Львівська митниця готова допомагати військовим

Тема у розділі 'Стрічка новин', створена користувачем NewsBot, 18 вер 2014.

  1. NewsBot

    NewsBot Well-Known Member

    Керівництво Львівської митниці Міндоходів готове співпрацювати з військовими, зокрема 3-ім батальйоном територіальної оборони Львівщини, та допомагати перевозити необхідні речі
    [​IMG]

    Читати публікацію повністю на www.pohlyad.com
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

  3. manur

    manur Well-Known Member

    І Ви ся з того ПРОСТО тішитеся. А чому їх якимось негарними словами не обзиваєте?
     
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Мишей? Ну так, гризуни куревські. Я їх уявити не можу після тих горіхів.
     
    • Смішно Смішно x 2
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Ні) Я про митників. Просто, для Василя поліція - то якесь ісчадіє ада) Нормально він їх назвати ні разу не може. А з митників йому просто смішно. А те, що чудять вони далеко більше, ніж поліцаї - то фікня.
    Майже впевнений, що особисто Василя митники ніколи не ображали. А от поліцаї - ті таки образили і не раз. Причому, якщо зважити на те, що Василь любить писати про аварійність на автошляхах тощо, то ображали його виключно ДАІшники)))) і патрульні)))

    Про існування багатьох інших служб в міліції-поліції наш Василь, напевно, і не догадується.
     
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    100500 разів вже розповідав, що останній раз я платив штраф чи якось інакше був покараний за порушення ПДД десь в 2009-му. І то за те, що не помітив, що змінили табличку з часом дії знака. Було до 14.00 стало чи то до 18.00 чи ще пізніше.
    Це перше. Друге:Митники - не мусора. Зовсім інше міністерство. Мінздох, як його раніше називали. Державна фіскальна служба. І до поліції не має жодного відношення.
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)