Львівська скандинавія

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Alexander Shutyuck, 15 кві 2014.

 1. Alexander Shutyuck

  Alexander Shutyuck Well-Known Member

  [​IMG]
  На мою скромну думку, ці будинки на вул. Бойківській є одними з найцікавіших, що були збудовані у Львові останнім часом. Принаймні зовнішньо вони мені дуже подобаються. Видно, що автори старалися зробити цікаву річ, а не банальний комміблок. Щоправда, чув нарікання стосовно зручності квартир, але сам того не перевіряв, тому нічого не можу про це сказати. Днями от вирішив пройтися довкола цих будинків та роздивитися їх зблизька.

  1. Перший будинок комплексу. На фасаді поступово з'являються сателітарки та кондюки, але балкони, на диво, досі ніхто не склить. Чув таку історію, що забудовник просить мешканців не робити цього, бо будинок претендує на якусь архітектурну премію.
  [​IMG]

  2. Другий будинок відрізняється від першого. До того ж він на поверх вищий.
  [​IMG]

  3. Зараз будується четвертий будинок комплексу.
  [​IMG]

  4. З тильної сторони будинку схил тримає підпірна стінка, верх якої помітно близько до балкону другого поверху. Скидається, що залізти звідти на балкон зовсім не складно.
  [​IMG]

  5. "А вы ноктюрн сыграть могли бы на флейте водосточных труб?".
  [​IMG]

  6. На лавочках зекономили. Розчаровує.
  [​IMG]

  7. Шкода, але міжбудинкова територія до вигляду будинків явно не дотягує. Сюди б щось сучасне, зелені побільше...
  [​IMG]

  8. Другий будинок. Кондюки наступають.
  [​IMG]

  9. Парадні сходи другого будинку.
  [​IMG]

  10.
  [​IMG]

  11. Пандус.
  [​IMG]

  12. Вид на перший будинок.
  [​IMG]

  13.
  [​IMG]

  14. Другий та третій будинки.
  [​IMG]

  15. До речі, будинки знаходяться посеред пагорбів, які влітку є дуже популярним місцем для проведення пікніків, до галасу яких майбутнім мешканцям цих будинків, схоже, доведеться звикати. Або самим брати в них активну участь :)
  [​IMG]
  Оригінал публікації...
   
  • Подобається Подобається x 3
 2. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  Архітектор в принципі архітектурою повинен займатися, а не тим, чим наші "архітектори" займаються - будувати бюджетне житло за мінімальний бюджет. Тому якісна архітектура не повинна бути білою вороною, а повинна бути нормою, таких споруд має бути десятки і сотні.


  На премію зарано, а якшо треба склити балкони, то це має бути включене в проект - засклені балкони. Бо заре вуйко Штефко захерячить євробалкон з вагонки, така краса буде посеред основного творчого задуму шо пипець.

  В нормальних країнах люди навіть вікна не зашторюють ввечері, йдеш по вулиці і бачиш хто вдома в трусах телевізор дивиться.

  Тому шо на будинок бюджет був, а на ландшафтний дизайн вже не було, і бажання теж не стало. Тому стандартна бруківка і бувайте здорові.


  Знову найдешевша плитка нашвидкоруч.
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Alexander Shutyuck

  Alexander Shutyuck Well-Known Member

  • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)