Виконком ЛМР не розглядав сьогодні підвищення тарифів в електротранспорті Виконавчий комітет ЛМР виключив сьогодні, 23 березня, з порядку денного засідання проект рішення «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електротранспорті». Про це повідомив кореспондент ЗІКу. Якось не зовсім переконливо причину виключення з розгляду цього питання наприкінці засідання прокоментував перший заступник міського голови Львова О. Синютка. Він сказав, що вони хочуть «ще раз пройти по всій процедурі», щоб не було зауважень, підняти протокол, як проходили громадські слухання, довести до мешканців, чому потрібно піднімати тариф на проїзд. «Та до 1 квітня виконком розгляне це питання, бо є необхідність збільшення тарифу і є всі погодження з Києва. На розгляд виконкому питання буде винесено наступного тижня», – додав Синютка. Тариф планують збільшити до 1,5 грн. Нагадаємо, у лютому у Львові були заплановані громадські слухання щодо зміни тарифів на перевезення пасажирів у міському електротранспорті, про які не було належним чином повідомлено громадськість. На сайті Львівської міськради розміщено повідомлення такого змісту: «23 лютого 2012 року відбудуться громадські слухання проекту рішення «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електротранспорті». При цьому, про проведення громадських слухань не було належно повідомлено львів’ян. Прес-служба Львівської міськради, яка часто дублює інформацію про проведення якихось малозначущих заходів, чомусь зігнорувала чи приховала від громадськості таку суспільно важливу подію. У коментарі ЗІКу 22 березня заступник директора департаменту ЖКГ Львівської міської ради Володимир Будзан повідомив, що Львівська міська рада таки провела громадські слухання щодо підняття тарифів на електротранспорт 23 лютого, хоча й визнала, що слухання були малочисельні. На запитання ЗІКу, чому належним чином не було повідомлено про ці громадські слухання громадськість і ЗМІ, чому прес-служба ЛМР не розіслала анонсів по цей захід, В. Будзан сказав, що про всі заплановані громадські слухання є інформація на сайті ЛМР. І повідомлення там «висить», як мінімум, місяць. «Щодо того, як прес-служба надавала інформацію, я, на жаль, вам не скажу», – сказав чиновник. Відтак, він висловив упевненість, що на сайті ЛМР ця інформація була розміщена цілий місяць. На запитання, наскільки чисельними були ці громадські слухання, Будзан сказав, що, на жаль, було дуже мало людей.
У Львові відзначили 25-у річницю заснування Організації ветеранів України У Львові відбулися урочисті збори з нагоди 25-ї річниці заснування Організації ветеранів України. Про це 23 березня ЗІКу повідомила прес-служба Львівської ОДА. Присутніх привітав голова Львівської ОДА Михайло Костюк. З нагоди 25-ї річниці заснування Організації ветеранів України Костюк вручив Почесні грамоти та Подяки голови ОДА: Ляльці Григорію Дмитровичу – голові Ради ветеранів Управління Львівської залізниці; Ребуху Ігорю Мироновичу – голові Ради ветеранів ДАІ; Приймаку Володимиру Григоровичу – заступнику голови ветеранської організації Західного регіонального управління державної прикордонної служби України; Дроку Андрію Антоновичу – члену обласної Ради ветеранів; Соколову Євгену Володимировичу – члену обласної Ради ветеранів; Брюхно Володимиру Кузьмичу – члену обласної Ради ветеранів. Урочисті збори з нагоди 25-ї річниці заcнування Організації ветеранів України закінчилися святковим концертом за участі Західного територіального центру військово-музичного мистецтва.
