Львівське таксі – куди воно їде... (реанімована тема)

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем MARTINI, 26 лис 2006.

  1. OZI

    OZI Member

    Спасибо!!!! А случайно, не подскажите во сколько примерно обойдется поездка от ЖД вокзала до Винники вул. І.Франка ?
     
  2. bora

    bora Well-Known Member

    З досвіду останнього місяця.
    Таксі 298 75 75 - пошкодувала, що сіла в авто, така розвалюха, що ним аж носило зі сторони в сторону (не знаю чи з колесом щось не те, чи зі всією ходовою).
    Таксі 086 - тарифи 3 грн за 1 км і мінімалка по одному тому ж самому маршруту закінчується на диво у всіх по різному (я майже щодня таксі користуюсь). Ціна за той маршрут виходить - від 18 до 23 грн, це при тому що ще нещодавно виходило 16 грн. Зміни мені не зрозумілі.
    Таксі Оптима - гарна задумка і жлобське виконання. В мене ще ні разу ціна не співпала з тією, яку озвучують диспетчери при прийомі замовлення. Водій тупо вимагає більше, бо (!) - диспетчер буцімто забувала, що центр перекритий, в нього немає решти, вона не правильно порахувала:dntknw:.

    Ті, що припарковані радіо-таксі в дощ деруть не менше 40 грн за будь-який відрізок дороги.

    Ну що Вам сказати - до нормального сервісу ми таки не дожилися ще.. Заздрю киянам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    Хз, майже кожен день возюсь на Економ Таксі... додому виходить рівно 21 грн. (Зелена-Сихів), Якщо їду з роботи зразу до церкви (через дім, за Біблією заїжджаю) то виходить 24 грн...
    15 грн посадка і наче 2,5 за км... якось так...
    З дому в політех їхав за 32 грн, Сихів-Бандери
    а з роботи в політех за 24 грн.
    Цілком терпимі ціни, мені так здається. І за весь час тільки одного разу їхав на 9-ці... все решта на ланосах/авео і менш часто на Опелях, Мерсах і Фордах

    Забув сказати, що є в них суттєві мінуси, це вже 3-рази спостерігалось, що таксі можна чекати до 30-40 хв. Я зазвичай розраховую на 20... Хоча здебільшого (70% випадків), приїжджали доволі оперативно (10-15хв)
     
  4. night

    night Well-Known Member

    Єдиним таксі яким користуюсь це 000. Ряд переваг: тариф по лічильнику і завжди співпадає на різних машинах (їжджу по стандартних маршрутах), машини завжди чисті, подаються майже завжди до 10-15 хвилин, ввічливі водії, не накурено, машини не розвалюються на ходу.
    Раз не було машин то заказала 086. Різниця кидається в очі відразу. Машина що ззовні що в середині брудна. Вся стукає і скрипить. Водій слухав музику так наче він самі при чому глухий на всі два вуха.
     
  5. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Випадково по радіо "Ера" почув, що влада Донецька до 2012 року збирається заборонити приватне таксі. Буде декілька фірм перевізників, які закуплять автомобілі однієї марки і набиратимуть на роботу водіїв за конкурсом. Якщо в Донецьку таке зроблять, то, думаю, у Львові також.
     
а де твій аватар? :)