Львівські секонд-хенди

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем MIRA$A, 20 чер 2007.

  1. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    Я одягаюсь у секонд -хенді постійно, і тільки бренд купую, і виглядаю ян парижанка
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Дайте фото ....зацінимо)))

    ---------- Додано в 17:58 ---------- Попередній допис був написаний в 17:55 ----------

    Мене от тільки дивують ті хто на секонді труси купляє....я розумію шо по ціні 5 грн\кг за 10 можна купити 100 пар стрінгів, але то вже занадто якось.......

    Дівчата, не купуйте труси в секонд хенді якщо бракує грошей краще ходіть без трусів !!!
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    От на чому економити не варто, так це на білизні. Вона повиннна бути дорогою і красивою (навіть коли знаєш, що ніхто крім тебе її не побачить:mocking:, це додає впевненості в собі).
    Я секонди не толерую через той жахливий запах, який там постійно. А от стокові магазини - мої кращі друзі:) От там справді можна знайти новісінькі речі чудової якості.
     
  4. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    Цитата:
    Цитата Hyligan
    краще ходіть без трусів !!! ----я так і роблю
     
  5. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Отут доречний Хуліганів коментар

    :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Morozilnik

    Morozilnik Member

    Доброї ночі! Можливо підкажете:
    1) Де у Львові є хороші та недорогі стоки (про Єврошоп знаю, але зараз там повний абзац, ціни дуже високі, а недорогі речі дуже часто "вбиті") з одягом та взуттям ?
    2) Чи знаєте ви секонд-хенди, де можна договоритися з персоналом щоб зайти під час завозу речей за n-суму грошей і подивитися першим на одяг ? Дякую!
     
  7. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Ну от, показова фраза. Зараз з"явилася купа ініціатив з подолання корупції, люди намагаються включитися в контроль роботи органів влади, щоб викорінити кумівство та хабарництво, організовуються рухи з контролю дотримання правил того ж дорожнього руху, бойкоти продукції і т.д., а дехто так і не зрозумів, що відбувається, і хоче й далі жити в звичній системі координат - щоби з кимось
    Не соромно?
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
    Останнє редагування: 9 бер 2014
    • Подобається Подобається x 3
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Казала цьоця Шинкаручка(Царство їй небесне!):
    - Волію"м сі зісьцєти,ніж платити тотим(в туалетах) дві гривни!!!:ireful1:

    Щось нагадалось...:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Насправді для бізнеса це нормально. В деяких секонд-хендах є таке, що у перший і другий день завозу треба платити дорожче. Чи вони телефонують своїм постійним клієнтам і інформують про надходження нових речей.
     
  11. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Я знаю, в нас в секондах теж перші дні завозу найдорожчі. Телефонувати постійним клієнтам, інформувати - це нормально :yes:, але пані хотіла за гроші домовитися, щоб її пускали поза чергою ще до відкриття секонду - і не тому, що вона постійний клієнт чи ще щось, а за хабар!. :nea:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    останнім часом як взнала звідки і які речі там бувають перестала користуватися секенд-хендом.
     
  13. Morozilnik

    Morozilnik Member

    Не пані, а пан. Я би із задоволення заплатив ті гроші офіційно, якби була така можливість. Проте у мене немає можливості стояти зранку в черці у перший день завозу, бо вчуся. Більшість секонд-хендів завозять товар і розфасовують на день раніше, ввечері, тоді коли у мене є можливість. І я не бачу у цьому нічого дуже поганого, навпаки, персонал або власник отримає додаткову копійку.

    Я обома руками і ногами за "чистку" нашої країни від хабарництва.
     
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Це не додаткова копійка, це корупція, яку ж ми самі і породжуємо. Як ви можете бути
    якщо самі її таким чином і провокуєте?
    Стосовно Єврошопу. Я частий клієнт там, половина мого гардеробу - речі, куплені саме в Єврошопі. Речі, хороші за якістю і доступні за ціною можна знайти і не в перший день завозу товару, просто треба набратися терпіння і просто старанно шукати, перерити весь можливий одяг твого розміру і знайти річ, яка пасуватиме не лише по розміру, кольору, але й за ціною.
     
  15. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Детальніше, будь-ласка.. Просвітіть тих, хто не в курсі.
     
  16. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    Шо тут просвіщати?! В крематоріях за кордоном роздівають небіжчиків.... От і везуть в треті країни такі як Україна різні плаття фірмові, труси, туфлі, сорочки, галстуки, костюми.............
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Дурниця повна...Нах кому роздягати небіжчика, щоб для вас в УКраїну дешевого лаха привести, інша справа шо як діду вмерли, то його галяфе там не тримають ше 20 років про всяк випадок як в нас...:haha:
     
  18. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    увесь цей хлам як старий так часами майже новий збирають де завгідно , персонально від людей , в церквах, в лікарнях, в похоронних бюро, в домах для престарілих, дитячих будинках, і.т.д., єдине що воно проходить чистку.
     
  19. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Якщо судити по секондах Стрия - столиці секондів, то вже вмерло три четверті Європи, при чому європейці ховають своїх небіжчиків у сакраментськи чудернацькому вбранні, в тому числі в пальтах, шубах, загорнутих у комплекти тюлю і обов’язково з наборами просроченої косметики. )))
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    :))) +100500, Олю.
     
а де твій аватар? :)