Епідемію туберкульозу посилює те, що хворі не хочуть лікуватися /gallery/intxt/l/o/logo_osob_pryjom.jpg 24 березня відзначають Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Саме тому сьогоднішній випуск інтерактивного проекту «Особистий прийом» телеканалу ZIK буде присвячено проблемам боротьби з цією хворобою, котру вважають небезпечнішою від СНІДу. Лікарі кажуть, що в Україні епідемію туберкульозу оголосили ще 1995 року. І з прикрістю констатують: закінчиться вона ще не скоро. «Вважають, що епідемія туберкульозу або будь-якого іншого захворювання є тоді, коли поріг захворюваності перевищує один відсоток населення. На сьогоднішній день в Україні зафіксовано значно більше одного відсотка хворих на туберкульоз. І тому епідемія триває», – розповіла Оксана Міщиха, завідувач відділення Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру. А у львівській обласній організації Товариства Червоного Хреста розповідають, що торік на Львівщині розпочала діяти програма допомоги хворим на туберкульоз. Її мета – підтримати людей уже після стаціонарного лікування. У рамках цієї програми медсестри Червоного Хреста щодня приходять до хворих, приносять ліки і стежать, щоби пацієнти їх приймали. Марія Уманова, старша медсестра Патронажної служби Червоного Хреста, розповідає, що програма допомоги хворим є дуже важливою. Бо якщо людина перестане приймати ліки вже при закритій стадії туберкульозу, хвороба може повернутися та прогресувати. Лікарі Львівського фтизіопульмонологічного центру підтверджують, що епідемію туберкульозу провокують самі хворі, які не хочуть доліковуватися до кінця. Адже під час амбулаторного лікування вони вже почуваються краще, хоча приймати необхідні ліки їм треба ще впродовж кількох місяців. Які нині існують проблеми у лікуванні туберкульозу в Україні та як їх вирішити – сьогодні, 23 березня, у прямому ефірі інтерактивної програми «Особистий прийом» розповість головний лікар Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру Любомир Рак. Свої питання до гостя «Особистого прийому» Ви можете поставити, написавши на сайт телеканалу www.tv.zik.ua, а також зателефонувавши: • номер прямого ефіру – 0-800-501-945 (працює лише під час прямого ефіру, дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні – безкоштовні); • телефон «гарячої лінії» телеканалу – 0-800-500-945 (працює з 10:00 до 18:00 щобудня, дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні – безкоштовні).
Евакуатори де-юре не зможуть ще запустити у Львові з наступного тижня Виконавчий комітет ЛМР затвердив заходи щодо забезпечення примусового переміщення транспортних засобів для забезпечення нормального функціонування та життєдіяльності Львова. Про це повідомив кореспондент ЗІКу. Як пояснила начальник юридичного управління Г. Пайонкевич, цим рішення затверджено план заходів, які потрібно зробити, щоб запрацювали евакуатори. Зокрема, юридичне управління має у квітні визначити перелік порушень, які передбачають переміщення авто, види переміщень (чи на відстань 2-10 м, чи евакуація на арештмайданчик), терміни зберігання авто тощо. Також юридичне управління має підготувати форми технічних документів, повноваження осіб, які цим займатимуться тощо і подати на затвердження виконкому. Департамент ЖКГ спільно з райадміністраціями, управлінням транспорту у квітні-травні має визначити перелік вулиць, на яких буде здійснюватися переміщення транспортних засобів. Визначити місця розміщення додаткових дорожніх знаків «стоянка заборонена», «працює евакуатор» та ін. Департамент економічної політики має у період квітня-травня визначити і затвердити тарифи щодо надання послуг з переміщення, евакуації авто тощо. Нагадаємо, мер Львова 22 березня на сесії заявив, що з наступного тижня у Львові запрацюють евакуатори.
