Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

Тема у розділі 'Львівська газета', створена користувачем gazeta, 1 січ 1970.

  1. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    Ви про ВВП?
     
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    Тю! Дорослі люди, а сприймаєте ВВП всерйоз.
    Це ж лялька на мотузочках, "голова, що говорить".
     
  3. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    Цікави, чи Ходорковський думає так само, як ви ;)
    True-ghost, то не стільки надбання росіян, скільки наш потенційний сусіда ще на якихось 7 років ;) он чехи як далеко від нього - і тим солі на хвіст насипав ;)
     
  4. Mike

    Mike Well-Known Member

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    Спробуємо розібратися.
    Спочатку вікіпедія :) -
    Духо́вность — объединяющие начала общества, выражаемые в виде моральных ценностей и традиций, сконцентрированные в художественных образах искусства. Проекция духовности в индивидуальное сознание называется совестью. Укрепление духовности осуществляется в процессе проповеди (увещания), просвещения, идейно-воспитательной или патриотической работы (пропаганда и агитация).
    В марксизме духовность ассоциируется с идеологией. В условиях идеологического вакуума всегда наблюдается кризис духовности как кризис доверия и разобщённость. Это явление под именем аномии описал социолог Дюркгейм. Традиционно духовность отождествляется с религиозностью традиционного толка, однако в современной социологии и социальной философии "светский" вариант духовности именуется социальным капиталом. Даже реклама несёт определённый заряд духовности, поскольку пропагандирует определённый стиль жизни


    А тепер реальний приклад. Беремо солдата-мусульманина, йому вмирати не страшно (особливості релігії), він сильний духом як кажуть, так? Чи є тут зв`язок з освіченістю? скоріш навпаки, в цьому розумінні духовності ідеалом був би робот - залізний дух, стальна духовність і відданість ПРОГРАМІ :).
    Тобто духовність - коєфіціент відданості якимось цінностям (0<Д<1 :)), а цінностями в цьому світі керують ідеологи. От вони й справді можуть бути свебічно освічені, але чомусь тримають підданих у руслі своєї ідеології. Чому? Виключая користь можна сказати, що освіченість дозволяє бачити світ таким, як він є, жорстоким, і бачити механізми влади такими як є - жорстокими, тобто використовувати реально діючі у людському світі закони, а не закони божі, ідеальні. Можливо колись людські закони спрогресують до того, що всі ідеології зіллються у божий закон? але поки ранувато :)
    Не втримаюсь :):

    Где вы, божьи законы
    Наверху или в нас?
    Вновь рисуют иконы
    Как всегда на заказ
    Чтобы зря не скорбеть
    И неверным не стать
    Брось на это смотреть
    И учись рисовать
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Mike

    Mike Well-Known Member

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    Я б не називав окупацією все навколо. Все ж таки терміни мають свій зміст, нє? :)
    Но ви праві, польский насильний вплив вже в минулому. А щодо російського треба розбиратися. Виключимо те, що потрібно політикам і залишимо те що потрібно нам. На вас особисто чи знайомих хто яке чинить насильство?
    В мене одне правило - перешкоди користуватися рідною треба мінімізувати, це завдання нормальної держави як форми організації громадян.

    Виключимо (витягнемо) голку з російськомовних :), і все так і є.
    Отож, треба єднатися не по мовних ознаках, так? є значно більша загроза(и).
     
  6. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    Знакомый поучающий всех и вся стиль...Правник, вы что ли? Бросьте, Данило неудачный анекдот запостил, не более того.
     
  7. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    ви вигадали самі - чи є у вас якісь агентурні дані?

    лінк взагалі-то на інший допис - допис, про який говорить стурбований гість - троха вище...
    цитую той допис повністю:
    Власне, питання до модераторів - може, оприлюднити IP цього уважного гостя?

    в газеті хоч підписуються... а що це за гість, що боїться свою думку прилюдно висловити? чи Ваша хоробрість - з тих, що під ковдрою проявляються?
     
