил бы любовью к этой земле человечка, для кого 2-3 года назад Украина и Уругвай были бы чем-то тождественным?

    ---------- Додано в 13:08 ---------- Попередній допис був написаний в 13:05 ----------

    Еще готель "Львьв" на Чорновола посоветуйте. Видно не слишком мы савецкие.
     
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ну блін.

    Хто їх шукає, самі пишете
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Ай, лишь бы палки в колеса вставлять! Спросишь по делу, "Pussy Riot" перефлудят.
    По делу - пишите.
     
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Мдя.

    Вам в голову не прийшло, що це і є по ділу - "не бійтеся, їдьте..."

     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)