Цукор у садочки постачають за ціною 7,20 грн, – відділ освіти Франківського району Ль Станом на 22 березня 2012 року цукор у дошкільні навчальні заклади Франківського району м. Львова постачається за ціною 7,20 грн. Про це йдеться у листі начальника відділу освіти Франківського району О. Даниленка. Зокрема, відділ освіти Франківського району управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради повідомляє таке: – для потреб дошкільних навчальних закладів району у 2012 році необхідно придбати було 21000 кг цукру; – 23.01.2012 р. у «Віснику державних закупівель» №10 (612), № оголошення 028690, вийшло оголошення про проведення процедури відкритих торгів на закупівлю цукру; – 08.02.2012 р. о 13.30 год. в приміщенні централізованої бухгалтерії відділу освіти було проведено розкриття пропозицій на закупівлю цукру. На конкурс подано три пропозиції – ТзОВ «Фермер-Сервіс» – ціна пропозиції 137 340, 00 грн; – ФОП Хробак М. Я. – ціна пропозиції 241 500, 00 грн; – ТзОВ «Ярко» – ціна пропозиції 222 600, 00 грн. – 17.02.2012 р. було акцептовано ТзОВ «Фермер-Сервіс», як переможця та надіслано усім учасникам торгів повідомлення про акцепт; – 02. 03. 2012 р. – останній термін підписання угоди про постачання цукру у ДНЗ району однак переможець – ТзОВ «Фермер-Сервіс» знехтував своїм правом, не з’явився для підписання угоди; – 05.03.2012 р. відділ освіти був змушений переакцептовувати процедуру і додатково подавати в м. Київ всі документи, відповідно переможцем вказаних торгів було акцептовано ТзОВ «Ярко», як учасника, що займав другу позицію за ціновими. Окрім того, як сказано у листі, згідно з чинним законодавством України 16.03.2012 р. відділом освіти Франківського району була підписана угода із ТзОВ «Ярко», в якій у п. 3.5. вказано, що «Постачальник, при поставці товару, керується цінами згідно моніторингу, що ведеться Інспекцією по контролю за цінами ЛОДА чи довідки з управління статистики, чи Торгово-промислової палати України(або регіональної ТПП) на товари та послуги соціальної спрямованості по Україні та в регіонах по кожній позиції товарів та послуг». «Одночасно повідомляємо, що завіз продукції у дошкільні заклади Франківського району відбувається відповідно до замовлення закладу і оплата проводиться по факту надходження в установи. Станом на 22.03.2012 р. цукор у ДНЗ району постачається за ціною 7,20 грн (копії накладних додаються). Принагідно інформуємо, що усі процедури та інформація щодо їх проведення, акцептування та повідомлень про результати ведеться згідно чинного законодавства України та оприлюднюється у «Віснику державних закупівель», – йдеться у листі. Нагадаємо, портал «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель» повідомляв, що відділ освіти Франківського району Управління освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міськради 16 березня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Ярко» на придбання 21 тонни цукру за 222,60 тис. грн. Вартість цукру склала 10,60 грн/кг. За даними НДІ «Украгропромпродуктивність», середня ціна цукру у Львові складає 7,49 грн/кг. Раніше газета ZIK опублікувала журналістське розслідування про чисельні випадки завищення закупельних цін районними відділами освіти у Львівській області.
У Львові пропонують провести театральне «Євро-2016» Актори Львівського академічного театру імені Леся Курбаса пропонують провести театральне «Євро-2016». Бо не футболом єдиним живе український народ і не футболом єдиним цікаве місто Львів. Таку думку висловив 23 березня на прес-конференції Олег Цьона, актор театру, голова профспілки, передає кореспондент ЗІКу. Він зазначив: «Я не думаю, що українська культура виражається саме у футболі. Хоча ми не маємо нічого проти футболу. У мене виникла така думка: чому, наприклад, через кілька років не оголосити «театральне» Євро-2016? Чому б Україні не виступити з такою ініціативою і вкласти мільярди в театральний простір? Чому ні?». Нагадаємо, 27 березня, з нагоди Міжнародного дня театру, працівники Львівського академічного театру імені Леся Курбаса вийдуть під стіни міської ради та облдержадміністрації на акцію протесту «Досить футболити культуру», що спрямована на підтримку театрів зокрема та культури загалом. Головними вимогами протестантів будуть належне фінансування соціальних гарантій, ремонт театральних приміщень та відповідне технічне забезпечення, вирішення житлового питання працівників театрів. Акція протесту ««Досить футболити культуру»« розпочнеться 27 березня о 12.00 під стінами міськради Львова, а потім, о 13.00, переміститься під ЛОДА.
