Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

Тема у розділі 'Львівська газета', створена користувачем gazeta, 1 січ 1970.

  1. gazeta

    gazeta Well-Known Member

    Львів – провінційне місто. Це твердження залишається справедливим, попри всі намагання львів’ян спростувати його. Повний текст
     
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    Почекаймо на коментар пана з цього "ограниченного контингента" [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    Пані Ghost, я мав на увазі іншого "коментатора".
    Бо попереднього дописувача турбує лише наявність чужого Мерседеса та його жебрацька зарплатня..
    Ну що ж... буває! Усі процеси в природі відбуваються за рахунок різниці потенціалів.

    Так було, так є, так мусить бути.

    Ось в Індії кожний знає з народження своє місце в кастовій ієрархії. Саме тому їхнє суспільство більш стабільне - в першу чергу за рахунок відсутності заздрощів в їхньому менталітеті.

    P.S. Мій допис - відповідь п. Ghost - стосується не Львівської інтелігенції взагалі (буваю у Львові, знаю гідних представників інтелігенції), а носіїв конкретного менталітету.
     
  4. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    А пан патріот може нам розповісти в в якому він поколінні інтеліґент?
    Згідно з допису виглядає що пан не тягне на цю категорію. Рівно ж як і на селюка... Хіба що на слєсаря Васю...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    L.Т. жабонька не дає спокійно жити.
    До мене такі "науковці" з дипломами позавчорашніх "кандидатів" просяться в "обслугу" - в чергові оператори (на нічні зміни). Підтримувати те, що ми вдвох із колегою запроектували та запустили (11 років тому) і тепер живемо з експлуатації. І непогано живемо !
    Тільки не потрібні мені "вчорашні". Хіба що для разового використання - там щось по Бесселю розрахувати.
    З молоддю приємніше працювати. Молодь швидко адаптується і мислить нестандартно!

    А знайома дівчинка з дипломом канд. фіз-мат наук працює (і має великий попит) перекладачем науково-технічних текстів. 6 баксів/сторінка. Ось тільки з Червоного моря повернулася.

    Як, "науковцю", знову напад жабоньки ?
    Не вмієте Ви отримувати насолоду від життя. Ну це - Ваші проблеми. Хтось повинен бути "омегами" в цьому житті :)
     
  6. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    Кожне місто чи місцевість, на мою думки, має свою еліту і анти-еліту! І навіть не варто з цього приводу особливо сперечатися, елітарність нації чи міста показує завжди історія!
    Я всім скажу одне, еліти і бомонду мені у Львові, слава Богу, вистарчає! І я знаю багато людей, яких можна справді назвати величними синами міста Лева!.. Тільки, думаю, що справжні елітарії не будуть особливо чванитися і зараховувати себе до цієї вишуканої категорії, а стилем життя та поведінкою досягатимуть щодня нездоланих висот!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    ghost, вибачте але трохи забагато, "Желчный пузырь (Vesica fellea или biliaris) лопне".
     
  8. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    Я шось зрозумів від вас багато, но але всеж таки mačka з Чернівців то вірно, БУКОВИНА коронний край!
     
  9. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    nou stiu romanecti. нажаль але всеж таки маєте рачію, бо саную за сим.
     
  10. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    Якщо українська мова багата, то я і хочу при висловленні думки використати якомога ширший спектр лексики і синтаксичних одиниць, дорогенька пані Ghost!
    Не подобається Вам моя думка чи манера пафосу - не маю нічого проти, я би сама була незадоволена, коли би всі лише однозначно хвалили чи ганили!
    А Ви мені, були б такі добрі, і дали би визначення еліти у вашому розумінні, я би тоді зорієнтувалася, яку Вам відповідь дати.
     
  11. Internati

    Internati миється в бані

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    Meinten Sie "das ist sehr gut und wahrhaft geschrieben"?
    Manche Sachen braucht man doch gar nicht zu übersetzen ;))))
     
  12. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    Я би сказала не wahrhaft, а wahrheitsgetreu :)
     
  13. Internati

    Internati миється в бані

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    Як на мене, це є ледь-ледь різні речі:
    wahrhaft - існинно, правдиво
    wahrheitsgetreu - по правді, відповідно до правди.
     
  14. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    Internati і Черешенька, можна запитати, де кожен з вас в Німеції живе? :) Цікаво просто...:)
     
  15. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    Не живе, просто мовою цікавиться :) і інколи в гості їздить ;)
     
  16. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    Не хіло так... цікавитесь...;)
     
  17. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    Ну, а хто його знає, як доля в майбутньому поверне, може, і житиму ;).
    Яке би Ви місто особливо порекомендували?
     
  18. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    Ну... Певно те, де Ваш обранець живе, нє?!;)
     
  19. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    А я ще якоїсь певної людини не обрала! :) Мусить бути високо інтелігентна і елітарна! :) :) :)
     
  20. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Львівська еліта: провінційність із претензією на всеукраїнський масштаб

    Ех, а я вже тойво... вженився... і бахур підростає...:sad:

    Ок, успіхів Вам у пошуку, хай щастить!:)
     
а де твій аватар? :)