  8. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    оприлюдніть IP - для хохми ;) а далі видно буде ;)
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    Не маю звички терти всі пости. Тут би тоді через оффтопи треба було половину повідомлень потерти. Тру зазвичай лише відверті матюки. Решту лишаю, аби не ламалася дискусія. Тут взагалі унікальна гілка, бо всі оффтопи лише показують якість "еліти". Кожен може почитати і робити свої висновки.

    Як так сильно всім не подобається дана дискуся, то доведеться таки добряче її потерти. Питання тільки нащо?
    Щодо віршика, то його знають самі поляки. Не ображаються. Бо я би тоді мала ображатися на їхнє "Львув завше бил польські".

    Щодо гілки "Оффтоп", то ви не мішайте докупи "ЛГ" і обговорення статей та Львівський форум. То дві різні речі.
     
  10. spm1950

    spm1950 Well-Known Member

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    А ве Пан жи
    На Вашом стації пшиехалі русіни
    Оні бендом ...
     
  11. Internati

    Internati миється в бані

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    Виходячи з останніх дописів, львівська еліта якщо десь і є, то вже навряд чи на цьому форумі. )))
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    Вы имеете ввиду Путина? Тогда нет.
    afterstep, если Вы обратили внимание, я никогда (по крайней мере публично) не оскорбляю чужих президентов.
    Тому есть несколько причин. Но назову всего одну, главную.
    Я считаю, что оскорбляя чужих президентов, я открываю право гражданам других государств оскорблять (отзываться уничижительно) президента Украины.
    Не из-за большой любви к Ющенко, Вы знаете как я к нему отношусь. Но президент страны это не только, а может и не столько персона...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    да, зарвалсо я...:shy:
     
  14. сотник

    сотник Well-Known Member

    "Львов-провинциальный город". Это утверждение периодически "подбрасывается" в СМИ и т.д. Оно- вздор.
    Львов есть европейский город.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. night

    night Well-Known Member

    Я дуже люблю своє рідне місто. Але я реалістка і до європейського міста Львів сильно не дотягує. Паркінгів нема, культура прибирання міста далека від ідеалу, парки відпочинку страшенно занедбані, про дороги окрема розмова, громадський транспорт в кепському стані. В європейських містах я не бачила ринків практично в центрі міста та і ринків як таких не бачила.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    О... а в нас є... таки файні, великі :good:
    Ось цей у Вроцлаві найбільший, на Сьвєбоддкому Вокзалі (1 км від Ратуши і площі Ринок)

    В тижні там є тихенько
    [​IMG]

    але зате в неділю

    [​IMG]

    [​IMG]

    та гешефт розцвітає ще далеко на рельсах
    [​IMG]

    ну але мабуть це ще не Європа :)))

    Що йншого далі, на захід. За Нисою вже стерильно, тихо і дорого ...і троха сумно. порядок.
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. night

    night Well-Known Member

    Це ще далеко не Європа. І з вступом до Євро союзу в Польщі активно з цим боряться. Розвивають дороги, інфраструктуру навіть в маленьких містечках і селах. Мала недавно нагоду заїхати в польську глубінку. Так там дороги такі яких я в нас в великих містах України не бачила. І хатинки акуратні і корівки по дорогах не ходять:) Можливо це звучить як захоплення європейськими стандартами . Але я веду до того що нам українцям треба прагнути до кращих стандартів а не захоплюватись нашими "європейськими".
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Еее...зараз там боряться. Та обмежують троха.
    Їх тут називають "базари" або "тарговіска" (майже кожен квартал має такий) и багато поляків без них собі життя не уявляє. Та і нічого дивного.
    Прочитайте гілку "як нас дурять у супермаркеті" ...

    А на базарах -чо, дурять...? Та тільки фраєрів, не... ? :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    - Дуже цікаво, а що, РФ так піднялася до рівня розвинутих європейських країн? То може спочатку подивимось на себе, на сучасність москалів-"окупантів", як же вони господарюють на своїй власній землі?

    Та й Львів набагато приємніше місто, культурне середовище, аніж Москва-клоака.
     
  20. От не розумію я це поняття. Що значить провінційне місто? Не столиця? Тоді виходить, що тільки Київ не провінційний. Маразм.
     
а де твій аватар? :)