Львівський театр ім. Л. Курбаса востаннє ремонтували 4 роки тому Львівський академічний театр імені Леся Курбаса востаннє ремонтували 4 роки тому. Цей «ремонт» полягав у перекритті даху, на що міська влада виділила близько 30 тис. грн. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив директор театру Олексій Кравчук, передає кореспондент ЗІКу. Він зазначив: «Чотири роки тому на перекриття даху на 5-му поверсі було виділено кошти у сумі близько 30 тис. грн». Після цього, зі слів Олексія Кравчука, жодних коштів на ремонт театру не виділялось. Олег Цьона, актор театру та голова профспілки при цьому додав, що перекрили цей дах досить погано, після чого він протікав і його доводилося постійно латати. Нагадаємо, 27 березня, з нагоди Міжнародного дня театру, працівники Львівського академічного театру імені Леся Курбаса вийдуть під стіни міської ради та облдержадміністрації на акцію протесту «Досить футболити культуру», що спрямована на підтримку театрів зокрема та культури загалом. Головними вимогами протестантів будуть належне фінансування соціальних гарантій, ремонт театральних приміщень та відповідне технічне забезпечення, вирішення житлового питання працівників театрів. Акція протесту ««Досить футболити культуру»« розпочнеться 27 березня о 12.00 під стінами міськради Львова, а потім, о 13.00, переміститься під ЛОДА.
Прокуратура не дозволить будівництво на території парку ім. Б. Хмельницького у Львові Органами прокуратури Львівщини перевіряється законність використання земельної ділянки на вул. Лижв’ярській, 42 у Львові. Про це 23 березня ЗІКу повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області. З’ясовано, що розташоване за цією адресою приміщення, площею понад 735 кв м з 1952 року по 1993 роки використовувалось адміністрацією Львівського центрального парку культури і відпочинку ім. Б.Хмельницького для різних потреб. У 2008 році ці приміщення придбала гр. Б. Водночас прокуратура з’ясувала, що у 2009 році із користування парку культури і відпочинку ім. Б.Хмельницького ухвалою Львівської міськради вилучено земельну ділянку площею 0,1022 га на вул. Лижв’ярській, 42 та згідно договору надано її в оренду гр.Б. Проте, при укладенні такого договору, міською радою допущено низку порушень, а саме: вилучено частину належної парку території, чим, усупереч ст.54 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», без погодження з центральним органом виконавчої влади в галузі охорони навколишнього природного середовища та відповідного експертного висновку змінено його межу. З огляду на виявлені порушення, прокуратура Львова скерувала позовну заяву про скасування незаконної ухвали сесії Львівської міської ради та вжиття заходів задля заборони будь-яких дій, пов’язаних з будівництвом на земельній ділянці на вулиці Лижв’ярській, 42. Окрім того, заявлено до суду і позов про визнання зазначеного договору оренди недійсним. Як результат, ухвалою суду заборонено гр. Б. вчиняти будь-які дії на земельній ділянці по вул. Лижв’ярській, 42 у м. Львові та проводити на ній будівельні чи інші роботи. Поряд з цим, за самовільне зайняття земельної ділянки гр.Б. притягнуто до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 53-1 КУпАП, а також зобов’язано провести реконструкцію будинку відповідно до затвердженої проектної документації та демонтувати тимчасову огорожу. Разом з тим, прокурором Львівської області дано окрему вказівку щодо проведення додаткової перевірки у цій справі, яка наразі триває.
У Буському районі обстежують пам’ятки дерев’яної сакральної архітектури Тимчасовою робочою групою, яку очолює перший заступник голови Буської райдержадміністрації Марія Яцик, було проведене виїзне засідання, під час якого було перевірено стан збереження дерев’яної сакральної архітектури у населених пунктах Буського району. Зокрема, вже обстежено дерев'яні храми у п'ятнадцяти населених пунктах району, у т. ч. в м. Буськ та селищі Красне, – про це сьогодні, 23 березня, повідомив кореспондент ЗІКу з посиланням на дані Буської РДА. До складу групи входять представники МНС, МВС, СБУ, РЕМу, управління охорони культурної спадщини Львівської ОДА, райдержадміністрації, районної ради, а також журналісти місцевих ЗМІ. Мета здійснюваних перевірок – визначення технічного стану споруд, дотримання протипожежних заходів, умов збереження культурних цінностей, дотримання вимог органів охорони культурної спадщини, наявності охоронних договорів. Довідка ЗІКу. Нагадаємо, на території Бущини розташовано 12 сакральних дерев’яних споруд – пам’яток національного значення, 21 пам’ятка місцевого значення, а також 12 дерев’яних церков, що не мають статусу пам’яток.
