Львівські підземелля

Тема у розділі 'Підкажіть туристові', створена користувачем FeRmatta, 21 вер 2007.

  1. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Угу,краще туди не ходити.Принаймі,без "провідника"!)))
     
  2. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    особливо рекомендую в провідники "емо" - в першій же більш-менш нетривіальній ситуації той має сісти і заплакати...
    Який чарівний футбол!!!!
     
  3. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Ага,ото точно!)))"Штольня - спочатку було дуже весело й прикольно..."
     
  4. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    "А потім стало темно, страшно й больно... Багато таємниць ховає Штольня, Штольня, Штольня..."
    Ні - троха інакше....
    "Олені, Олені, небриті і неголені... Дивні створіння - в них з мозгів стирчать коріння......"
     
  5. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Для того щоб попасти в підземелля монастирів потрібно звернутися... в монастир - це ж очевидно. Там живуть монахи які знають про свій монастир трохи більше ніж людина з вулиці. Чи не так? Я, щоправда, не впевнений, що в усіх монастирях передбачені екскурсії для всіх зацікавлених, але якщо є, то треба звертатися все ж до адміністрації монастиря, а не до сумнівних осіб, які заведуть вас в каналізацію.
    З того що відкрито для загалу - підземелля Костелу Ієзуїтів - знаходиться прямо в центрі міста, не страшно, культурно, ціна доступна всім. Почніть з цього. Ну, а далі можна напевно звернутися в Онуфріївський монастир (вул. Б.Хмельницького) - не знаю чи є там екскурсії.
    Про ринок під землею я також нічого сказати не можу - не чув про таке.
     
  6. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Мені здається ринок під землею був, але його при відступі червона армія засипала, щоб економіка Львова не розвивалась...:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. FeRmatta

    FeRmatta Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    от халепа...був, справді, навіть кафе у Італійському дворику належав до підземель площі...там під кожним будинком є таке
     
  8. Юстина

    Юстина молода мама

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Підкажіть, будь ласка. Давно чуло про те, що існують екскурсії львівським підземеллям. Маєте якісь контактні телефони чи адреси? Дякую.
     
  9. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Про львівські підземелля:

    http://mpj.lviv.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=259

     
  10. Юстина

    Юстина молода мама

    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)