Львiвські і українські сайти знайомств

Тема у розділі 'www', створена користувачем Василь Петрович, 17 чер 2007.

  1. lioned

    lioned New Member

    Відповідь: Львiвські сайти знайомств

    мег привіт
     
  2. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Львiвські сайти знайомств

    А я-негарна дівчина-раз
    Привіт!-два
    Це не сайт знайомств-три
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Ноздре

    Ноздре New Member

    Відповідь: Львiвські сайти знайомств

    У метро не знайомлюс. Важко змагатися з потягом у гучності..
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Львiвські сайти знайомств

    Не вижу ничего плохого в знакомстве через интернет. В моей игровой гильдии, двое ребяит, Сент и Аланоя, познакомились на форуме, очень сошлись во мнениях и флуде, после чего встретились на форумивке...
    В общем поженились год назад, Аланоя уже ребенка вроде ждет, во так...
     
  5. Demyan

    Demyan Well-Known Member

    Відповідь: Львiвські сайти знайомств

    Я з дружиною познайомився теж через чат. Спочатку я взагалі нерозумів того всього, але чисто випадково спілкувався з знайомим в чаті (Він був за кордоном), щоб вбивати час просто спілкувався. Скажу так що знайти там нормальне щось важко. Але...через 5 місяців листування ми зустрілися :), а через рік поженилися, і живемо й досі разом і будемо жити :).
    Скажу ще так що знайомств в реальному житті мені не бракувало, мої знайомі навіть в шоці були....осьтаке в житті буває, знаходиш там де не очікуєш :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Anri

    Anri миється в бані

    Моє місто - www.moemisto.wika.com.ua

    Всеукраїнський сайт знайомств www.moemisto.wika.com.ua де люди зустрічаються з різних міст, їздять в гості один до одного обмінюються порадами, разом створюють нові проекти, гарно відпочивають та веселе проводять час як на форумі так і в реалі!
     
  7. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Львiвські і українські сайти знайомств

    Ага,пробували ми вже їздити з міста в місто.Фігня то все!Чесно-ніхто,переважно немає часу,а при зустрічі-розчарування.Незнаю,може то так в мому випадку....
     
  8. Anri

    Anri миється в бані

    Відповідь: Львiвські і українські сайти знайомств

    На цих вихідних до нас приїжає з Дніпропетровська, і зі Львова в Луцьк. А ми вжде були в них приїжала дівчинка з Хмельницького. Можете глянутив фотоальбом :p
     
  9. bug

    bug Well-Known Member

    Відповідь: Львiвські і українські сайти знайомств

    Я тоже їздив раз в Хмельницький - абсолютно не розчарувався :) а до того приїздила до мене дівчина з Хмельницького - аналогічний результат.
    впевнений - в процесі чатів можна вияснити шо за людина, ну і обмін фотками тоже розставить всі крапки над і :)
    так шо гуляйте-катайтесь-забопігайтесь :)
     
  10. Mary-Enne

    Mary-Enne New Member

    Відповідь: Львiвські сайти знайомств

    Додано через 2 хвилини
    Як себе почуває твій настрій?
     
  11. spm1950

    spm1950 Well-Known Member

    Відповідь: Львiвські і українські сайти знайомств

    Дехто хоче познайомитися тільки з гарною , а я згідний з любою но з відповідною освітою і інтелектом.
     
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Львiвські і українські сайти знайомств

    В мене було купа зустрічей з хлопцями з нету (близько 40). Спочатку я з подружкою нудились і знайомились в неті з хлопцями для компанії під час прогулок.. Потім окремо зустрічались з хлопцями для знайомства... На перших зустрічах були розчарування, а потім я перестала ідеалізувати співрозмовника і надіятись на краще. В результаті з двома зустрічалась десь по 2 тижні, багатьох навіть не пам'ятаю як звати.. Один став мені другом і зробив курсак :) Ще один познайомив зі своєю компанією і в мене з'явились чудові знайомі.. Ще один став дуже хорошим другом, досі часто спілкуємось..

    Одним словом, знайомство у віртуалі це прикольно :) Важливо - не ідеалізувати співрозмовника. І не надіятись на те, що риси, які в неті не видно, виявляться такими, як нам хочеться.
     
  13. Відповідь: Львiвські і українські сайти знайомств

    Згідна з нірванкою, не треба нікого ідеалізувати, дивитись на знайомства простіше, а в неті воно чи в реальному житті і там і там можна промахнутись і не помітити. Я наприклад вже 2 місяці на сайті знайомств знайомлюсь, там і справді можна знайти дуже цікавих людей, якщо не кохання то друга
     
  14. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: Львiвські і українські сайти знайомств

    Залежно яка мета знайомства вас цікавить? Кажіть що саме вас цікавить, спробую дати влучну пораду.
     
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Львiвські і українські сайти знайомств

    А чим наприклад Львівський форум не сайт знайомств? Тут багато людей знайомі вже більше трьох років, щодня спілкуються. В реалі багато людей із якими ви роками день у день спілкуєтеся? До речі, є така інформація у мене , що ЛФ також об"єднує серця :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Львiвські і українські сайти знайомств

    ІМХО, печінка страждає більше... :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. bug

    bug Well-Known Member

    Відповідь: Львiвські і українські сайти знайомств

    сагласєн.
    в чатах принців з білим ноутбуком не буває :)
     
  18. Jack

    Jack миється в бані

    Відповідь: Львiвські і українські сайти знайомств

    Хочу познайомитись з гарною дівчиною 18+
    80986358185
     
  19. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Львiвські і українські сайти знайомств

    це об'єм талії - чи розмір бюсту?
    і в яких одиницях - виглядає на те, що в дюймах?
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)