Львів отримав 650 тис. грн субвенції для погашення боргів Виконавчий комітет ЛМР вніс зміни до бюджету Львова на 2012 рік. Зокрема, було отримано субвенцію з обласного бюджету на погашення кредиторської заборгованості. Про це повідомив кореспондент ЗІКу. Зокрема, збільшуються доходи і видатки міського бюджету на 649,5 тис. грн, з них загального фонду – на 1,6 тис. грн та спеціального фонду – 647,9 тис. грн за рахунок субвенції з обласного бюджету на погашення кредиторської заборгованості. Заборгованість виникла за 2011 рік за розробку проекту рекультивації міського полігону для сміття у с. Великі Грибовичі на суму 450 тис. грн, забезпечення психолого-медико-педагогічних консультацій на суму 0.7 тис. грн, поповнення бібліотек навчальних закладів літературою – 99.9 тис. грн, забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів мультимедійними комплексами. Окрім того, збільшено видатки адміністративно-господарському управлінню на 41,5 тис. грн за рахунок зменшення видатків іншим виконавчим органам з метою недопущення заборгованості з оплати поштових послуг. Також збільшено внески у статутний фонд ЛКП «Інститут міста» на 260 тис. грн для розрахунку по проекту ремонту вікон та брам.
У Бориславі відкриють єдиний інформаційно-розрахунковий центр У Бориславі планують відкрити єдиний інформаційно-розрахунковий центр, де мешканці міста зможуть розрахуватись за комунальні послуги. У такому інформаційно-розрахунковому центрі мешканці міста зможуть розрахуватись за комунальні послуги у різний спосіб і у будь-який день, не чекаючи поки працівники комунальних підприємств рознесуть квитанції, – передає кореспондент ЗІКу. Оплата за комунальні послуги можна буде здійснити навіть через мережу Інтернет. Оплачувати додатково послуги інформаційно-розрахункового центру, як запевняє міський голова Володимир Фірман, люди теж не будуть – ніякої комісії не передбачено. Зараз готуються документи для відкриття інформаційно-розрахункового центру у місті
Окремі перевізники на Львівщині відмовляються безплатно возити репресованих До Львівської обласної ради надходить багато скарг, які стосуються того, що рішення про безоплатні перевезення учасників визвольних змагань, репресованих та реабілітованих не виконуються в повному обсязі. Про це сьогодні на засіданні Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» заявив голова ЛОР Олег Панькевич. Заступник начальника управління розвитку інфраструктури Львівської ОДА Віктор Чайко повідомив, що з початком 2012 року почали знову відмовлятися від безоплатного перевезення цієї категорії громадян, посилаючись на подорожчання паливно-мастильних матеріалів. За словами Чайка, з цього приводу вже було проведено кілька нарад, і найближчим часом вони сподіваються, що це питання буде знято.
Бродівські чиновники завтра вийдуть на толоку в приміському лісовому масиві Завтра, 24 березня, працівники управлінь та відділів Бродівської РДА та міської ради візьмуть участь у прибиранні лісового масиву «Стрільбище», що неподалік Бродів. Зініціювали заходи із прибирання лісового масиву голова Бродівської РДА Василь Стронський та міський голова Бродів Анатолій Белей. Про це повідомив кореспондент ЗІКу. Це один із заходів у рамках проведення місячника з озеленення та благоустрою, який у Бродівському районі триває з 1 березня і закінчиться 13 квітня.
При міліції Львівщини запрацювала інформаційна рада 23 березня 2012 року відбулося перше засідання інформаційної ради при Головному управлінні МВС у Львівській області. Про це 23 березня ЗІКу повідомив ВГЗ ГУ МВСУ у Львівській області. У заході взяли участь начальник міліції Львівщини Олександр Рудяк, а також журналісти провідних місцевих та загальноукраїнських ЗМІ. Серед представників ЗМІ, котрі увійшли до складу Інформаційної ради, є: Любицький Роман Теодорович, генеральний директор інформаційного агентства «Західна інформаційна корпорація»; Нестеренко Ксенія Валеріївна, власний кореспондент інформаційного агентства «УНІАН» у Львівській області; Карнаухов Сергій Георгієвич, власний кореспондент газети «Факти і коментарі» у Львівській області; Терещук Галина Богданівна, власний кореспондент радіо «Свобода» у Львівській області; Дворянин Парасковія Ярославівна, шеф-редактор ТРК «Люкс», редактор регіональних новин «24 канал»; Узарашвілі Омар Дазмирович, спеціальний кореспондент газети «Високий замок»; Цицак Ірина Миколаївна, головний редактор газети «Львівська пошта»; Павлишин Зоряна Ярославівна, головний редактор інформаційно-аналітичного агентства «МедіаСтар»; Кравс Євгеній Володимирович, фотокореспондент інформаційного агентства «УНІАН». Учасники зустрічі обговорили головні питання щодо подальшої співпраці органів державної влади (міліції) з представниками засобів масової інформації. Зокрема, журналісти звернулися до генерала Рудяка з проханням посприяти у наданні їм безперешкодного доступу до матчів Чемпіонату Європи з футболу та інші масові заходи, тобто – «без особливих перевірок». Також представники мас-медіа заявили, що у кожного з них є потреба в отриманні інформації від працівників міських та районних відділів міліції області, а тому у вирішенні цього питання також має бути сприяння вищого керівництва міліції. Зі свого боку Олександр Рудяк пообіцяв, що для отримання коментарів журналісти можуть безпосередньо звертатися до нього. «Я відвертий у розмові. До мене можете телефонувати і завжди отримаєте відповіді на запитання», – зауважив начальник міліції Львівщини. Рудяк також зазначив, що коментарі щодо Львова надаватиме начальник Львівського міського управління міліції Сергій Зюбаненко. Разом з тим генерал запевнив, що негайно реагуватиме на скарги щодо ненадання керівництвом міських та районних відділів міліції інформації на журналістські запити.
У Бродах відбувся молодіжний конкурс авторської поезії та прози Учора, 22 березня, у Бродівському районному Народному домі відбувся традиційний конкурс молодих виконавців власної поезії та прози «Ми діти твої, Україно!», який організували відділи у справах сім’ї, молоді та спорту та освіти Бродівської РДА та Бродівська ЦРБ. У ньому взяло участь близько 50 учасників шкільного віку, студенти педколеджу, які представляли літературну студію «Джерело» та творча молодь Бродівщини. Про це повідомив кореспондент ЗІКу. Цьогоріч учасників було на порядок більше, ніж торік. Конкурс пройшов у два етапи – спочатку кожен учасник подавав свій твір у Бродівську районну бібліотеку, де був проведений попередній огляд творів, але вирішальним були зміст твору та його сценічне виконання самим автором. Найстаршому учаснику, який переміг у номінації «Громадянська лірика» – 25 років. Учасники змагалися у трьох вікових групах, крім цього, було визначено 12 номінацій, серед них, зокрема, такі: «Відвертість», «Оригінальність», «Світ і я» тощо. Переможці були нагороджені енциклопедіями, записними книжками та нотатниками.
КП «Доля» знову почало на Львівщині пошуки поховань УПА Вже сьогодні виїхала перша експедиція комунального підприємства «Доля», яка займається пошуком на Львівщині поховань воїнів УПА. Про це виступаючи на засіданні Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» повідомив директор КП «Доля», депутат Львівської обласної ради Святослав Шеремета. Він закликав голів районних рад Львівщини посприяти працівникам КП «Доля» у проведенні пошукових робіт, оскільки з приходом весни активізуються також і «чорні» археологи, які розграбовують могили воїнів. Також Святослав Шеремета попросив надати інформацію щодо можливих місць поховань, адже ще в жовтні були розіслані відповідні анкети. «Цього року ми будемо відзначати 70-річчя УПА, тому у цей рік потрібно зробити дуже багато», – підкреслив він.
Документи на програму мікропроектів ЛОР приймає до 30 квітня Сьогодні була проведена перша конкурсна рада і затверджено календарний план, згідно з яким на Львівщині буде проводитись конкурс мікропроектів місцевого розвитку. Про це сьогодні на засіданні Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» повідомив заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак. «По різних напрямках ми плануємо, що проектів буде не менше, як 100, тоді як минулого року було 22», – зазначив він. Начальник управління економічного аналізу та прогнозування ЛОР Андрій Бондаренко додав, що на цей рік в обласному бюджеті виділено 2 млн грн на програму мікропроектів місцевого розвитку. «1 млн з них планується спрямувати на підтримку народних домів і будинків «Просвіти» в області. Крім того, досягнуто згоди з управлінням економіки ОДА, що з програми енергозбереження у бюджетній сфері буде ще додатково спрямовано 2 млн грн на реалізації мікропроектів у сфері енергозбереження. Тобто фактично якщо минулому році на програму мікропроектів було виділено 750 тис. грн, то в цьому році ця сума збільшена до 4 млн», – повідомив він. З його слів, 2-9 квітня будуть проводитися семінари з головами рад щодо цієї програми. Прийом документів відбуватиметься в кімнаті 328 обласної ради з 1 до 30 квітня. Переможці конкурсу будуть оголошені наприкінці травня. Після цього півроку відводиться на реалізацію проектів.
Призначено нового директора львівського АТП-1 Призначено нового керівника львівського комунального автотранспортного підприємства №1. Відповідно до наказу директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, підприємство очолює Михайло Сидорович. Про це 23 березня ЗІКу повідомила прес-служба Львівської міськради. Михайло Сидорович народився у Стрию, навчався у Львівському політехнічному інституті, спеціальність «Автоматизація теплоенергетичних процесів», очолював Закарпатське регіональне відділення ПП «Окконафтопродукт». «Відверта, щира людина. Чудовий фахівець, показав себе добре у кризовому менеджменті. Жорсткий управлінець. Я переконаний, що він налагодить роботу у такому важливому сегменті, як транспорт», – зазначив віце-президент «Галнафтогазу» Гегедиш. Нагадаємо, на підприємстві працювала комісія, за результати якої винесено догани попередньому керівнику та його заступнику. Попередній керівник Андрій Тимчина звільнений з займаної посади за власним бажанням.
У Львові на пр. Свободи вже тиждень копають траншею для фан-зони /gallery/intxt/z/o/zonder_team.jpg На стометрівці копають траншею під кабель для фан-зони до "Євро-2012". Про це повідомили журналісти «гарячої лінії» телеканалу ZIK. Львівську фан-зону, яка буде розміщена на пр. Свободи від Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької до кінця алеї, вже готують до чемпіонату. Від минулого тижня на стометрівці копають траншею під кабель для енергозабезпечення майбутньої фан-зони.
Львів’янам можна тепер здавати документи не лише через «Дозвільний офіс» Здавати документи для одержання адмінпослуг львів’яни зможуть не лише в управлінні «Дозвільний офіс», а й через Центри обслуговування мешканців, які діють у кожному районі. Відповідні зміни до стандартів адміністративних послуг затвердив 23 березня виконавчий комітет ЛМР. Центри обслуговування мешканців діють при кожній районній адміністрації міста, тому громадянам потрібно буде значно менше часу, щоб здати свої документи і вони зможуть звертатися до найближчого адміністративного органу для отримання послуг. Отримувати документи за розглядом цих звернень можна в управлінні «Дозвільний офіс» лише особисто, або через уповноважену особу, а в Центрах – особисто чи через уповноважену особу, або поштовим відправленням через адміністративно-господарське управління. Розгляд звернень, прийнятих у Центрах обслуговування мешканців, буде здійснюватися в тому ж порядку, що і в управлінні «Дозвільний офіс».